Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1047105 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1155
Samo da najavim, i ja radim na quadu iz kinder jajeta, nemogu vise citat kak se ganjate a da ne mogu sudjelovat.
Da dodam jednu ideju, treba nam neka pvc cijev ili slicno da bude na poligonu tunel!

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1156
Ma kazem ja nema race-a bez Daga, to te ja pitam  ;D

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1157
Ukljucite i mene, MiniQ spreman

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1158
Koliko trake treba?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1159
A mislim netreba puno. Mislim da je super rijesenje da uzmemo neki stiropor i od njega izrezemo velike strelice i tako oznacis gdje treba skrenuti, mislim da se to bolje vidi na kameri

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1160
Ekipa evo video sa zadnjom verzijom minija koji sam sklopio. Znaci Myrcmart frame, sunnysky 2204-2300kv motori. Gore su propovi 6x4.5 sa myrcmarta, super leti s njma, ali imam mali jello


SIlver Surfer FPV

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1161
A to su tek prve voznje , treba upoznat stroj kako dise, narocito po zavojima, ali zasad slusa samo tako

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1162
Ma daj, vidi se po ljudima da si ubrzao 50% snimku, samo naivac bi pao na ovo...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1163
Dam ti raw pa vidi

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1164
Ma jedino da imas na filmu bi ti vjerovo, sva digitala se moze manipulirat...  :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1165
Haha, koji si ti lik, a da ti kazem da sam stedio na brzini jer ipak ima ljudi u parku, a da je bio ful prazan vidio bi ti brzinu. E to ti je taj setup koji sam ti poslao

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1166
Skuzio sam da je to to... Jesi odlucio vezano za onaj frame?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1167
Sori nisam stigao, ajde danas kad dodjem doma vidjet cu kak se da slozit pa ti javim

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1168
Ide elektrobajk od frenda na 72V, ali ide i malac za njim  8)





I am Luka :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1169
Kad ti se frend vozi ko curica :) reci mu da ima pozdrav od slep sluzbe sa sljemena :)
video ti je zakon kao i svaki drugi