Skip to main content

Topic: Tko je ostao bez Bixlera? (Read 3182 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tko je ostao bez Bixlera?

Preuzet u užoj okolici Zagreba. Vrlo specifičan motor, jedno malo oštećenje na repu i rijetko viđena LiPo unutra!

Prethodni vlasnik  neka se jave ovdje !

Fotke slijede kada se spojim na droida i razmotam ih..

Damir

Odg: Tko je ostao bez Bixlera?

Reply #1
Jel to još jedna od onih tvojih smicalica ili fakat je neki bix? Nekej mi tu smrdi >:(
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Tko je ostao bez Bixlera?

Reply #2
Jel to još jedna od onih tvojih smicalica ili fakat je neki bix? Nekej mi tu smrdi >:(
A too, ma neee, nije ovaj puta mućak..evo i obećanih fotki motora,oštećenja i batke:

Odg: Tko je ostao bez Bixlera?

Reply #3
Eto ja sam ostao bez Bixlera.

Prodao ga  :D ;D

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Tko je ostao bez Bixlera?

Reply #4
Meni neki dijelovi bi trebali :)

Odg: Tko je ostao bez Bixlera?

Reply #5
Vjerujem da vlasnik nije na forumu.

Odg: Tko je ostao bez Bixlera?

Reply #6
To mozda ovaj bixler?

Odg: Tko je ostao bez Bixlera?

Reply #7
Za ovakvu sliku vrijedilo bi imat opciju like na forumu xD

Odg: Tko je ostao bez Bixlera?

Reply #8
Ova je dobra!

Odg: Tko je ostao bez Bixlera?

Reply #9

Bixler popravljen.....ugl kresnulo je sve ono što Josh i čajnizi nisu dobro iskopirali od EasyStara..uskoro bi mogao remaiden  8)
Kontaktiran bivši vlasnik ... nema ništa protiv da novi vlasnik uživa sa Bixlerom  ;) !
Danas popodne uspješno remaid-an: očekivao sam više snage od 2826, vjerojatno je batka stara, ugl sve Ok.

Novi vlasnik je jako zadovoljan modelom. Jedina mana je što treba promijeniti onu cjevčicu , kao ramenjača, za zaista karbonsku strelu 5-6 mm. To puca redovito na Bixevima i preporučio bi i preventivnu zamjenu kod novih. Ima ih kod Cico-sport u Varaždinu, pod nazivom karbonsko tijelo za strelicu ... mislim 15 kuna , a  neuništiva, SureArchery ili slićno:
http://cico-sport.com/cijev-carbonska-promjera-59-mm-proizvod-75/

Damir

Odg: Tko je ostao bez Bixlera?

Reply #10
Kaj samo meni fale postovi na forumu ili...
Jucer se nije znao vlasnik, a danas već se zna stari i novi vlasnik i k tome već je maiden odrađen.
Ovo je fakat brzinsko modelarstvo,
Svaka čast
Lp
Marjan
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Tko je ostao bez Bixlera?

Reply #11
Bravo Damire.
Ta cjevčica bi mogla riješiti sva ona razmišljanja o ramenjači za dlg punog raspona.
Pjenasti materijal malo stakla i ta cjevčica bi bila idealna kombinacija čvrstoće i male težine. A o brzini dostave i shippingu da i ne govorimo  :D.

 

Odg: Tko je ostao bez Bixlera?

Reply #12
Ta cjevčica može i mene nositi..znači da je zaista čvrsta. No , kako je rađena pultruzijom, a ne motanjem, ja krajeve cijevi lagano izbrusim i omotam sa malo kevlara. Par kapi CAK-a  i cjevčica je osigurana od otvaranja onih uzdužnih pukotina.

Usput, danas sam istom sretnom vlasniku obavio i remaiden EasyStara nakon popravka, tako da sam imao priliku u pet minuta usporediti Bixa i Easy-a: Bix je malo življi i grublji, ponekada treba za fini zavoj raditi zajedno sa vert i eleronima. Nos modela je dosta krhak u odnosu na Easy-a i naravno da treba izbaciti van one metalne utege te bateriju gurnuti više naprijed.

Na kraju sam malo jurcao Nurfom i ispucavao Mimi DLG: krepao mi jedan servo na Mimiju u letu, pa ako ima zanteresiranih za kolektivnu nabavku servača za DLG do 1 metra, neka mi se jave, žurno !

Damir