Skip to main content

Topic: CAP-232 DEPRON (Read 9038 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: CAP-232 DEPRON

Reply #15
Da, one koje su navedene te su i na modelu.. Na nacrtu imaju preporuke ali ja ih nisam gledao jer su za težinu modela od 300 - 400 grama..
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35


Odg: CAP-232 DEPRON

Reply #17
e a daj mi reci sljedece..
kad izrezes krila za takav model,bio to depron ili neki sasvim stoti materijal, zar za takve modele ne treba sloziti da krila imaju neki odgovarajuci profil??

jer znam da bi avion poletio mora imati određeni profil krila (airfoil)..kak to funkcionira na takvim modelima??
Nema straha dok je v puški praha !

Odg: CAP-232 DEPRON

Reply #18
Pa budući da ni ne izgleda kao avion, očito ne prati ni zakone aerodinamike  :D
To sam se i ja pitao, većina tih depronaca nema nikakav profil (tj. ima kao nekakvu napadnu koju treba odokativno pobrusit) ali očito im je omjer mase/snage dovoljno velik da i to malo "profila" stvara uzgon. Siguran sam da bi Diogen mogao reći nešto na ovu temu
Ja si želim napravit jednog takvog malog 3D depronca da ga mogu letit u (jako malom) dvorištu   :)
MAK Zapad

Odg: CAP-232 DEPRON

Reply #19
pa da..cudno je to malo.. :D
ocito i lete zbog toga jer su malih tezina a imaju dosta snažan potisak ;)

kad smo vec kod toga zanima me jos nekaj..
kod izrade aviona,bilo to modeli ili pravi uvjek se samo prvo krilo izraduje tako da ima odgovarajuci profil ili ???
zadnja krila (elevatori)su simetričnih profila ili ne???..znam da je rep simetrican ali neznam za elevatore ??
Nema straha dok je v puški praha !

Odg: CAP-232 DEPRON

Reply #20
Rep (i elevator i rudder) su u većini slučajeva samo planjka s odokativnom napadnom i izlaznom ivicom (kontrolne površine su stanjene na kraju), tako da imaju neki profil ali ništa striktno kao krilo.
MAK Zapad

Odg: CAP-232 DEPRON

Reply #21
aha..znaci ak bi radil nekaj onda bez brige elevatore mogu napraviti kao simetričan profil?


Nema straha dok je v puški praha !

Odg: CAP-232 DEPRON

Reply #22
Ne znam na kaj misliš kad veliš elevatori, rep se sastoji od horizontalca (elevator) i vertikalca (rudder) i oba slobodno napraviš sa simetričnim profilom  :)
MAK Zapad

Odg: CAP-232 DEPRON

Reply #23
da da..na horizontalca mislim  ;)
Nema straha dok je v puški praha !


Odg: CAP-232 DEPRON

Reply #25
kad se malo dublje uđe u aero dinamiku, flat krilo ima uzgon i nema veze s nagibom krila koje vuće motor.

Tekstovi su malo zahe*** ali evo baš sam gledao i imaju, barem praksa tako kaže.

A ako te baš mući taj dio, napraviš si profil krilo ili full simetrično krilo koje služi za 3D avione (male rc avione).

Ali i flat krilo je zapravo jedno full simetrično krilo samo sa jako lošom izvedbom, točnije efikasnošću.

Ali da se ne bi zezao staviš papir, izrežeš sastaviš, vozi, padni, popravi vozi itd itd.... ;D


Odg: CAP-232 DEPRON

Reply #26
hehe  :D
ma zanam..ima cela biblija o toj aerodinamici..
ali kak ja sam sebi velim..bolje da se unaprijed upoznam s nekim stvarima pa da pitam iskusnije nego da radim gluposti..
vec sam celi net progledal o tim aviončekima..sve mi se smešalo  :D :D
Nema straha dok je v puški praha !

Odg: CAP-232 DEPRON

Reply #27
Pa realno dok pogledaš, full simetrični profil stvarno i je jako slična stvar komadu deprona s napadnom ivicom :)
MAK Zapad

Odg: CAP-232 DEPRON

Reply #28
tak bi nekak bilo :D
Nema straha dok je v puški praha !

Odg: CAP-232 DEPRON

Reply #29
osim što je jedno ploća a drugo lijep komad krila :D