Skip to main content

Topic: Izgubio antenu - molim pomoć oko narudžbe druge i kompaktibilnosti sa modulom (Read 2142 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Izgubio antenu - molim pomoć oko narudžbe druge i kompaktibilnosti sa modulom

Kupio sam prije godinu dana ovaj 2.4GHz modul:





http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__17632__2_4Ghz_SuperMicro_Systems_JR_Module_.html


A u međuvremenu sam izgubio antenu.
Da li mogu naručiti bilo koju 2.4GHz antenu, npr OVU i samo navrnuti na modul ili moram baš tražiti ovakvu od ovog modula? Trebam li paziti oko dB u ovom mom slučaju?
Mili, micro, nano, piko...

Odg: Izgubio antenu - molim pomoć oko narudžbe druge i kompaktibilnosti sa modulom

Reply #1
Bilo kakva antena za 2,4 wifi router ili 2,4 wlan karticu sa odgovarajućim rsma konektorom je OK.
Brand i proizvođač nije bitan, sve su iste.
Damir

Odg: Izgubio antenu - molim pomoć oko narudžbe druge i kompaktibilnosti sa modulom

Reply #2
od kud si imam ih ja na izvoz...

Odg: Izgubio antenu - molim pomoć oko narudžbe druge i kompaktibilnosti sa modulom

Reply #3
Na slici se bas i ne vidi jasno koji konektor je na modulu.
Ja imam istu takvu antenu sa SMA male konektorom jer mi tako odgovara, ako je na modulu RPSMA onda su Wi-Fi 2.4GHz kompaktibilne.

Odg: Izgubio antenu - molim pomoć oko narudžbe druge i kompaktibilnosti sa modulom

Reply #4
U Zagrebu, inače Vukovar ;) 
Ti?
Mili, micro, nano, piko...

 

Odg: Izgubio antenu - molim pomoć oko narudžbe druge i kompaktibilnosti sa modulom

Reply #5
U zg manje vise javi se u pm.