Skip to main content

Topic: HK 550 FBL - Da ili ne? (Read 31443 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #105
jel ti radi bec

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #106
Neznam? Imam Turnigy Super Brain 40A ESC (Built-in BEC),On ima 4 pluga, 3 su za motor i jedan ide u reciever u THRO channel.. Prošli put je sve radilo..

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #107
da nisi zice premjesal

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #108
osim toga, drzi se dalje skupih komponenti za 450, drobil bus lovu bezveze, a na kraju teško da bus to izvuko.... hk regleri su ti jako dobri!!! samo da je 50-60amp i miran si, garant!!! isto ko i 6s motor, netreba ti nis bolji od onog sa hk 1700kv, vjeruj mi viden je na djelu!!! radi savrseno, a potrošit ces 60 dolara sa shippingom, koliko bi dao za cc.... jedina prednost cc-a je ta mogućnost soft starta, apošto pričamo o 450, neboj se smicanja lopata itd....

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #109
Može li mi neko pomoći preko Skypa? Bilo bi puno jednostavnije. Žice sam prilično siguran da nisam premješal.

-Jura.
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #110
nemam skype.... moral bus se pomučit.... a znam da imas volje.... neki bi tu htjeli npr da kad dobiju helic da je stekaj vozi.... e pa nebude!!! meni i mrletu je trebalo 3 meseca guglanja i svega za prvi hover.... sad idu zmirecki :D ko ima volje za ovo ima, a ko nema neka se time ne bavi!!!!! tebi juro svaka cast, imas volje i samo naprijed, uspjet ces sigurno. ja npr pošaljem djelove za heli jedan skoro komplet drugi samo frejm hrpu djelova motora i da ne pricam kaj, onda taj neko to dobije u djelovima koje onda saznam da nije nikad vidio i veli mi da kaj sam mu to poslao?! dobi djelova za 500 baksa po nadrealnih 900 kuna i jos je bezobrazan?! katastrofa, a da ne velim da je deckima na raspolaganju netko ko ima jako velikih iskustava sa rc rotorima i onda veli da ga boli k za to i te djelove... dobro kaj on nije bio početnik?! di je tu modelarsko pomaganje.... osim toga evo nikad vise!!!! odsad kupac dolazi po djelove k meni i bok!!! makar smo sve zivo rijesili i još morao posudivat da se namire dva početnika, koja na kraju vele da sam ih zajebo..... e pa neće više....


JURO JE DA SI NEODLUČAN ALI KAJ GOD SLOŽIŠ BIL BUŠ ZADOVOLJAN!!! MOJA TI JE PREPORUKA OSTANI LOW BUDGET ZA 450 TJ 480.... RIJETKIMA USPJEVAJU SKUPI HELICI ZA NIKAKVU LOVU... ALI TI SE NEDAJ!!!

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #111
Hahaha. Ja uživam u sklapanju stvari. Meni je to gušt. Samo ne volim ovaj elektronički dio ali to nije pre velik problem. Samo se treba to naučit. Bum poletio kad tad, strpljen spašen. Ja sam htio da s iskusnima na polju setup napravim ali valjda nece ic. Bum sam to vec nekak poštelao. Imam do ponedjeljka. Jedine 2 450-tke s kojim bih bio sretan je Mini P 6S stretch ili Warp 360, ali Warpa se neda nac tak da cu si Minija nabavit kad nađem šasiju ili odmah ako mi roditelji posude novce da uzmem ovaj koji mi je gosp. Shimpa posudio. Ako bilo tko ima Skype i volje da mi pomogne, cijenio bih to.

Znam da bih trebao se držat 450-tki ali neznam. Vuku me ovi veliki helici. Sve vise i vise mi se sviđaju 600tke. Sad je na HFu šasija 600tke NIB za $200 (Chaos 600 FBL- Klon 600 ESP sa upgrejdima, direct to swash, širi frejm itd.) ali onda bi trebao ici jeftino na elektronici što nije baš dobra ideja.. Jedna stvar koja mi je na pamet pala je da pitam nekog vendora bili mi htio sponzorirat build thread, build video ili build series  nekog helica kojeg bi si mogao priuštit uzdržavat (neka ok 500tka kao Protos 500, Atom 500 ili 550-tka kao GAUI X5). To su neki ljudi radili koliko ja znam..

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #112
imaš na helifreaku genijalne tutorijale točno rađene na trexu 450 flybar.

Finless bob's tech room

http://www.helifreak.com/showthread.php?t=41692

ima tutorijala kolko hoćeš, svi su dobri. Skini, pregledaj i idi slagati heli. Vjerojatno ćeš morati rastaviti glavu i ispočetka sve napraviti kad shvatiš što kako i gdje treba.

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #113
di zivis juro?
TREX 700 DFC HV
V-bar silverline pro
Hype Sbach
spektrum DX18

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #114
Prečko.

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #115
Divno.. Ako želiš cuj se s jfl i dodi s njim k nama u nas harem, imamo sevo testere,druge servace , spektrum resivere itd. pa cemo sredit kaj te muci. harem je pokraj city centra
TREX 700 DFC HV
V-bar silverline pro
Hype Sbach
spektrum DX18

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #116
slažem se, samo u suglasnosti sa roditeljima. njih dopelaj na bowling a tebi slozimo helic

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #117
Kada bi se mogli naci? Što da ponesem osim stanice, helica i baterije? Znam ja sam put do Citya, naravno, prvo cu pitat mamu. Hvala unaprijed. Idem probat ponovo bindat prijemnik..

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #118
Ništa.. Ponovo sam bindo i dalje ne radi..

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #119
dogovori se s jfl
TREX 700 DFC HV
V-bar silverline pro
Hype Sbach
spektrum DX18