Skip to main content

Topic: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA (Read 103889 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #195
Pridružujem se čestitkama! Sretan Ti!

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #196
Sretno.
 
lp
 
Toni

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #197
Sretan ti ročkas Denise.
Želim ti još puuuuno uspješnih letova i zanimljivih modela.

 ;D ;D ;D ;D ;D

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #198
Fala svima

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #199
Sretan rođendan!!!!

I želim ti 200kmh u ovoj godini naravno s zagijem!! ;)

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #200
Sretan rodjendan!


Offtopic:
Ovo su moja tri :



Slicnosti: Profil je TSAGI 12%, Root chord 346mm, Tip chord 150mm, materijal je bijeli tvrdi stiropor a ljepilo UHUPor Polyurethane.

Crvendac: AUW 500gr, raspon 120cm, letvica od jelovine 5x10mm kao pojacanje, motor TP 2406-21 140W, ESC TP 18A, 1600mAh 3S LiPo, 2xTurnigy TG9e servo, 3S battery alarm, Prop 7x4, leti oko 10min i onda se oglasi alarm

Alarm se inace, po fabricki, oglasava kada napon padne ispod 9,8V.

Zutokljunac: AUW 420gr, raspon 120cm, bez letvice, sa donje strane su samo dva komada 8cm siroke ljepljive trake ojacane staklenim nitima i to od napadne ivice jedne strane do vrha krila na drugoj strani, Motor RS380-PH Mabuchi brushed, ESC Turnigy 20A brushed, 1000mAh 2S Lipo, 2xHXT900 servo, 2S battery alarm (6,8V), Prop 7x4, trajanje leta 6-7 min

Mrcina: AUW 620gr, raspon 166cm, letvica 5x10mm kroz oba krila, motor TP 2409-18, ESC 25A, 2200mAh 3S LiPo, 2xTurnigy TG9e servo, 3S battery alarm, Prop 9x5, jos nije letio, nadam se za vikend

Mrcinu sam isjekao iz ciste znatizelje. CG sam odredio pomocu kalkulatora pronadjenog na internetu i on mi izracunao CG na 26,5cm od nosa.
Vidjecemo :)
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #201
Fala.
Ovaj veliki, koliko čitam je dosta lagan, trebat će pazit na vjetar zbog velike površine. Sretno

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #202
Vremenom ce postati tezi :)
Nakon bojenja i sl.

UPDATE:
Test završen, sledeći korak je uljepšavanje :)
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #203
Na tajnoj lokaciji, skrivenoj od brojne modelarske populacije dvojica zagista dala su se u proizvodnju izvjesne količine Zagija različitih svojstava.  Izrezane se jezgre od različitih materijala, velićina, profila sve u svrhu širenja brojne flote ove popularne i uspješne konstrukcije. Kratak foto-report iz naše tvronice u prilogu...
Damir



Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #204
evo da se ja JAVNO zahvalim na primjerku koji sam dobio....
 
vec sam narucio elektroniku i taman dok ja pripremim zver setup bude došao.
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #205
kaj niste htjeli od nas kupili tvornicu za 1 kunu? ???   neg sad imate svoju
naplatit ću vam to, ;D isplata u karbonskim šipkama :D

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #206
Evo konkurencija Denise, ma neka dečki samo tako gušt vas je gledati da još imate toliko elana i volje . 8)

Puno pozdrava od lije i nadam se da se vidimo uskoro na livadi

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #207
To je trenutno jedini izlaz iz krize... Raditi sam svoj model dok se primanja ne vrate u normalu.
Naravno, svaka čast dečkima. Ja znam koliko treba posla iako je sve dosta jednostavno.

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #208
Evo i ja se takodjer javno zahvaljujem za svoj primjerak, budem se potrudio da ga čim prije dovedem u letno stanje i doletim na kanal, još jednom puno puno hvala!

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #209
a gdje je moj? :'(
struja zakon, nitro USTAV