Skip to main content

Topic: letimo i mi u ivanic - gradu (Read 194870 times) previous topic - next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #602
momci.evo staze na gospođici :D to što su nam uzeli bale na aerodromu ne znaci da se nemozemo igrati negdje drugdje :D
slika1. - staza

slika2. - izlazak iz korita rijeke i onak,lagana je panika jer se leti uz sami rub šume :D





Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #607
nakon dugo vremena danas smo poletjeli u samom Ivaniću iz vise razloga,a to su: promiđba aeromodelarstva u gradu (svaki put imamo publiku i nadjemo bar jednog zainteresiranog),da malo promjenimo kadrove na snimkama jer smo vas sve vec zadavili sa snimkama sa aerodroma,maknuli su nam bale sa slamom na aerodromu i vise nije zanimljivo  :(
Narednih dana u planu imamo letenje usred šume (cca 10km duboko u šumi,ja mjerio udaljenost),to je i najljepše mjesto za letenje u Ivanić Gradu,zašto naljepše,pa to mjesto je na samome rubu lonjskog polja :)
ja sam jucer bio tamo i našao novu i atraktivnu stazu za brisance  ;D tak da vjerujem da ce bit zanimljivih videica jer dio staze se leti kroz suho korito rijeke i na izlasku iz korita je oštro podizanje u zrak,još oštrije skretanje u lijevo i prelet tik uz krošnje drveća  ;)  (kaj je najbolje pilot radi vidnog polja mora bit u šumi a komarci grizu ko blesavi,tako da je to još jedan izazov,đubre te grize a nemreš ga odvalit :D ) mene su pojeli jučer..

evo kratak videić od danas, panorama Ivanića...
Ivanić Grad panorama :) RC-IG aeromodelari


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #609
večeras smo letjeli na predivnom mjestu. Polje "Gospođica" je prekrasni i skoro nepregledno. Kao stvoreno za jedrenje ili možda jurcanje nad vodom . Probali smo oboje. Evo nekoliko sličica do videa koji se spremaju. Uživajte, a možete nam se i pridružiti slijedeći put.[attachimg=2][attachimg=3][attachimg=4][attachimg=5][attachimg=6][attachimg=7]
[attachimg=1]

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #610
ja sam i ronio čak :D




Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #614
Eewan je danas sredio novog novcatog zagija i bateriju  :-X

Jobescu je parkirao zagija na 20 metara visoko drvo na sami vrh (sutra idemo po njega)

Ja sam svogeg isto ubio

Davor se je jedini naletio i napadao i jedini otisao doma sa citavim avionom :D

video malo kasnije :D