Skip to main content

Topic: POCETNIK (Read 29569 times) previous topic - next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Odg: POCETNIK

Reply #75
Konektori bullet 3.5mm zenski za ESC,samo su vec zalemljeni,treba samo produziti zicu na ESC sa ovom.

Odg: POCETNIK

Reply #76
Da li je pametno na dean t konektore malo prosiriti otvore jer xt mnogo tesko updada a jos teze se vadi?

Odg: POCETNIK

Reply #77
Pa stavi iste konektore
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak


Odg: POCETNIK

Reply #79
Eto ljudi sve je spremno,stanica i prijemnik bindovani,ESC kalibriran i programiran...Materijal kupio i odstampao planove,gradnja odlozena za petak,u sredu i cetvrtak imam takmicenje.  8) :) ;)







Odg: POCETNIK

Reply #81
super i sretno na maidenu, nego veliš "probati ga na maloj visini pa javljam kako je proslo..."
to me podsjetilo na prijateljovu baku koja mu je govorila kad je išao letjeti
"dečki samo polagano i nisko"  :D

ajde ti samo visoko, ako nekaj krene po zlu možda stigneš i spasiti, nisko je sklisko...

Odg: POCETNIK

Reply #82
Za prvi model nije loše, mislio sam da radiš F16 ali ni MIG29 nije loše. Ne zaboravi ga staviti u CG!!!
Samo uvis što više da imaš vremena za reakciju i SRETNO!
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: POCETNIK

Reply #83
Kud si uzeo mig 29 koji ima neku vrstu trust vectoring-a tu nisi napravio ailerone a uz to sve neces ic na simulator ... Btw ova traka ti nece drzat to se nadam da znas xd Jel znas di ti cg treba bit? I jos jedno pitanje,kakav je ovaj stirodur za rezat skalperom? Koja je njegova cijena po tabli i di ga ima?
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: POCETNIK

Reply #84
Hvala ljudi,traka je ujedno pricvrscena toplim lepkom,baterija je na liniji odakle se pruzaju krila,jedna tabla stirodura 1cm kosta 1.3e.Haha baka je u pravu @King,moje ni ne razumeju a i ne zanimaju ih avioni.Danas sam da RC skupu bice modelara pa eto meni pomocu a svima vama videi  ;)

Odg: POCETNIK

Reply #85
ova traka ti stvarno ne sluzi nicem ... ne precizno je previse a i nemas ailerone,trebat ce ti
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: POCETNIK

Reply #86
Sa baterijom uglavnom stavljaš avion u CG tako da ti u nacrtu nije baš u mm točno gdje ti je baterija.
 Odredi CG pa onda baterijom doteraš u vagu.
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: POCETNIK

Reply #87
Otisli smo na RC skup u Leskovcu,i pri poletanju avion je pao na ,,stomak" i elisom po zemlji sto je olabavilo motor,kad smo se vratili sve smo to pricvrstili,otisli na igraliste i evo sta se desilo,avion je naglo poleteo ja ga upravljao nekih 15 sekundi zatim sam izgubio kontrolu,pustio gas i jurio ga :D,elisa je od odsekla onaj produzetak na prijemniku,pa je sam izgleda zato izgubio kontrolu,inace elektronika je ok.


http://www.youtube.com/watch?v=_gD8aksSabI&feature=youtu.be


Hahaha ujak se bas uzbudio.

Odg: POCETNIK

Reply #88
Tja ... Da si igro simulator i ucvrstio povrsine kak treba i napravio ailerone ...  http://www.flyfreak.net/samogradnja/mw-build-logs/90/ Zaviri malo tu,mozda mognes vidit nesto sto bi ti trebalo  ... I ne samo mig-a,pogledja od prve do zadnje da vidis gdje sam ja grjesio i da ne radis iste greske.
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: POCETNIK

Reply #89
Hvala,pogledacu sve,odlucio sam da napravim nekog slowflyer-a pushera,sa eleronima i ruderom posto je ovo dosta nestabilno.

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.