Skip to main content

Topic: MIG-Bez Kabine ? (Read 69703 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #135
ranije sam rekao da je svedska neutralna i nece naoruzavati niti jednu zaracenu stranu u slucaju rata tako da bi nam gripeni sluzili samo u mirnodopska vremena.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #136
A mene su učili da se poklonjenom konju ne gledaju zubi, ali ova ponuda vjerojatno ima podosta "caka" pretpostavljam. Ne poklanjaš skupe avione samo tako. Mislim da se spominjalo da se tim obavezujemo na kupnju novih Grippena nakon nekog vremena ako se dobro sjećam.

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #137
veseli vas da uzmemo gripena ili da napumpamo avijaciju vojsku oruzje krv mrznja STRAH! no nije vas briga kaj uvaljuju kockanje na mala vrata novim zakonom, kaj su izdajnici i lopovi jedan po jedan oslobodeni optuzbi ili su povucene..da, to su vrlo nebitne stvari jer mi trebamo rat da zivimo, jel...

zaista je zanimljivo da narod dok mu zeludac krci a dzepovi prazni ipak ima volje i zadnju poreznu ustedevinu ipak dati na oruzje umjesto na kulturu sport i zdravlje.

jedino vam mogu zapljeskat..bravooo  :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #138
Mislim da previše pretjeruješ. To što se mi zabavljamo sa raznim varijantama, ne znači da želimo ratovati.
A uostalo lijepo bi bilo vidjeti novi HRZ avion u letu. TO je sve. Ako i sve drugo to Košta puno love, a kako stvari stoje nećemo imati niti za popravak starih Migova. Tako da se netrebaš previš uzbuđivati oko toga. A da su i oni prije i ovi poslije totalno s...i cjelu državu, to je opće poznata stvar. Da bu ih se najmanje polovica izvukla od optužbi, i to je opće poznato i tržeško da bilo tko od nas može tu bilo što učuniti. Sve što nam ostaje da se zabavljamo s onim što volimo, a to su avioni.

Bartem ja tako mislim.

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #139
Građanine, ovo je jedna sasvim legitimna tema u birtiji koja ne bi trebala služiti za prozivanje ikoga. Pa te lijepo molim da otvoriš jednu drugu u kojoj ćeš iznositi svoja razmišljanja o političkoj, gospodarskoj, moralnoj, etičkoj itd stvarnosti u ovoj zemlji. Nisam reagirao na tvoje ranije kvalifikacije (imbecilno itd.) jer sam vidio u profilu da imaš 41. godinu pa pomislih valjda se osobi bez imena i prezimena u profilu omakao takav način komunikacije.
Dakle lijepo otvoriš jednu drugu temu i daš svoje opće poglede na svijet. Tamo možemo raspraviti o tome. Ovdje govorimo o mogućem novom vojnom zrakolovu za HRZ.

lp
Toni

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #140
A uostalo lijepo bi bilo vidjeti novi HRZ avion u letu.
oprosti ali koji dio je tu lijep? pogotovo za tebe..ili mene..ili recimo moju djecu koja trebaju u školu a škola upravo kao da ju je nekakav mig izbombardirao.

no ionako mi kao narod nismo imali jasnu viziju kaj i kako vec trebamo druge da nam pokazu put. a oni kazu: kupi avijune puske oklopna vozila..budi svoj, budi siguran...ali prvo plati..a nece platit smrdp ili kradeze..ti ces platiti to izdrkavanje  ;)

ne, ne pretjerujem. samo mi je muka cak i pokusati razumjeti kaj vi brijete i koga se bojite. i za kaj ce vam oruzje osim da eto, ima se kaj lijepo vidjeti. ajme gdje da i ja naucim tako razmisljati..gdje prosvijetlite me  ::)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #141
Da budem otvoren, odbijam ulaziti uopće u ovakve rasprave. Ja govorim samo o avionima a ne o ubijanju, bobmbardiranju nit ičem sličnim. To je sve što imam reći o tome, a ak te veseli biti zadnji sa svojim mišljenjem, samo izvoli.

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #142
aj gradjanine zaobidji temu! Tipove ka sta sam ja vesele ovakve stvari, i zato imamo ovu temo tu da si diskutiramo zajedno. Bit ce ratova otkad je covika i vijeka!
E evo sad ce ti zaratit neka vrsta hladnog rata na bliskom istoku, Iran zeli napast Izrael, amerika vec salje masovnu vojsku, upravo dok ovo pisem velki nosači brodova klase Nimitz idu ka iranskom zaljevu. SAD podržava Izrael, Rusija podržava Iran skupa sa Kinom.. šta se ima ovdje očekivat, kuha se gadno nama ispred nosa. Pa da pričam o nekom miru, mir je fantazija o kojoj ljudi mogu samo maštati, nažalost!

http://danas.net.hr/svijet/amerikanci-su-spremni-za-jos-jedan-rat

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #143
zaobici cu vas rado u sirooookom luku..a vi slobodno mastajte o sarenim avijoncekima puskicama i kako je lepo nama s vama  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.


Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #145
zaista me ne iznenaduje da ti je bre uobicajena postapalica..toliko da se zapitamo zasto  :D oo ti svijesti gdje nestade
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #146
koda imaju kakvu povjest do sad niti su poznati nit provjereni! Al mene bi ta vijest veselila da se odlučimo za gripen.

vidi ga sta bi nam bio lip :-P




eto malo san ga pohrvatio!

Baš je super avion jel ima neko shemu za depron bas bi ga radil prek ljeta


Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #148
Meni je najbolji od krasnoga Gripen, jedino kaj mu treba velika pista i kontrola leta ga malo zajebava  :D
MAK Zapad