Skip to main content

Topic: HK 550 FBL - Da ili ne? (Read 31415 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #135
Dogovoreno! Donijest cu sve metalne dijelove kaj imam i sve šerafe kaj imam. Sad baš viježbam na Phoenixu sa 450 SE, stabilnost sam stavio na 50% i vijetar sam stavio. Nešto malo teže za letit. Ako neko hoce, sesija se zove Heli Funfly a pw. je flyfreak . Ucim neke nove stvari radit..

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #136
Video sam editiro (odrezao sam zadnjih nekoliko sekundi) tako da nece neko vrijeme link gore radit ( par minuta poslje ovog posta), zamijenit cu link cim se video sredi.

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #137
bravo , česitam , napokon si probio led , a i helič je ostal u komadu ....
moram priznati da je to velika stvar ....
ali svejedno upamti  da opreza nikad nije previše ...
dx9-xd8-gobac630

Re: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #138
Jednom davno vidio Juru kak leti na simu, fakat mrak..jako brzo bus ti to prerocio na livadi, sam kak i vele. Opreza nikad dosta!

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #139
evo jurcek, jucer smo mrle i ja pokušavali oživit na sve nacine tvoj receiever ar8000, ali jednostavno nije islo.... nema kaj nismo probali, zbinda se, prepozna servace(bar tak veli stanica) ali su mrtvi i dalje i kao što znaš i sam nisu se niti u neutral točku stavili :-[
iskreno se nadam da se neki nasi forumasi, iako se rijesavaju svoje opreme ne upuštaju u to da prodaju pokvarene komponente.... znam da ar8000 košta dosta, a nažalost ne vredi nista :-[ jer ne radi!!!! teško mi je i povjerovati da te je netko zavaljal.... ali eto ima nas svakakvih....

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #140
Hvala Mirac! Ako Vi ili bilo tko na Phoenix multiplayeru naiđe na sobu "Heli Funfly", to sam vjerojatno ja, lozinka ce bit flyfreak. Mogli bi napravit nekakav Funfly na Phoenixu?
Neznam, za 500kn sam ga kupio.. Budem poslao čovjeku poruku pa bumo vidjeli.

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #141
Zadnja Aktivnost: Danas u 01:35:32 prijepodne

AR8000
« Primatelj: ********** : Danas u 01:10:11 poslijepodne »

Znaci, vidio je poruku i nije odgovorio..


-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #142
nemojte odmah napadat i biti bezobrazni ....
ar je skinuti sa moga protosa i radio je sa 3g , nisam raspoložen za muljati ljude po forumu pa netrebate odmah tako reagirati ...

neznam kaj je jurica spajal i kak , ali kod mene je radilo sve .... ar8000 ima fallsafe pa pazite da vam nije aktiviran....
dx9-xd8-gobac630

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #143
Nisam htio napasti niti biti bezobrazan, ispričavam se ako je takav dojam davao zadnji post.. Ja resiver nisam ništa dirao, izvadio sam ga iz paketa, bindao sa stanicom, vratio u paket i stavio sa strane. Sve je dobro bilo spojeno. Nismo ništa odmah rekli. Lijepo su pogledali dali sam sve dobro spojio, dali servači rade, spojili su na 700tku ali ne radi jednostavno.. Ispitivali su ga dečki od četvrtka tako da smo sigurni da ne radi..


-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #144
dali ste kod binanja spojili i sateli , i dali vam se i on zbindal
dx9-xd8-gobac630

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #145
Satelit sam koristio, bindao s njim, nije radilo, skinuo satelit, nije radilo, bindao bez satelita, nije radilo..

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #146
morate bindati sa satelitom - OBAVEZNO , TAKO JE TVORNIČKI SLOŽEN ..

dakle OBAVEZNO je da vam se zbinda ar i satelit (moraju oba leda blinkati i na oba se mora upaliti nakon bindanja) ... stanicu odmaknite koji metar kod bindanja...

u slučaju da staelit nije pravilno bindan ili da se u međuvremenu otpoji nebute uspjeli pokrenuti nikaj ...

dx9-xd8-gobac630

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #147
Koristio sam satelit prije..Nije radilo uopce..

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #148
ajde lepo ponovite proceduru kak sam napisal , sa satelitom i da se bzindaju i rx i sat ......inače NE RADI
ponavljam ko papiga da mi nije do muljanja fourmaša , a uostalom kod mene radio bez greške .....
dx9-xd8-gobac630

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #149
Prijemnik nije kod mene tako da cekamo odgovor od gosp. jfl i Mrle..

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX