Skip to main content

Topic: SPITFIRE (Read 20377 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: SPITFIRE

Reply #90
Danas su ovdje kodnas na aerodromu Jet modeli i gledaj vremena.Sranje

Odg: SPITFIRE

Reply #91
Živio Katana,javljam se  u svezi MLD 28,malo podataka imam.Ako si ga razradio (na stolu) po uputstvu(instruction manual),ne bi smjelo doći do takvih unutarnjih oštećenja...ali što je tu je.Ukoliko sam nisi siguran u procjenu štete,pokušaj u lokalnom klubu.Vjerujem da postoji Danac koji zna.A druga je mogućnost da naručiš oštećene djelove...ne znam koliko si vješt u reparaciji takvih motora.Procjeni, je li ti se isplati popravak, ili novi motor.U svakom slučaju ubuduće,motor uvijek razrađuj po uputstvu , sa sa benzinom 98 ili 100  oktana i  sa  sintetičkim uljem(ne kažem da to nisi do sada radio).Držim da Ti je Danac u klubu najbolje riješenje.Moja sugestija nije utješna ali je istinita.Da se malo našalim...zamisli da si ovdje i da moraš naručivati sa HK ili slično...Primi pozdrave iz Dalmacije na 3 do 6 stupnjeva sa burom(NE Wind) a opet dolazi kiša.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: SPITFIRE

Reply #92
iman ti ja novi crrc 26 ccm hehe, u suprotnom probaj nac novi klip i cilindar, ja pretpostavljam da ti je ispao osigurac na bolcenu pistuna i izderao cilindar, ili kad si ga razradivao je motor bio na previse siromasnoj smjesi, al sto ti je tocno izderano, jbg. triba bi skinit cilindar ii glavu i vidit koliko je tocno osteceno i sta, ako nije cilindar platio mozes proc samo sa pistunom, btw jeli motor sad pali nisi nista napisao samo da je izgreban

btw koliko je klipnjaca ostecena i na kojem to tocno mjestu

mos mislit

Odg: SPITFIRE

Reply #93
 Katana,bojim se da je Romano u pravu....a njegov motor Ti je novi i po meni ga jeftino prodaje.Stupite u kontakt...pozdrav obojici... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: SPITFIRE

Reply #94
pozdrav i vama Remote, jeste vidili za ona insulation klijesta u bauhausa
mos mislit

Odg: SPITFIRE

Reply #95
Romano ok zovem te telefonom..hvala 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: SPITFIRE

Reply #96
E Romano motor sam uzeo od klubskog kolege (nije jos placen) on ga je palio na stalku neznam staje koristio samo mi je rekao da je jednom paljen a drugi put nije mogao upaliti izgleda da ga je zajebo na prvom paljenju. Motor sam uzeo u kutiji nisam nigledo nego uzeo motor da izrezem kaputaz, kroz izduvnu rupi vidim daje cilindar izgreban. Odem kod kolege mehanicara i on ga rastavio i vidi da mu je i cilindar dobro izgreban. Posto ga nisam ni platio samo cu mu vratiti. Mozda bi mi pasao tvoj motor ali volio bi malo vise kubika gledacu 30ccm da uzmem. Ako nenadzem mozda ti se i javim za motor :)

Odg: SPITFIRE

Reply #97
Katana,dobro je da nisi platio...dobro zboriš ,lik ne zna sa motorima :'(,a sada izaberi novi motor  i izvedi sve ''by book''.Veliki pozdrav :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: SPITFIRE

Reply #98
Pozdrav Remote. Zato mu i nisam platio dok ga neprobam a izgleda necu ga ni moci probati  :). Ma nabavice se motor nije zurba. Nego izreza bezveze kaputaz po ovom motoru  >:(

Odg: SPITFIRE

Reply #99
Kupi isti motor pa nema problema...ne trebaš gubiti vjeru u taj tip motora...neka to ide Dancu (Nešto je trulo u državi Danskoj)na dušu.. ::)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: SPITFIRE

Reply #100
Nevjerujem dace biti ova tipa motora jer ga nema ovdje kupit. Nacu nesto najvjerovatnije italijanski MINTOR 33 ccm benzinac.

Odg: SPITFIRE

Reply #101
Poznajem Engleza koji je kupio Mintora...fantastična izrada..Ferrari ,ali malo je skup .međutim i to je relativno.Želim Ti uspjeh. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: SPITFIRE

Reply #102
Malo se radilo za vikend.

Odg: SPITFIRE

Reply #103
Napokon Spitfire je slozen, znajuci sebe bice garant neki manji izmjena dok ne poleti :) ali sad zasad ovako izgleda

Odg: SPITFIRE

Reply #104
Taman je složen za Djeda Božičnjaka ( Deda Mraza) ovog manjeg u pozadini da poleti s njime i donese poklone za Božić
 ;) ;) ;) ;) ;)

lp

Marjan
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C