Skip to main content

Topic: Gopro 3 black problem (Read 7949 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Gopro 3 black problem

Ja bas nemam srece sa gopro. Evo bas sam dobio novu gopro3 black, kupio ju preko ebaya I iskoristio sto je bratic u Kanadi I donio mi ju. I naravno problem. Cim ju upalim pojavi se odmah ikona za temperaturu I ugasi se nakon 5 sekundi. Htio sam probati update ali neide jer se odmah gasi. I skuzio sam kad je kamera ugasena cim ubacim bateriju odmah pocne blinkati crvena ledica iza I ne prestaje. To mi je cudno. Jel ima nekakvo rijesenje ovdje da ju ne vracam nazad

Gopro 3 black problem

Reply #1
Mislim da ce tu morat raditi RTH... Eventualno ako hoces nazovi Visualse, oni rastavljaju goproice pa mozda znaju sto joj takvo ponasanje znaci...

Odg: Gopro 3 black problem

Reply #2
Pokušaj sa drugom baterijom, skroz napunjenom.
Ako to ne upali onda servis...
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: Gopro 3 black problem

Reply #3
Budem danas se nasao sa Elninom pa cu probati

Odg: Gopro 3 black problem

Reply #4
Mislim da ce tu morat raditi RTH... Eventualno ako hoces nazovi Visualse, oni rastavljaju goproice pa mozda znaju sto joj takvo ponasanje znaci...

Kaj oni rastavljaju?? Ribičke štapove možda :D hahaha

Gopro 3 black problem

Reply #5
Vidio sam kod njih rastavljenih goproica i lik mi je pricao da su nekoliko njih popravljali.

Odg: Gopro 3 black problem

Reply #6
Ma rastave ih i onda sastave i posalju distributeru da ih zamijeni (kao i svaki normalan preprodavač) :)


 

Odg: Gopro 3 black problem

Reply #8
sutra preksutra ti ju ja popravim ja sam imo istih problema tj slicnih za sve kriva baterija..

Re: Odg: Gopro 3 black problem

Reply #9
sutra preksutra ti ju ja popravim ja sam imo istih problema tj slicnih za sve kriva baterija..

Tompa225 Kako si sredio taj problem

Sent from my ST26i using Tapatalk 2

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: Gopro 3 black problem

Reply #10
Malo čačkam i nadjem ovaj tutorial na youtube, mislim ne kuzim kako naljepnica moze utjecati, ali navodno kao radi. Jedino mi je glupo strugati novu kameru. Ok probam danas sa Elninovm baterijom prvo pa ako nije javim ti se, tnx

http://www.youtube.com/watch?v=RJHYbe42VQ4

Re: Gopro 3 black problem

Reply #11
Taman ti ocu poslat taj link :)
Ak ti je zao nalje, stavis malo izolirke prek toga ili presaras crnim markerom i ne vidi se.to sam napravio na svojoj prije nego sam ju opce upalio prvi put :))))

Sent from my Galaxy S3 using Tapatalk


Re: Gopro 3 black problem

Reply #12
So far so good

Sent from my Galaxy S3 using Tapatalk


Odg: Gopro 3 black problem

Reply #13
Evo probao sam sa 3 razlicite baterije i nema uspjeha. A blackspin jel i tebe to mucilo. Kaj je najgore od svega bratić kad ju je dobio u Kanadi igrao se s njom, radila mu je ok, ali imao je problem sa punjenjem, ali posto je punio na USB na prednju stranu kompa predpostavio sam da nema struje dosta pa zato ne puni. Reko mu nek ju donese bez obzira. Aii ovo je koma. Sutra ju furam u Visuals, kaze mi zenska na telefonu da su imali takav problem, ali nije bilo servisera da mi potvrdi dali su to popravili. Ali ne kuzim kako naljepnica radi kratki spoj, zar je aluminijska ispod