Skip to main content

Topic: FPV Radjet800 (Read 10894 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: FPV Radjet800

Reply #15
Nice. Srečkovići.  ;D

lp
Toni

Odg: FPV Radjet800

Reply #16
thnx, a ubacio sam ga u auto još jučer, nadajući se da ne bu puno posla danas, i na sreću tako je i bilo.
a mali je spreman za minutu za let, nema sklapanja ni uštekavanja kablova, samo batka i u zrak.
kao i ground station, malo ga presložio i sve je uštekano na jednu batku, plug&play  :)

evo 2 slikice s kraja letova, dok ne složim video

Odg: FPV Radjet800

Reply #17
Snimka lovice na Badnjak  8)

S Radjetima je zabava zagarantirana, zuje tamo vamo i mnogo su agilniji od ostalih FPV modela.
poniranja od 26m/s prežive bez frke,
dok za neki model s većim rasponom, za isti zadatak, bi investicija morala biti dosta veća, pa se onda ne bi ni letilo tako opušteno više...  :D

http://www.youtube.com/watch?v=zPVTAmzD5bQi

Odg: FPV Radjet800

Reply #18
Svaka čast,uspio si me uloviti po zraku,iako su modeli maleni! :)
Na žalost,ja stavio najtežu i najslabiju bateriju pa sam se borio da ostanem u zraku najsporije što je moglo da me snimiš,ali sam na kraju iscurio na livadu i malo se skršio,ali ništa bitno.Bude bolje drugi put! ;D

Vidimo se!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian


Odg: FPV Radjet800

Reply #20
 :) :) :) :)
To je pravi FPV, kao pilot F16 zrakoplova.

Nakon tvojih FPV videa letenje rotora i krstarica se cini kao stajanje u mjestu,
da ne spominjem akrobacije,
ovaj prolaz blizu modela je scena iz top guna, na repu si mu.  ;)

Morat cu nabaviti jos jedan FPV komplet i na nekog okretnijeg modela staviti.

Odg: FPV Radjet800

Reply #21
gužva u zraku  ;D
... bilo je par bliskih situacija, ali bez posljedica  8)


Sto me stvarno cudi kad je kolega Smiljac u zraku  ;D  ;)
...super videjo!
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: FPV Radjet800

Reply #22
Tom treba se držati dalje od tvojih letjelica, vidi šta si mogao napraviti mojem crnom ljubimcu :)
Bio je i Stefano u zraku mogao si njega ciljati :D :D :D :D

Odg: FPV Radjet800

Reply #23
a sori, al mislio sam da taj novi full-karbonac brže penje  :P pa sam po gasu i za njim u vis  :D  ;D
za drugi put znam, s pola gasa pratim i nema frke  :D
(ma bitno da se zabavimo i modeli dođu doma čitavi )


Odg: FPV Radjet800

Reply #25
A zašto jednostavno ne slozimo par FPV Zagija najjeftinije što ide pa se potučemo kao ljudi?

Stalno tražim ekipu za combat, nitko osim cara Colje i Davora ne želi...Smiljac je imao par ispada ali sitno sve :D
Moram priznati da je Crni Barun iliti Bixler GTI zadnji put na*ebo od strane Davora...prvi koji me uspio srušit :D

Odg: FPV Radjet800

Reply #26
A zašto jednostavno ne slozimo par FPV Zagija najjeftinije što ide pa se potučemo kao ljudi?

Stalno tražim ekipu za combat, nitko osim cara Colje i Davora ne želi...Smiljac je imao par ispada ali sitno sve :D
Moram priznati da je Crni Barun iliti Bixler GTI zadnji put na*ebo od strane Davora...prvi koji me uspio srušit :D


Kako to mislis prvi koji te uspio srusit?

Jesi li zaboravio vec nasa krsenja?

Odg: FPV Radjet800

Reply #27
Da, tolko te nema na livadi da sam zaboravio :P
On me bas gadno razbio!


Sent from my iPhone using Tapatalk


Odg: FPV Radjet800

Reply #29
malo ste u OT otišli dečki  ::)