Skip to main content

Topic: SKYHUNTER FPV PLANE (Read 57193 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #90
Test 3 kamere. HORYZON HD ima uzak kut. Dobro za snimanje s visine. Pogledati plivanje slike?
Alishanmao je poslije ovoga završio u prdekani :D . Pored policije prošao s 200km/h. :'(

GoPro HD Vs Replay XD1080P Vs Horyzon HD
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #91
Ma imaš leće do 180 stupnjeva .Trenutno je izašla verzija v.3 koja je neusporedivo bolja od ove testiranje.meni je u najužem izboru.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #92
tom, neznam kaj bi preporucio jer nisam nista do sada za ozbiljno proucavao. cijenama oko 100-200$ imas zaista ogroman odabir kamera svih vrsta. no vidio sam ih na djelu, gledao te snimke i kaj reci, na hd telki full 1080p slika.

budem poslije GO dao sebi truda mlo pronjuskat te kamere i kaj vrijedi.cisto da se zna o cemu se prica, to su kamere koje vidite po jubitu kako snime raznorazne dogodovstine s ceste a u par slucajeva kada sam snimatelj snimi dogadaj svojom kamerom te se kamere vide naljepljene na vjetrobranu.

policija recimo ima instalirane sony kamkordere..no vidio sam da uz to svaka ima i tu malu kamericu..vjerojatno za privat snimanje.
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #93
Većeras sam kasno stigao na livadu ali svejedno sam ulovio sat vremena za testiranje .
Danas je na redu bilo polijetanje i slijetanje sa 2x 4s 5000 mah  batkma , dakle cca 1 kg baterija .

Posložio sam batke prvo bacanje i zaron , pretežak nos .Baterije sam nakon toga postavio dublje u trup (morat ću malo elekroniku presložiti ,samo ppm ploćicu malo pomaknuti) i nakon toga opla leti kao ptica .

Malo sam u strahu prije poljetanja potrimao elevtor 5 klikova prema gore ali to je bilo prejako jer se penjao kao lud .
Avion leti jako dobro , podnosi težinu super .Obletio sam 15 km ,23:13 minuta i potrošio 3170 mah .
Dakle uz ovakvu vožnju sat vremena leta .

Dag za tebe slikica RSSI-a , na 2,5 km se ne miće sa 95%, vjerojatno te zeza elektronika .

postam i par slikica nadam se da mi ameri neće poslati za odmazdu dronove .

Još jedna napomena , slijetanje je bilo malo grublje , mislim da nisam stavio kevlar možda bi bilo i manjih oštećenja ovako ništa .Ljudi na rc forumu se žale na to , da se prilikom slijetanja sa težim baterijama hoće nos oštetiti.
Eto i jednog minusa iako mislim da je grublje slijetanje rezultat što sam mu previše smanjio brzinu , izgleda da kad je više opterećen treba ga spustiti sa više gasa kao i x8 i u tom slućaju treba bolja livada .

skyhunter takeoff,landing 2 x 4s 5000 mah battery

'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #94
Drago mi je da svi misle na mene i moje probleme sa dometom... Super se ti zabavljas sa tim avionom. Jel X8 prasinu skuplja?! :)

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #95
Nažalost da.nemam toliko vremena za obadvoje.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #96
Šteta što ti skuplja prašinu, ja stvarno uživam u letu sa x8. Nisam još provao sa dvije batke, možda i neću jer cca 30* minuta leta mi je dovoljno za sada, sletim, promjenim batke i opet u zrak dok se ova puni. Imam puno prednosti dok je lagan, prvenstveno lako lansiranje iz ruke, jedrenje, lagano sljetanje...



*nisam vozio još štednjom da znam koliko je maximalno vrijeme leta (4S 3500mah)

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #97
Da slazem se ja imam pet 4s 5000 mah pa mijenjam do mile volje.neznam ako bude previše stojao možda bude nešto išlo na prodaju.obožavam oba dva modela ali trenutno više letim sa skyhunterom.još se upoznavamo.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #98
ja se javljam da mu skinem prasinu. dolazim preksutra i taman me ceka nekoliko paketica sa fpv opremom koja zudi da je instaliram na nekakvom dobrom modelu. za refundaciju se dogovorimo.ili najam ;)

a i to bi bila super prilika upoznati se, kao i da mi teleportiras znanje fpva u glavu. stoga, obrisimo prasinu s njega  ;D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.


Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #100
gledao sam ti video kad si sljetao, pre, pre oštro si sletio, trebao si blažim kutom sljetati i lagano predgraj glajdati da lijepo sletiš..

Stipe to je jasno i meni ali kako sam napomenuo prilazna  brzina je bila premalena i nos se nije dao podignuti .slično je i sa x8 ako je brzina mala hoće se prevrnut preko krila .
Naravno za skyhunter ovo vrijedi samo kad je opterećen sa 1 kg batki.
Na ljepom travnjaku bude to išlo savršeno , nažalost letio sam na polju između kukuruza(djetelina do koljena,nema mogućnosti klizanaj po trupu) .

evo kako ždrebica slijeće sa jednom batkom .

skyhunter, perfect landing
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #101
Nezaboravite vrlo važnu stvar , ispravno balansiran propeler .Još se nije dogodilo da sam kupio propeler a da je bio dobro balansiran.
Dobro balansiran prop znaći ,tiši rad,manje vibracije , manje smetnje za elektroniku,duži let i naravno mirniju snimku.

good balanced propeller
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #102
a ko danas jos ne balansira propeler?  ;D

[attachimg=1]
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #103
stalak napravljen za 50 kn .

'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #104
Ne znam koliki je u stvarnosti. Možda napraviš modifikaciju da je sklopiv na točkama gdje se križaju cijevi ( vijak spaja obje cijevi ). Da stane u auto i za livadu dobro dođe.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(