Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1067146 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3480
da sa velikim vratima oni lete  a kada se pojavi racing quad croatia onda budu vrata jos veca od prosirenja metala prilikom udaraca u vrata  :D


@ ironic e sad si me zainteresirao za taj crash video  8)


za gas i naginjanje znam nisam samo jedan prop sp**dio na taj nacn ... nego xxxx propova
a vjeruj mi znam ja za setnjicu po ljivada jer dok ti ja letim fpv to ti je onda smijeh ... vecinu vremena trcim za quadom nego kaj ga vozim
od poslije fpv-a sam postao atletske gradje  jer trcim svakih 3 minute i to ne malu distancu  :D


za sada je od mene primirje sa quadom jer sam doslovce sve prope satrao i sada se ceka kinez da donese nove

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3481
practise practise i samo practise na kubik  ;D

slozit cu jedan crash video kad ce mi se dat, ima puno materijala a spor je komp :D

ja cu isto morat u nabavku novih chajna propsa, jucer sje... polovicu zadnje posiljke  8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3482
Ili Practice, practice i practice...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3483
Ma idu propsi ko ne normalni jednokrakih imam na izvoz ... A mogli bi konezima ponuditi te strgane a on nama polovicu količine strganih nove prope

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3484
Dag, seljak je uvijek seljak  ;D

Beast, nema tak blesavog kineza koji bi pristao na nase uvjete  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3485
Hahaha

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3486
Ko leti na koje propove, gdje kupuje i kakvi su kvalitetom?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3487
6045-myrcmart ili bengud kvaliteta gumi gumi ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3488
5045 sa myrcmart mi ne razvali snimke već mi razvali quad...
Snimka izgleda kao da sam SJ4000 vezao na vibrator  :D :D :D :D :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3489
vidjet ces skoro moj snimak od jucer... znaci popizdio sam kaj se tice gumica, spuzvica i ostalih sranja za dampiranje kamere...
nakon prvog crasha naravno pukla traka s kojom vezem kameru, i tu sam puko.
drito u gepek po vezice i svezao kameru DIREKT na frejm koliko sam mogao, ofkors pod zeljenim kutem od 45 stupnjeva prema gore ;D ... toliko sam stegnuo kameru da se prednja plocica odvojila od kamere, sokre je dobro uletio sa izolirkom onda...

poanta price, zabetonirao kameru na frejm i slika do sad nikad nije bila bolja, desi se tu i tamo malo jello ali nist pretjerano. I to sve sa MyŠkart propovima

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3490
Ha ha ali pa ako je ok slika onda nema veze kako je na dreknijo pričvršćena

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3491
Kad dodju ovi lapani iz vana i vide nasa micro vrata, mi cemo na to, hebiga ekipa u nas kriza nema se za veca

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3492
 :D :D :D

Hajde IroNJik da vidimo taj beton snimak...  :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3493
ma ja sam prije stavljao spuzvice pa trakice na cicak i stalno jelllllllo i jos k tome sva ta govna puknu nakon par crasheva...

nema do vezice..

Youtube nikak da izprocesuira do kraja u HD al evo linka  ;D

 www.youtube.com/watch?v=qj-pET_9haU

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3494
Faco svaka cast! Dobrih par krugova! Ko je na kraju imao najbolje vrijeme? Naravno, ne racunajuc mene, nema fakat smisla...