Skip to main content

Topic: FBL glava i luft (Read 16987 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: FBL glava i luft

Reply #45
Ček, pa to nije thrust bearing nego ležaj u holderu...  ::) ::) ::)
Daj ti to sve lijepo sastavi pa onda snimi video, ovo niš ne govori

a ko govori o thrustu? ja cijelo vrijeme pričam o bearingu u holderu... bearing = ležaj :D
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio...

 

Odg: FBL glava i luft

Reply #46
To je namjerno tak... I ja cijelo vrijeme govorim da ima mrvicu lufta
BTW kaj se ne mrda vanjska više od unutarnje?
Pa ako drzis lezaj u ruci ovo je dosta relativno:)

BTW ficho kak bi ti ocjenio Tarot kvalitetu?  :)
Nisam jos letio ali WOW!
Ne vjerujem sta kinjara daje za 100baksa! Pojest ce nas zive!
X3, G380, 600n, 700n diesel,
nesto benzinjare drvene.
Pauwerd baj Đeti

Odg: FBL glava i luft

Reply #47
Ček, pa to nije thrust bearing nego ležaj u holderu...  ::) ::) ::)
Daj ti to sve lijepo sastavi pa onda snimi video, ovo niš ne govori

ovo govori da je ovaj ležaj golo govno... jednaki luft imaju i neka kineska govna koja imam otprije... možda mora bit tako :)
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio...

Odg: FBL glava i luft

Reply #48
Ček, pa to nije thrust bearing nego ležaj u holderu...  ::) ::) ::)
Daj ti to sve lijepo sastavi pa onda snimi video, ovo niš ne govori

a ko govori o thrustu? ja cijelo vrijeme pričam o bearingu u holderu... bearing = ležaj :D

Pa vidio sam da se par postova prije spominje thrust bearing... znam da je bearing ležaj  ::)


Pa ako drzis lezaj u ruci ovo je dosta relativno:)



Da LOL  :D

Nisam jos letio ali WOW!
Ne vjerujem sta kinjara daje za 100baksa! Pojest ce nas zive!

Jelda, i ja velim!  :) Uz bok Alignu!
Ak izbace 550 (a vjerojatno budu jer imaju dijelove i za 550 i za 600, znači kuhaju nekakve kitove!) ja ubadam  :)
MAK Zapad

Odg: FBL glava i luft

Reply #49
Ček, pa to nije thrust bearing nego ležaj u holderu...  ::) ::) ::)
Daj ti to sve lijepo sastavi pa onda snimi video, ovo niš ne govori

ovo govori da je ovaj ležaj golo govno... jednaki luft imaju i neka kineska govna koja imam otprije... možda mora bit tako :)

Da li si sastavio komplet glavu i da li je onda bilo lufta? Samo da ili ne?  :)
MAK Zapad

Odg: FBL glava i luft

Reply #50
Ček, pa to nije thrust bearing nego ležaj u holderu...  ::) ::) ::)
Daj ti to sve lijepo sastavi pa onda snimi video, ovo niš ne govori

ovo govori da je ovaj ležaj golo govno... jednaki luft imaju i neka kineska govna koja imam otprije... možda mora bit tako :)

Da li si sastavio komplet glavu i da li je onda bilo lufta? Samo da ili ne?  :)

ma naravno da je bilo... pa zato sam opet i rastavio :)
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio...

Odg: FBL glava i luft

Reply #51
Ajde sastavi glavu i onda na videu pokaži kak rukice idu gore dolje. Ak je neprimjetno na videu a primjetno pod prstom onda je to u redu... valjda ;).

Što se tiće Tarot kvalitete ja bi dodao svoje mišljenje. Kad sam kupio 550 carbon frame od Tarota. Kvaliteta je takva da se ne uspoređuje sa Alignom (alignov frame je kvalitetniji), mislim da zato i skuplji. To je što se tiće Tarota. Dalje, stavio sam Tarotov torque tube i isto mi je dosta bolja kvaliteta bila Alignova. Eto, kolko sam imao dodira sa Tarotom toliko mogu reći.

Zakaj ne probaš zamjeniti ležajeve? Nutarnji van a vanjski nutra?
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: FBL glava i luft

Reply #52
Ajde sastavi glavu i onda na videu pokaži kak rukice idu gore dolje. Ak je neprimjetno na videu a primjetno pod prstom onda je to u redu... valjda ;).

mislim da na videu neće biti toliko primjetno... sad moram za poslom, dosta zabave! :D

probao sam zamijeniti mjesta ležajevima... isti vrag
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio...

Odg: FBL glava i luft

Reply #53
Ajde sastavi glavu i onda na videu pokaži kak rukice idu gore dolje. Ak je neprimjetno na videu a primjetno pod prstom onda je to u redu... valjda ;).


Pa i ja velim  :)


Što se tiće Tarot kvalitete ja bi dodao svoje mišljenje. Kad sam kupio 550 carbon frame od Tarota. Kvaliteta je takva da se ne uspoređuje sa Alignom (alignov frame je kvalitetniji), mislim da zato i skuplji. To je što se tiće Tarota. Dalje, stavio sam Tarotov torque tube i isto mi je dosta bolja kvaliteta bila Alignova. Eto, kolko sam imao dodira sa Tarotom toliko mogu reći.


Kak misliš da je Align kvalitetniji? Po čemu? OK, mogu shvatit da je jedan karbon nešto kvalitetniji od ovog... Misliš da je Tarot slabiji? Ima rupice? Teži je?
Samo mi nikak nije jasno kak torque tube može biti više ili manje kvalitetan
MAK Zapad

Odg: FBL glava i luft

Reply #54
Ajde sastavi glavu i onda na videu pokaži kak rukice idu gore dolje. Ak je neprimjetno na videu a primjetno pod prstom onda je to u redu... valjda ;).

mislim da na videu neće biti toliko primjetno... sad moram za poslom, dosta zabave! :D

probao sam zamijeniti mjesta ležajevima... isti vrag

Ne bi se ti tak zajebavo da te Čutura plaća  :D Mudrinića ko jebe  :D
MAK Zapad


Odg: FBL glava i luft

Reply #56
Kak misliš da je Align kvalitetniji? Po čemu? OK, mogu shvatit da je jedan karbon nešto kvalitetniji od ovog... Misliš da je Tarot slabiji? Ima rupice? Teži je?
Samo mi nikak nije jasno kak torque tube može biti više ili manje kvalitetan

Torque tube je lagano savinut kod Tarota (neda mi se ravnat, želim gotov proizvod), kod Aligna je puno ravniji, stvara manje vibracija. Karbon kod Tarota je vidljivo lošiji, slabiji je, teži je (što nije čudno jer je deblji), starog je dizajna i odbljesak na svjetulu se vidi kako je lošije pleten, završna obrada je lošija, npr. Alignov je mrak ispoliran dok ovaj ima neke fleke po sebi i na kraju, Majk kad je sređivao Tarotov frame, skužio je da ima više bijelog kada buši (epoxy) nego crnog (carbon) dok kod Algna dobiš uglavnom čađu :).
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: FBL glava i luft

Reply #57
Samo da na kraju spomenem. Probaj si riješiti taj luft, ak nikak drugo, tak da nabaviš nove ležajeve ili spindlu (moj bias :) ). Zakaj? Kada buš ga pumpal gore/dolje, stvarat će se mini pukotine na spindli ili na ležajevima kaj bu se prevelo u još veći luft i još veće pukotine, to je tak normalno.

Sad na kraju dolazimo do toga da zapravo trebaš vidjeti kakav nivo performansa želiš? Ako misliš samo lebdit, onda bu to bilo ok ili čak malo letit sim tam, ali čim ga počneš pumpat, nije da buš ga razbil već buš prije trebal promjeniti spindlu/ležajeve, to je sva mudrost ( ležajevi, trust bearinzi su tak i tak potrošna roba tak da bi se oni i trebali mjenjati češće). I ak ti to odgovara i ne smeta onda toleriraš tak nekaj i ideš letit. Ja ne toleriram luft na rukicama za sablje, znam i još neke ovdje kaj to nebi tolerirali :). Neki, s druge strane toleriraju i nije da im se događa nešto grozno, samo imaju malo više crasheva (ono što sam ja primjetio, vodeći statistiku :) ).

Sa svojom 550-tkom sam odletio više od 200 letova, imao sam dva udesa (oba relativno lagana) i oba mojom greškom, helić je uvjek bio tip top. Volim kada se fino vrti. Sve ovisi o tebi... buš toleriral ili nebuš. Mirac nema lufta :D.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: FBL glava i luft

Reply #58
Sa svojom 550-tkom sam odletio više od 200 letova, imao sam dva udesa (oba relativno lagana) i oba mojom greškom, helić je uvjek bio tip top. Volim kada se fino vrti. Sve ovisi o tebi... buš toleriral ili nebuš. Mirac nema lufta :D.

Slazem se sa Luxom da heli mora biti tip top. Ja sam cisti primjer kako "nemarnost", losa sreca, neiskustvo moze imati hrpu crasheva iza sebe. Evo pazi sad..skrsim ga (ono ne prejako) i TT sipka dobije malo po pici na mjestu gdje stoji lezaj. Slozim heli, odem na livadu i krenem vjezbati rainbow. Nakon par ispucavnja izgubim rep i papa. Srecom heli pada u sikaru i nije mu nista, doslovce nista :-D..dodjem do njega, vidim da nema prenosa, raskopam i skuzim da je sipka pukla u zraku. Je glupo zvuci, ali tako je bilo. Da sam je odmah zadjorao otisao bi doma sa smjeskom na licu..Doduse i ovako sam otisao jer mu nije bilo nista :D

Kod prvog slaganja krivo skuzim Finlesa i lezaj TT-a pomaknem previse zadnjem dijelu repa. Kod gasenja helija, vidim da zavibrira ko looood..mislim si koji mu je sad...pomaknem lezaj vise prema sredini i voila, vise ne trese..hrpa "sitnica" koje mogu dovesti do ludila  :D

Stoga slagati svoje pticice da svi skupua budemo sigurniji i vise uzivamo u letu.

T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: FBL glava i luft

Reply #59
Ja sam istog misljenja... Kako god letio, to mi se ne svidja... Ali gdje kupiti kvalitetnije lezajeve?
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio...