Skip to main content

Topic: Osijek - Modelarski Air Show v2.0 (Read 22265 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Osijek - Modelarski Air Show v2.0

Reply #60
Jel' to gospon Zed planira možda doći u osijek???

Odg: Osijek - Modelarski Air Show v2.0

Reply #61
Kako cu projurit kroz taj vijon sa milijon  8)

Odg: Osijek - Modelarski Air Show v2.0

Reply #62
Pozdrav svim modelarima koji su danas u Osijeku a posebno pozdravljam domaćine.Želim vam lijep i dug dan za druženje i letenje bez padova.Žao mi je što i sam nisam tu sa Vama ,domaćin je upoznat sa mojim zdravstvenim stanjem koji i je razlog mog nedolaska ali...dogodine.Živi i zdravi bili !

Odg: Osijek - Modelarski Air Show v2.0

Reply #63
Dečki, bilo je super. Svake pohvale organizatorima. Evo, još se oporavljam od čobanca (dobrano ljut) - jest da sam k'o svinja tri puta išao na valov, ali nisam mogao odoliti.  Nisam mogao na sve strane, ovaj puta je bilo previše sadržaja; i jurilice i quadovi, hexe, slobodnoleteći avioni, zagiji, i 'normalni avioni' (ma što god to danas značilo), trkaći auti... jedino su falile rakete - pa bi onda rekao da je cijela vojna flota bila na broju.

Nisam još pregledao snimke, valja će biti nešto za objaviti (to je ona Mobius kamera koja mi je u jednim svatovima stradala, malo je dio mutan...).

LP,
milan
---

Odg: Osijek - Modelarski Air Show v2.0

Reply #64
Dečki, bilo je super. Svake pohvale organizatorima. Evo, još se oporavljam od čobanca (dobrano ljut) - jest da sam k'o svinja tri puta išao na valov, ali nisam mogao odoliti.  Nisam mogao na sve strane, ovaj puta je bilo previše sadržaja; i jurilice i quadovi, hexe, slobodnoleteći avioni, zagiji, i 'normalni avioni' (ma što god to danas značilo), trkaći auti... jedino su falile rakete - pa bi onda rekao da je cijela vojna flota bila na broju.

Nisam još pregledao snimke, valja će biti nešto za objaviti (to je ona Mobius kamera koja mi je u jednim svatovima stradala, malo je dio mutan...).

LP,
milan
---

Vjeruj mi rakete su super kao što smo imali prilike vidjeti u Prelogu kad znaš i gledaš ih kad poljeću al kad slažeš model s još par frendova i neko ti lansira raketu
iza leđa nije ti svejedno ;D :D
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Osijek - Modelarski Air Show v2.0

Reply #65
Osijek kao i uvijek , odlična organizacija , odličan čobi , puno letenja i odlično proveden dan u perfektnom društvu .. neka ostane tradicija  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Osijek - Modelarski Air Show v2.0

Reply #66
S moje strane samo riječi pohvale za sve. Domaćini su bili i više nego za pohvalu.
Kuharu posebne čestitke!!!
Vrhunski dan sa vrhunskom ekipom.

Odg: Osijek - Modelarski Air Show v2.0

Reply #67
Veliko hvala domaćinima na svemu, Štefi brzo ozdravljenje! Malo ste nas navukli na dolazak u Osijek, dobar provod, pa se nadam da se vidimo i slijedeće godine (ako ne prije) ;) :D
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Osijek - Modelarski Air Show v2.0

Reply #68
,
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Osijek - Modelarski Air Show v2.0

Reply #69
Nešta mi neće slike dizati... (stavim četiri on digne dvije, stavim tri on digne jednu) :(
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Osijek - Modelarski Air Show v2.0

Reply #70
Stavi sve duplo ;D
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Osijek - Modelarski Air Show v2.0

Reply #71
Malo sam ih smanjio...
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.


Odg: Osijek - Modelarski Air Show v2.0

Reply #73
Zbilja nešto šteka