Skip to main content

Topic: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8 (Read 128063 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #315
Super rezultati! Na kojoj si lokaciji letio? Oko Odre? Što ne smontiraš malo i video sa gopro da vidimo gdje si lipoga bio?

Aerodrom Buševec - koristim priliku kada jedriličari ne lete :)
Imam samo inflight video, postam link kada ga uploadam

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #316
Kolko si min bio u zraku sa tih 10k?

Sletio sam kada sam se vratio doma. Sa 3500 mAh je bio u zraku 35 min i nisam ga štedio. Pretpostavljam da bi trebao izdržati oko 80-90 min sa 10 Ah baterijama samo za motor i BEC.

 

NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #318
Super rezultati! Na kojoj si lokaciji letio? Oko Odre? Što ne smontiraš malo i video sa gopro da vidimo gdje si lipoga bio?

Aerodrom Buševec - koristim priliku kada jedriličari ne lete :)
Imam samo inflight video, postam link kada ga uploadam

Kolko mislis da je video link potrosio sa one 3s batke dok je letio 35 min? Da nije pad napona zezao domet videa?
Kak to da ti gopro nije snimao kad si ga imao gore?! Samo streamas sa njega?

NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #319
Nego decki, jeste vidli koga da je na X8 stavio plovke za slijetanje na vodu? Kaj nebi to bilo fora? Znam da je mastarija ali na moru kod nas fakat nema puno lokacija za sletiti a da je blizu obale...

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #320
Super rezultati! Na kojoj si lokaciji letio? Oko Odre? Što ne smontiraš malo i video sa gopro da vidimo gdje si lipoga bio?

Aerodrom Buševec - koristim priliku kada jedriličari ne lete :)
Imam samo inflight video, postam link kada ga uploadam

Kolko mislis da je video link potrosio sa one 3s batke dok je letio 35 min? Da nije pad napona zezao domet videa?
Kak to da ti gopro nije snimao kad si ga imao gore?! Samo streamas sa njega?

Transmiter i baterija troše < 1 A, a bat je imala 11,77 kad sam sletio (na slici u donjem lijevom kutu) tak da nije to problem.
GoPro nisam palio, imao sam ga samo radi balansa  8)



Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #323
Nego decki, jeste vidli koga da je na X8 stavio plovke za slijetanje na vodu? Kaj nebi to bilo fora? Znam da je mastarija ali na moru kod nas fakat nema puno lokacija za sletiti a da je blizu obale...


Svakakvih sam izvedbi video za x8 od turbina do kotaća za sljetqnje tako da vjerojatno ni sljetanje na vodu nije ne rješivo.

Evo jedan lik nije mogao spavati dok nije stavio stavio padobran u x8
parachute for x8
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #324
Evo vam stranica sa raznim setupima i perfomansama za x8.

http://stefan.gofferje.net/projects/uav-projects/x8-setup-list

na toj listi se nevidi dali im FPV troši glavnu bateriju ili pomoćnu, u mene je pomoćna spojena preko FPV od 2500mah, još nisam sve složio al nadam se da ću moći više od 45min na 6800mah 4s

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #325
Koliko sam ja primijetio većina setupa koje sam ja našao na ne tu sa 10000 mah batkom (uvijek 2 puta 5000 zbog dodatne sigurnosti) sa napajanjem kompletne elektronike (motor,video,gps itd) leti preko ili oko sat vremena što je više nego dovoljno.prosjećna težina letjelice sa svime cca 3,5 kg
Na letenje se nejde bez stolca i osvježenja.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''




Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #329
Zašto se to tako divlje klima?
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian