Skip to main content

Topic: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8 (Read 128353 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.


Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #422
jako dobro. evo i ja sam upucao svoja dva osd-a.  ;)

'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #423
Imaš pravo Tom , mora oko svake crtice napraviti crni obrub da se vidi u oblaku
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #424
Koji tutlek da mu to samom nije palo na pamet...


Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #426
ulovio sam danas sat vremena da testiram novu opremu.

prije svega novi update za storm osd verzija 1.1 . radi kao vurica , dodane su neke nove funkcije kao i ahi .
testirao sam i racewood rx u koji sam ugrado saw filter i mogu reći da je razlika velika .slika perfektna i gotovo da ne vidim smetnje sa rangelinkom.mislim da ću ga ugraditi i u lawmate rx ali prije toga moram napraviti još par testova .

Treću stvar koju sam testirao je notch filter od ib crazya . filter je stvarno fenomenalan , stavlja se na lrs tx , dakle na dio koji ide na stanicu i osnovna mu je funkcija da nedozvoli špricanje uhaf-a po videu (433 po 1300).filter radi izvrsno ali ima jednu manu  a to je da značajno skraćuje domet .meni je ispadao u rth već nakon 2 km .za quadove i hexe je dušu dao .
ide zato na prodaju jer mene ipak zanima long range letenje .

evo i dio snimkice leta , i da novi osd me malo zeznuo u ovom letu htio sam prejahat još oblaka ali sam zaboravio da je podešena nova funkcija u osd-u koja automatski kada pređeš zadanu vrijednost pali RTH.
Nažalost moje sigurno područje je bilo na rubu postavljenog dometa i stalno me je vraćao doma tako da ću morati osvajati nove visine neki drugi put .Da se ne dogodi opet kad sam aterirao podesio sam vrijednost na 8 km .

pozdrav svima


sky surfing


'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #427
super ti to ide,
inače, glede onog fence moda što je novo uvedeno, iako je podešen na 2km npr,
prebaciš u letu iz PA u manual i onda možeš letit dokle te volja 100km ak imaš soka i termike,
a rth se pali kada upadneš u failsafe bez obzira na to.

to je više za ekipu koja nema failsafe na više kanala(ima i takvih setupa, da)
već samo na gasu npr

i onda lete u PA i kada izlete iz dometa, samo motor nastavi raditi kako je podešeno u failsafeu, da model ne padne ko kamen,
a pod autopilotom odleti pravocrtno i padne malo kasnije i daaaleko negdje.
ovako bu nastavio letiti pod autopilotom dok ne 'lupi' u podešenu 'ogradu', onda se pali RTH sam od sebe i model se vraća, iako ti to nisi morao upaliti,
no ako želiš i imaš model u dometu, to isključiš kako sam gore napisao.
a možeš i promijeniti u postavkama na neku veću brojku jasno, no samo ti navodim kako iz toga izaći.

ista stvar je eto i s nazom, pa kada ne zapamti home ode u nepozantom smjeru i ti samo gledaš kak ide,
pa moraš prebaciti mode switch da bi preuzeo kontrolu.

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #428
super ti to ide,
inače, glede onog fence moda što je novo uvedeno, iako je podešen na 2km npr,
prebaciš u letu iz PA u manual i onda možeš letit dokle te volja 100km ak imaš soka i termike,
a rth se pali kada upadneš u failsafe bez obzira na to.

to je više za ekipu koja nema failsafe na više kanala(ima i takvih setupa, da)
već samo na gasu npr

Vidiš to nisam skužio jer sam letio u Pa modu.inače je super nova verzija .nikako da ulovim cijeli dan da se naletim kako bog zapovijeda.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #429
super ti to ide,
inače, glede onog fence moda što je novo uvedeno, iako je podešen na 2km npr,
prebaciš u letu iz PA u manual i onda možeš letit dokle te volja 100km ak imaš soka i termike,
a rth se pali kada upadneš u failsafe bez obzira na to.

to je više za ekipu koja nema failsafe na više kanala(ima i takvih setupa, da)
već samo na gasu npr

i onda lete u PA i kada izlete iz dometa, samo motor nastavi raditi kako je podešeno u failsafeu, da model ne padne ko kamen,
a pod autopilotom odleti pravocrtno i padne malo kasnije i daaaleko negdje.
ovako bu nastavio letiti pod autopilotom dok ne 'lupi' u podešenu 'ogradu', onda se pali RTH sam od sebe i model se vraća, iako ti to nisi morao upaliti,
no ako želiš i imaš model u dometu, to isključiš kako sam gore napisao.
a možeš i promijeniti u postavkama na neku veću brojku jasno, no samo ti navodim kako iz toga izaći.

ista stvar je eto i s nazom, pa kada ne zapamti home ode u nepozantom smjeru i ti samo gledaš kak ide,
pa moraš prebaciti mode switch da bi preuzeo kontrolu.


aj molim te tome objasni mi sta je to podešena ograda? Jelt to dolazi sa novom verzijom Stroma? Kako se zove taj mod i na koji način se podešava i šta se sve tu podešava?? Hvala!

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #430
Stipe to je nova funkcija u kojoj se podešava  domet nakon kojega se pali RTH.ako je podešen na 2 km kada pređeš  zadanu daljinu automatski se avion vraća na početnu poziciju.vrijednosti se daju podešavati i naravno moraš imati zadnju stormovu verziju 1.1
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''



NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #433
Izgleda vrlo solidno!

Nego...

KAD CEMO VIDJET SNIMKE IZ ZRAKAAAAAA?!