Skip to main content

Topic: Pad aviona, jeftina reklama u vijestima za GOPRO, SAD (Read 3891 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pad aviona, jeftina reklama u vijestima za GOPRO, SAD

Reply #1
pa da, dobili su oni dnevnice za to  :D ovdje je GOPRO toliko u centru pažnje da mi se čini kad bi "nesreća" bila snimljena s još jednim čudom tehnike (mobitel s kamerom ) vijest ne bi ni bila objavljena.

Odg: Pad aviona, jeftina reklama u vijestima za GOPRO, SAD

Reply #2
Cak imaju na izlazu loitrice, kao u ulazu u bazen! Tako jeftinu reklamu jos nisam vidio!

A ko drugi nego glupi ameri! Strasno!

Odg: Pad aviona, jeftina reklama u vijestima za GOPRO, SAD

Reply #3
Cudo pa nisu snimani iz zraka s s1000 kako bih i njega promovirali ...Ovo je po meni dosta jadno za takvu firmu a i ova redateljka se ponasa kao da su ljudi retardi ''a go ... pro... camera ...''  ::)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Pad aviona, jeftina reklama u vijestima za GOPRO, SAD

Reply #4
Događaj i snimka su autentični.
Damir

Odg: Pad aviona, jeftina reklama u vijestima za GOPRO, SAD

Reply #5
Apsolutno!

Odg: Pad aviona, jeftina reklama u vijestima za GOPRO, SAD

Reply #6
Privukako me naslov ove teme. Jeftina reklama. Jedna osoba pri tom je padu poginula, umrla za stvarno. I to više ni manje nego "state Health Director Loretta Fuddy". 
Hm, to bi mi bila malo čudna reklama, preskupa za osiguravatelja i proizvođača, zar ne? ::)

Vijest je potvrdilo više relevantnih medija, službenih izvora a tako i CNN. 

http://edition.cnn.com/2014/01/10/us/hawaii-crash-survivor/

Uvijek je dobro prije nego donesemo neki sud napraviti i manje istraživanje što danas u doba interneta i nije tako zahtjevno.

Čovjek je ponio sa sobom GOPRO i snimao je sigurno i let itd. Spominju se i Havaji tako da je imao što snimati, a neplanirano je očito snimio i crash. 

lp
Toni



Odg: Pad aviona, jeftina reklama u vijestima za GOPRO, SAD

Reply #7
Stojim iza onoga što sam rekao. Nisam rekao da je to planirani događaj, ali da je iskorišten  za marketinške svrhe, e pa jeste.
Zamisli da je događaj snimljen s Iphone 5 žnj, bi li se spomenuo aparat kojim je snimano, i bi li ga voditeljica u vlastitim rukama pokazivala javnosti? Pa, i bi, u slučaju da Apple sponzor.
Ali, eto nekima je to već ušlo pod kožu, i nema u tome ništa čudno cause we are living in a material world kako bi naša draga teta Maddona rekla, meni je samo glupo što se kapitalizam uvukao i u jedinu emisiju koja bi trebala realno prikazivati važne događaje dana.

Odg: Pad aviona, jeftina reklama u vijestima za GOPRO, SAD

Reply #8
Demokracija valjda daje svima pravo na vlastito mišljenje, bilo ono posljedica 'samo mišljenja' ili malo sakupljanja informacija, pa onda 'izražavanja mišljenja'.
U prvi tren nisam ni pogledao video, nego samo slušao ton, čuli su se neki zvukovi koji su tipični za let malih Cessna, tako da sam se zainteresirao i malo potražio naokolo i naravno, osim ljigave reklame za Go-pro, sve je više-manje Ok opisano u vijestima,a nesreću je zabilježila i FAA:

http://aviation-safety.net/database/record.php?id=20131211-0

Inaće ovakvi avioni često imaju nesreće, pa se zainteresirani mogu informirati na gornjem linku !

Imam i ja snima slijetanja Cessne  :D :D

Damir

Odg: Pad aviona, jeftina reklama u vijestima za GOPRO, SAD

Reply #9
Stojim iza onoga što sam rekao. Nisam rekao da je to planirani događaj, ali da je iskorišten  za marketinške svrhe, e pa jeste.
Zamisli da je događaj snimljen s Iphone 5 žnj, bi li se spomenuo aparat kojim je snimano, i bi li ga voditeljica u vlastitim rukama pokazivala javnosti? Pa, i bi, u slučaju da Apple sponzor.
Ali, eto nekima je to već ušlo pod kožu, i nema u tome ništa čudno cause we are living in a material world kako bi naša draga teta Maddona rekla, meni je samo glupo što se kapitalizam uvukao i u jedinu emisiju koja bi trebala realno prikazivati važne događaje dana.


S tim se djelom mogu složiti s ovim drugim komentarima ne. Izuzimam Damira iz toga koji se očito informirao. Voditeljica ju je mogla spomenuti samo kao akcijsku kameru (ne imenom) i ne je tako držati i pokazivati u ruci.
No, s druge strane da nije bilo te kamere ne bi bilo ni tog zapisa niti snimke koja će sigurno poslužiti i istražiteljima kod analize crasha. Vlasnik (kasnije često intervjuuiran) i njegova kamera su se tu nametnuli kao bitni faktor tim više što je kamera snimila događaj pri kojemu je stradala vladina dužnosnica. Da sam uzimao izjavu od tog lika sigurno bi ga pitao čime je to snimio i on bi imao gopro u ruci, koju bi kamerman snimio i ona bi se prikazala u vijestima. 

Ne opravdavam uređivačku politiku dotičnog medija, to nipošto. No, postoje javni i privatni - komercijalni mediji i tu isto tako treba razlikovati. Premda vidimo da se ta tanka linija svakodnevno sve više gubi.    

lp
Toni
 

Odg: Pad aviona, jeftina reklama u vijestima za GOPRO, SAD

Reply #10
Demokracija valjda daje svima pravo na vlastito mišljenje, bilo ono posljedica 'samo mišljenja' ili malo sakupljanja informacija, pa onda 'izražavanja mišljenja'.
Damir
Nema ugroze demokracije, samo malo pojašnjenja da ne zabrijemo previše.  ;)

lp
Toni
 

Odg: Pad aviona, jeftina reklama u vijestima za GOPRO, SAD

Reply #11
Ako nije planirano, zasto se onda ona zena, ili sta to vec je priprema za sus prije alarma i saznanja da ce past!

Strasno :D :D :D :D

Odg: Pad aviona, jeftina reklama u vijestima za GOPRO, SAD

Reply #12
Da Coljo ponire u avionu otplesal bi makarenu :D

Odg: Pad aviona, jeftina reklama u vijestima za GOPRO, SAD

Reply #13
Ljudi dragi, nemojte za svaki istup ''posezati'' za demokracijom..... :-\..I ja sam, kao i Coljo, u početku pomislio da je fake,i tek sam nakon Diogenove intervencije pogledao FAA izvješće.......ali držim da je moralno nedopustivo ponašanje TV-voditeljice  sa Go-pro kamericom u ruci... :-[ ... :-[
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Pad aviona, jeftina reklama u vijestima za GOPRO, SAD

Reply #14
ali držim da je moralno nedopustivo ponašanje TV-voditeljice  sa Go-pro kamericom u ruci... :-[ ... :-[
Reklama se plaća, zar ne ?  ;) O moralu se više nitko ne brine....

Ako smo već na temi je-nije, istina-neistia, evo i novog zadatka: dali je Novak zaista ovako igrao tenis, ili je sve montaža?
Dakako i ovo je reklama  :D

http://www.youtube.com/watch?v=ebBMqcjoo94