Skip to main content

Topic: sab goblin 630 (Read 44497 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: sab goblin 630

Reply #120
nekaj sam načačkal na helifreaku da se žale na tip over poslje autorotacija ....(govorimo o ar7200bx) ..,
pa kao riješenje kažu da je dobro preči na tx dual rate control ....
dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #121
eto , još nema traga riješenju , nakon sljetanja autorotacijom swash se nekam nagne i samo čeka da ga zavrtim pa da se prekrene..... :'( :'( :'(
dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #122
Jučer probano na Gaui X5 sa AR7200BX...nije primječen opisan problem!

Re: sab goblin 630

Reply #123
Na protosu se nije tako ponasao?

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2

Odg: Re: sab goblin 630

Reply #124
Na protosu se nije tako ponasao?

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2
kolko sam skuzio nije... danchi odi u display od stanice i vidi
 kak idu kad cackas palice, pa probaj sa id1 id2 thr hold... stvarno nema smisla... eventualno expo, ali isto u svim fazama... jer znas i sam da ga nesmije bit na beastx-u... steta sto ne radi...valjda ga prokljuvis.... :(

Odg: sab goblin 630

Reply #125
ma radi on ,samo radi po svom poslje autorotacije..., a ja drugačije neču spuštati helić (čitaj neznam  :))

gledal sam sve po stanici , nema sub , nema trim , nema ništa , uredno ciklika stoji u 0% u svim modovima i u svakom djelu picha......
dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #126
ma nije da neznas, prpa te je.... ko i mene.... ali svejedno :P kad svratis do zgb na ''konfekcijsko'' paranje neba? ;)

Odg: sab goblin 630

Reply #127
jel ima kakvog smisla probati updatati soft , možda ga nekaj muči ....

ili da probam napraviti sendvić (traka-pločica-traka) ....
dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #128
danas isprobao sendvič ... traka-pločica-traka-ar ..., dodal sam jedan korak na parametrima u death band

nije bilo tiltanja swasha nakon autorotacija ...  :P

imam neki lagani osječaj da mi stanica šeta oko centra +/-1% , a to bi možda moglo biti kobno za BSX da se pogubi ...

naravno uvijek mi ostaje opcija da ga blesiraju vibracije  :-[
dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #129
Na Futabi CGY750 je super riješeno to s naginjanjem swasha, cikliku je (kao i rep) moguće prebacit u rate mode, samim time dođe u "savršenu nulu" (koja je toliko "savršena" koliko je dobro podešena glava)
Još nisam probao V-Bar pa mi je Futaba i dalje FLB kontroler broj 1, sad bumo vidli kad stigne Mini FU-BAR kak to fercera :D
MAK Zapad

Odg: sab goblin 630

Reply #130
ajoj , pa nebuš valjda isprobaval taj fu-munjuara-bar na svojoj ptičici ...

ako več tražiš nešto novo za probati radije uzmi Vbar ..imaš od dvaora , mislim da je super cijena ..a kaj se tiče fbl o njemu nema puno priče , zna se .. radi i ima brdo stavi koje se mogu posložiti ,za raziku od bsx ima baš to za swash kak kažeš da ima futaba ,  po meni kad bi bsx imal tu opciju bil bi zakon , ovak je samo super , pogotovo meni jer mi se baš neda igrati sa naštelavanjima preko kompa , ovo direktno na bsx.u mi je suuuppper ..

a kaj se tiče mog ar7200bx , postavil sam ga na metalnu pločicu i kak mi za sad izgleda nema tiltova nakon autorotacija ... s tim da sve više sumljam u stani cu da šeta oko mid sticka ....
dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #131
Ma ptičica je 450, a stvar košta 60$. Nema tu kaj, taj hardware nije skup, skupo je plaćat inženjere kaj razvijaju software, ovi pederi kineski su im maznuli hardware i stvar (bi trebala) radi(t). Ja se nadam da radi  :D
BeastX je dobar, ali ipak ima malo "preumjetan" feeling (meni osobno). Ak radi, imamo V-Bar za 60 baksa (ne vidim razlog zakaj ne bi radio)
Još samo da kreknu Pro i imamo Pro V-Bar za 60 baksa ;D
Za Futabu ili V-Bar neam love, znači ostaje Brain koji mi je isto malo trenutno preskup. Pikirao sam nekog jeftinjara ZYX-a, koji radi OK, ali njime nisam baš bio preoduševljen.
BeastX je izvrstan kontroler, najjednostavnije se podešava, ne treba ti nikakav komp i radi jako jako dobro. I sa svakim updateom je sve bolji. Jedino nekad rep zna zajebavat i to kaj velim, taj feeling, al to je individualno
Crni V-Bar neću, kad bi uzimal pravi V-Bar to bi bio full size Silverline (i to bu išlo na sedamstotku jednog dana, ak mi se svidi ovaj FU-BAR)
MAK Zapad



Odg: sab goblin 630

Reply #134
Pa to je i bio cilj  :D

Ja sam prestao kršiti heli od kada sam stavio ikon... e da sam prije znao....a nije da mi nisu govorili, ali treba skupiti love ....

 ;D

Preporučujem ikon svim početnicima!!!!!

 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)