Skip to main content

Topic: Nano-Tech nije svaka serija ista (Read 1651 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Nano-Tech nije svaka serija ista

Reply #1
Nanodrek su stvarno drek od baterija, nakon 20 ciklusa svaka se napuše. Kad su ganz nove su OK, ali to brzo ode u vodu
MAK Zapad

Odg: Nano-Tech nije svaka serija ista

Reply #2
napuhnu se ako ih npr 3s spustas ispod 10V. ja sa svojima nemam problema, a imam 10ak kom raznih velicina, a i obzirom na cijenu ni ne trazim neke druge

Odg: Nano-Tech nije svaka serija ista

Reply #3
Ne, jako pazim na baterije. Svaka, ali svaka Nanodrek mi se napuhala jako brzo, dok Zippy 40C i Rhino 40C traju i traju i traju... A mučio sam ih više nego NT.
U Ivaniću sam jednu Rhino 3S 2200 ispraznio na 2.8V na jarunovom FunJetu (može on posvjedočit :) ) i nije joj niš :)
MAK Zapad

Odg: Nano-Tech nije svaka serija ista

Reply #4
ja krenuo od rhino baterija,imam i nano, kao i brandirne art-techove i ama bas svaka se napuhla..onak pomalo..cak i rhino 3s 2150 30c..neke vise neke manje..jednu rhino sam zabio u nasip,dve celije ok jedna max do 4V no nakon nekoliko punjenja(tj ostavljanja na punjacu da n vrti i vrti i vrti dok nije imao kaj drugo raditi eto i nje opet u zivotu..

neznam kaj reci..premalo sam ih isprobao da bi dao pro savjet no ovako,odokativno do sada,od desetak 3s i par 2s, vidjeh da svaka LiPo baterija ima tenziju napuhavanja..zasto neznam..imam i safebagove,punim SAMO na balance,i ne praznim ispod 10..ok ok jednu sam zafrljio na 8.5 al ta radi bolje od svih nakon toga..

..dve sam cak uspio izgubiti u zraku..zagi pao na stablo a phoenix na livadu pored autoputa u ivanicu-kako i zasto su ispale nikada necu saznati..a cak i cicak imam..amater,nema druge  :D

eto,par amaterskih rijeci iz prakse..rhino pali radi ali se i napuhava..nano isto tako..malu prednost dajem rhino baterijama jer su kompaktnije,lakse i nekako jace rade..no i skuplje su  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Nano-Tech nije svaka serija ista

Reply #5
ja uvijek narucujem razlicite proizvođace a od 3s 2200mah npr. su se nanotech stvarno pokazale kao nanodrek!
Napusu se nakon 15-20 punjenja za razliku od obicnih plavih turnigy od 7$ koje mi traju po vise od godinu dana i najbolje su mi se pokazale.
O zippy -ju necu ni pricat to isto nema veze s baterijom

Odg: Nano-Tech nije svaka serija ista

Reply #6
mene najviše živciraju zippyi,jer gotovo na svakoj za kratko vremena ,a pazim, odlemi se/pukne balans žica pa moram rastavljkati batke(nije mi svejedno!) i lemiti po bateriji.
mislim da se odleme, jer su krute te žice!

jel vi imate takvih iskustava?
na turingy mi se to nije nikad desilo a letio sam ih puno više!

 

Odg: Nano-Tech nije svaka serija ista

Reply #7
Istina, i meni se na dosta Zippyja zna odlemit balans žica.
Kao full budget baterija nam ostaje vulgaris Turnigy onda Rhino pa Gens Ace. Gensice jesu nešto skuplje, ali sigurno najisplativije a i treba podržat susjede Slovence :)
MAK Zapad