Skip to main content

Topic: Carina  (Read 10288 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Carina

Reply #16
o hvala

Odg: Carina

Reply #17
A jel turnigy 9x ima certifikat?
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Carina

Reply #18
Ima ;)

Odg: Carina

Reply #19
Ima ;)

Samo malo nisam baš u toku, to znači da Turnigy 9X više nije potrebno platiti ništa osim uređaja poštarine i ako lupe PDV?
Znači ni u kom slučaju ne mogu ti ništa više tražiti povrh toga?


Odg: Carina

Reply #21
Meni je ovo za pop****.

Svaki put dobijem mail i ne vidim ga da je stanica u dućanu, dođem za čak 10-15 minuta na stranicu nakon dolaska maila i više ih nema, a nema backorder. Koma!


Odg: Carina

Reply #23
Provjeri da li imaš djelova za to uopće.

Odg: Carina

Reply #24
Provjeri da li imaš djelova za to uopće.
Hvala na odgovoru!
Za sada mi je najbitnije da  ne zapne na carini tako da bi za to molio savjet  :-D
kolki pdv ce lupit (25%) i dal ide carina na elektroniku?
Hvala!

Odg: Carina

Reply #25
IDAKLE, PO PRVI PUTA, IZNIMNO SAM FRUSTRIRAN STIGAO SA POŠTE, NO PRIJE SVEGA, ZANIMA ME JEL MOJA FRUSTRACIJA OPRAVDANA ILI NE.

Naime, stigla su mi dva paketa s HK, jedan u vrijednosti $19, drugi $24 (cijene s poštarinom). Sreća ili nesreća je htjela da stignu zajedno i naravno, na trackingu sam vidio da su zapeli na carini. Poziv stigao jutros (čak nije bilo ni navedeno što traže)... faksirao sam im račune, sve čisto, no kad sam došao na poštu - šok - 90kn carine!

Za što? Zar je u redu lupit carinu na 2 odvojena paketa? Pa čemu sam onda naručivao dva, pa zato da budu ispod 160 kn, mogao sam komotno naručit sve u jednom. Dakle, jel se dva paketa na isto ime, s različitom sadržajem MOGU TRETIRAT KAO JEDAN??  :-X

lp,
Marko

Odg: Carina

Reply #26
IDAKLE, PO PRVI PUTA, IZNIMNO SAM FRUSTRIRAN STIGAO SA POŠTE, NO PRIJE SVEGA, ZANIMA ME JEL MOJA FRUSTRACIJA OPRAVDANA ILI NE.

Naime, stigla su mi dva paketa s HK, jedan u vrijednosti $19, drugi $24 (cijene s poštarinom). Sreća ili nesreća je htjela da stignu zajedno i naravno, na trackingu sam vidio da su zapeli na carini. Poziv stigao jutros (čak nije bilo ni navedeno što traže)... faksirao sam im račune, sve čisto, no kad sam došao na poštu - šok - 90kn carine!

Za što? Zar je u redu lupit carinu na 2 odvojena paketa? Pa čemu sam onda naručivao dva, pa zato da budu ispod 160 kn, mogao sam komotno naručit sve u jednom. Dakle, jel se dva paketa na isto ime, s različitom sadržajem MOGU TRETIRAT KAO JEDAN??  :-X

lp,
Marko

ne mogu tretirat 2 paketa kao jedan, u zadnje vrijeme sam i ja poceo tako, umjesto jednog paketa od 150$ slozim 5 malih po 30$  :D

bez obzira sta je isti primatelj svaki paket ima svoj broj i tako se gleda a ne sve na hrpu pa na sve PDV

Odg: Carina

Reply #27
aj bas cu ih pitat ja u ponedjeljak zasto su tako napravili ;)

Carina

Reply #28
Nista drugo za ocekivati od lopova koji tamo rade! Pa moraju nam sve uzet. SVE!
Lp,
Alex

Odg: Carina

Reply #29
MOGU TRETIRAT KAO JEDAN??  :-X

lp,
Marko
Da, mislim da je to naziva 'slijedni ili sukcesivni paketi' ukupne vrijednosti..... hebiga, žao mi je što je netko primijetio istu adresu na dva paketića. Shit happens!
Damir