Skip to main content

Topic: Sveti Nikola je nesto donio :) (Read 2774 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sveti Nikola je nesto donio :)

 :)evo jednog poklonica koji je doduse malo prije doso ali to je to  :)
Radi se o raptoru 50 koji je kupljen od marina..heli je boli glava a sada se pegla simulator i ja se nadam da ce u zrak premda bi volio poletiti sa nekim iskusnim

evo malo slika

JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Sveti Nikola je nesto donio :)

Reply #1
Čestitke, prava motorizacija  :)
MAK Zapad

Odg: Sveti Nikola je nesto donio :)

Reply #2
hvala hvala  :)..u hangaru je i ergo 30-ka ali raptor je raptor..rado bi skocio do zagreba jer tamo ima dosta ekipe pa da se malo zabavimo i da malo skupim informacija iz prve ruke
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Sveti Nikola je nesto donio :)

Reply #3
Ja gledam 600ke sad (ili .50ku) i već se mjesecima lomim između elektra i nitra, miris, zvuk i masnoća nitra me jako privlače, ali me cijena goriva jako odbija  :( A opet, 5 12s baterija košta 2500 kn sa shippingom otprilike, nemam pojma... A i gledam kaj rade 600ke s 12S setupovima, nenormalno. Ali opet taj nitro me pali
Mogli bi baš dogovoriti neki meeting, leti se tu stalno pomalo  :)
I naravno - očekujemo video  :)

Kak si zadovoljan s JR-om?
MAK Zapad

Odg: Sveti Nikola je nesto donio :)

Reply #4
:)evo jednog poklonica koji je doduse malo prije doso ali to je to  :)
Radi se o raptoru 50 koji je kupljen od marina..heli je boli glava a sada se pegla simulator i ja se nadam da ce u zrak premda bi volio poletiti sa nekim iskusnim

evo malo slika

 Gdje si nasao tako dobroga Nikolu ?
moj jos NISTA !

Iv

Odg: Sveti Nikola je nesto donio :)

Reply #5
ja bi ti definitivno preporucio nitro to je sto se mene tice barem uvijek imas po cemu prckat a da ne govorim da prdi i dimi  :D

za neki susret sam uvijek a i video ce obavezno

a ergo je glanc novi jos nikad nije letio pa nemam bas iskustva

a Nikola sam u biti ja  ;D  ;D
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Sveti Nikola je nesto donio :)

Reply #6
ja bi ti definitivno preporucio nitro to je sto se mene tice barem uvijek imas po cemu prckat a da ne govorim da prdi i dimi  :D


Ma i ja volim IC motore, ali to j**eno gorivo, pa i Ameri se žale da im je preskupo (  :-X ), a i elektro ima puno bolji P/W omjer, cijenu  :-\ Uvjeri me da kupim nitro  :D
MAK Zapad

Odg: Sveti Nikola je nesto donio :)

Reply #7
ja bi ti definitivno preporucio nitro to je sto se mene tice barem uvijek imas po cemu prckat a da ne govorim da prdi i dimi  :D


Ma i ja volim IC motore, ali to j**eno gorivo, pa i Ameri se žale da im je preskupo (  :-X ), a i elektro ima puno bolji P/W omjer, cijenu  :-\ Uvjeri me da kupim nitro  :D
gorivo je mana i ako mislis svaki dan letit onda je bolje elektro a opet dok potrosis kantu goriva taman skupis za drugu  ;)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Sveti Nikola je nesto donio :)

Reply #8
cestitke i da te dugo sluzi.
i ja sam se dugo dvoumio izmedju elektro i nitro i na kraju je prevagnuo nitro..

Odg: Sveti Nikola je nesto donio :)

Reply #9
cestitke i da te dugo sluzi.
i ja sam se dugo dvoumio izmedju elektro i nitro i na kraju je prevagnuo nitro..
koji model imas?
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Sveti Nikola je nesto donio :)

Reply #10
u pitanju je compass knight 3d i jos uvek je u fazi sklapanja,danad stigli neki delovi,neki tek treba da stignu...nadam se da cu ga kompletirati do ng

Odg: Sveti Nikola je nesto donio :)

Reply #11
u pitanju je compass knight 3d i jos uvek je u fazi sklapanja,danad stigli neki delovi,neki tek treba da stignu...nadam se da cu ga kompletirati do ng
ako imas kakvih slika od slaganja slobodno stavi  :)..od kuda uzimas dijelove?
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Sveti Nikola je nesto donio :)

Reply #12
za sada je samo u grubo sklopljen iz kit-a a planiram da ga sastavljam za stvarno tek kad budem imao sve delove.delove uzimam sa svih strana,hk,taivan,austria,usa,uk...mozda jos koja lokacija iskrsne.a slike ce bita kad sastavim a slikacu i postupak sklapanja

 

Odg: Sveti Nikola je nesto donio :)

Reply #13
Jedva čekam i fotke tvog Compassa jer je i on u užem izboru  :)
MAK Zapad