Skip to main content

Topic: letimo i mi u ivanic - gradu (Read 194988 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #406
Super Gjuro, napuni batke,nabrusi mu nos i vidimo se u KT ! ;)

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #407
SPREMAN  ;D  :D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #408
....bio je to još jedan Petak na "GREDI"...evo par fotki do filmića.. ;)

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]

[attachimg=5]

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #409
Hype Relax Glider in action !

Hype Relax konačno utriman i spreman na tekmu sa Kobcom i njegovim reptilom SF "474"...čuvaj se Kobac...na nebu je nova ptičurina  ??? :D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #410
 Invisible Zagi.mp4

Pitate se zašto "nevidljivi", e pa tu bi mogao dr.dizertaciju napisati ali da skratim priču...bilo je to jednom davno na jednom aero....ma ne, jednostavno moj prijatel Dr.Gjuro ima takav stil pilotiranja da ga jednostavno nemrete zadržati u kadru duže od 1-2 sek, molio sam ga i prosil da iskljući "cloking device" kako bi ga mogel bar malo posnimiti, koliko me je poslušal prosudite sami ! ;) :D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #411
Invisible Zagi.mp4

Pitate se zašto "nevidljivi", e pa tu bi mogao dr.dizertaciju napisati ali da skratim priču...bilo je to jednom davno na jednom aero....ma ne, jednostavno moj prijatel Dr.Gjuro ima takav stil pilotiranja da ga jednostavno nemrete zadržati u kadru duže od 1-2 sek, molio sam ga i prosil da iskljući "cloking device" kako bi ga mogel bar malo posnimiti, koliko me je poslušal prosudite sami ! ;) :D
nemrem ja normalno letit  :D  kad ce snimak sa tvojeg zagija?

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #412
...evo radim na njemu...imam teh. poteškoća pa kasnim..he..he..elektronika aviona radi smetnje na kameri pa moram izrezivati video materijal koji vredi kako bi dobio bar nešto ! :-[

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #413
...evo radim na njemu...imam teh. poteškoća pa kasnim..he..he..elektronika aviona radi smetnje na kameri pa moram izrezivati video materijal koji vredi kako bi dobio bar nešto ! :-[
jebote kak to riješit? omotat kameru u alu foliju il nekaj  :-\

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #414
Danas sa friško pokošene livade  ;D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #415
...evo radim na njemu...imam teh. poteškoća pa kasnim..he..he..elektronika aviona radi smetnje na kameri pa moram izrezivati video materijal koji vredi kako bi dobio bar nešto ! :-[
jebote kak to riješit? omotat kameru u alu foliju il nekaj  :-\

...nema mi druge nego napraviti Zagića od 2m i kameru montirat na kraj krila...što dalje od struje..he..he..

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #416
....ovaj Easy mora doktoru pod hitno, j***te riža zrasla mu je bradavica na nosu...zgubil bude CG..zipa BoBoEasy.. :D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #417
Kutina 12.06.2011 RC-IG & kolega "jed2i"     8)