Skip to main content

Topic: PA Addiction - napokon! (Read 45005 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #135
Kod ugradnje elevatora treba rezati rep aviona, a nakon rupu treba zatvoriti. Komadic balze koji se dobije sa avionom je premali, kao i folija za prekriti mjesto ugradnje.
Napravio sam svoj dio da pase kako treba, a folije sam sacuvao otprije (ostalo kod otvaranja rupa za servoe i hladjenje). Sad je pokrpano ljepse nego u manualu.
Znam da picajzliram, ali kad vec imam vremena...
Ako tko slucajno kupi ovaj kit, cuvajte komadice folije :)



Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #136
Tako treba drug!


Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #137
To se traži Zed ....nikada dovoljno picajzliranja.... 8)....a i rođendan se bliži dragi.... :)
LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #138
Ispalo je tak-tak, ali probat cemo letit pa cu vidjet. Znam da sam slozio dvije zracne kocnice, ak ce skretat sam na nozu cemo da vadimo :D



Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #139
Jedva čekam maiden....
Lp,
Alex


Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #141
Još sitno brojiš....12 dana, ak se dobro sjećam iz par postova prije xD?
Lp,
Alex


Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #143
Batke su napokon stigle...repni tockic je zaljepljen i mjesto prekriveno folijom. Regler je isprogramiran (YEP je cudo, najbrzi odziv na gas koji sam do sad vidio)...sad jos spimpat pushrodove i podesit CG i spremni smo!

Tko je ono rekao da stavljam premalo slikica :P



Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #144
yep je zakon i zbog nekih drugih stvari za spore fpv modele ali i brze jurilice.
ja ga imam na svim avio modelima.
freewheling upaljen pa se manje grije i iskoristljiviji je u režimu rada kada gas nije na 100%,

 si na tom akro modelu upalio F3A brake?  to je korisno za obrušavanja da ti usporava model maksimalno koliko može elisom. radi boljeg efekta figura.
(to nije klasičan brake u smislu da ju skroz zaustavi, jer bi onda najmanje kočila model)
http://www.daddyhobby.com/forum/showthread.php?t=67128
Quote
allows F3A pilots to fly constant downward speed passages during their acrobatic figures.

slika nikad dosta, samo pucaj :)
sretno na maidenu!  :)

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #145
Naravno F3A brake i active freewheeling je upaljen iako inace letim 3D bez kocnice (isto jako usporava model na obrusavanjima).
Vidjet cemo sve u ponedjeljak, stavit cu cijeli maiden online, nema skrivanja :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #146
Vijun je zesce tail heavy, ne kuzim. Il je YEP prelagan, il su servaci iza preteski.
Idem racunat :/


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #147
Ili je motor prelagan!

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #148
Motor je po papirima, baterija na gornjoj granici tezine (po papirima).
Corone su skoro 14 grama, puta dva = 28 grama na samom repu aviona.
Izracunali smo da mi treba 15gr skinut sa repa da bi bilo ok - dakle imam TGY 1800A servoe sastrane. 7grama na vagi, dakle puta dva = 14. Znaci 14 grama olaksam rep i to je manje vise to :)
1,7kg bi trebalo biti dosta (PA predlaze 1,5) - jedini bed je kaj nisu MG.
Renato, jel citas :P


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #149
A slapice na prednjim kotacima? Jesi li probao s njima?