Skip to main content

Topic: FPV250 Quad - I ja bi se raceao! (Read 56054 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #196
Hocu, tnx :)
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #197
Dobro ti je preporucio Rockwell, ja nikako do para da ju kupim, uvijek neke zbrda zdola  8)

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #198
Evo jedno brzinsko pitanje prije nego postam cijeli post builda.
Montirao sam sp racing f3 na zmr250 pdb za naze32, i shiftani su esc-ovi sa 1-4 na 2-6. Svugdje čitam da se taj pomak rješava tako da se enable-a servo_tilt, koji bi automatski trebao shiftati esc-ove za dva mjesta, ali nazalost to trenutno nije slucaj, rade mi samo 2 motora.
Heeeelp :D
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."


Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #200
Zderala me visoka temperatura, javim se sutra :(
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #201

Evo da se javim napokon... stiglo mi je hrpu novih djelova, pa sam krenuo u major upgrade quada!
Uzeo sam ZMR250 frame, PDB  za njega i minimOSD.Ledice na PDB-u sam malo prelio epoxijem, čitao sam da vole otpast kod padova.
[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4]


Motorima sam žice direktno zalemio na escove ovaj put i sve to uredno spakirao. Fleshao novi blheli i reversao 1 i 4 motore.
[attach=5][attach=6][attach=7]


Novi FC je SPRacing F3 i on defaultno ne paše u utore od naze pa sam prvo mislio shiftati motore na 3-6 mjesta na FC-u, i to sa Servo_tilt funkcijom. Prvo sam čitao od proizvođača slične PDB da tako rješavaju mount problem F#-a, zatim je zeezy naša da servo_tilt koristi 7 i 8 pinove, zatim sam čitao da treba ručno u CLI-u enablat servo jer da inače ne radi... Uglavnom, odustao od toga jer u biti i kad j tako spojeno ne pašu rupe FC-PDB pa ga nateže i rotira i još ne mogu koristit kućište što je došlo s njim, pa sam sve pomaknuo na "normalu", stavio kućište i njega učvrstio za pdb. Better.
[attach=8][attach=9]


I GoPro je dobila zastitu :)
[attach=10]


Sada su gore DAL-ovi propeleri i cijeli setup dižem na 4S :)
[attach=11][attach=12]



I kamera je nova, podešena prema preporuci, i prijemnik je novi - orange ppm sa diversitijem i failsafeom. Sad moram čekat pon da dođem do ftdi-a da mogu konfigurirati minimOSD i onda sam sprema za maiden :) Neke stvari jesu overkill (poput osd-a, deluxe verzije FC-a), ali moram to probat i malo se s tim poigrat.
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #202
Svaka cast Sys na generalki...ako ti treba hitno fdti zaleti se sutra do Crikve

Sent from my SM-G900F using Tapatalk


Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #203
Ako letis spekteum obavezno predi na satelite.

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #204
Hvala, imam ga al mi je ostao na poslu. Ako uopce budem mogao na posao, nesto gadno me skenjalo. Valjda ce se i vrijeme popravit pa bi se mogli podruzit jedan vikend :) btw, uzeo sam jednu 4S graphenku pa cemo je malo testirati :D

@rockwell: Nisam planirao, mozes mi malo pojasnit zasto?
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #205
Jednostavno. Imat ces uredniji laksi mini.  Rx velicine nokta sa diversity antenama i jedim servo kablom.

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #206
Kuzim. Jga, za sad ce ovaj ostat, ali hvala na info, pisem za buduci set upgradea. Za ovaj mjesec sam budzet ispucao vec :)
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."


Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #208
Tnx!
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #209
jućer mi postao marko (zlatni marko ) pa da podjelim .kada opadne quad i 10 metara od tebe a visoka je trava svi znaju da ga nije lako naći.


zanimljiva spravica jer ima tri opcije rada .radi ako se quad 30 seq nepomakne , ili na servo kabel a ujedno i kao low batery.


Najvažnije ima vlastito napajanje .


Čuje se stvarno daleko .Uzeo jednog radi testa pa javim .težina 6g


http://www.nichemall.net/index.php?route=product/product&product_id=50



https://www.youtube.com/watch?v=3cAHV4OFnKw
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''