Skip to main content

Topic: FPV quad made in Croatia (Read 68747 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #90
Jazavac ovo je stvarno solidan model, poseban gušt vidjeti lokalnu inovativnost!!

Dex je odavno pokazao da se ameri i slični mogu sakriti iza hrvatske kreativnosti, ovaj tvoj model to samo i potvrđuje.

btw mislim da slobodno možeš skinuti još težine sa gornje platforme, g10 je poprilično jak a gornji dio nema nikakvog naprezanja koji bi to opteretio, izrežeš još par kockica na ploči, čak i kad padne na pod, u dizajnu ne vidim ni jedan način na koji bi gornji dio mogao popustiti. samo sugestija naravno :D
InnovationMatters

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #91
Ma gledan te Bodule i ljubomoran na mirnu snimku...  :-[


Stari moj, sve je stvar odlično pogođene rame. Kontroler od 30 USD koji je također genijalno napravljen i bez nervoze dok se leti. Kada bi ga vozio na zdrave oči ne bi bio tako miran. FPV je predivna stvar. Vidiš svaki pokret letilice i odmah kontiraš palicama. Ne treba RTH ili HH mod. HH odradi sam sa svojom mirnoćom. Jedino bi RTH bila dobra opcija kada se zaboraviš i odeš dalje a spotter ga normalno ne vidi ili se nisko leti na veliku daljinu pa se izgubi video signal.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(


Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #93
odlican filmic...........................   ;D

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #94
evo i jedan moj amaterski.... 

let u parku ;)


Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #96
sta si sumnjao he he... sad sam zabrijao na nazu... ja bi toooooo   :'(

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #97
Najbolji model za FPV. I uz dobro podešen KK 2.0 leti bolje nego neke hexe i okte.  :P




Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #98
imo sam danas od frenda fpv spojen na monitor.. i malo sam bacio oko na monitor dok sam bio u zraku.. mogu rec da me frka bilo....  jel se tesko naviknut il je samo praksa potrebna???

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #99
Sve ovisi o osobi. Meni FPV letenje nije izazivalo vrtoglavicu ili neki osječaj u "drobu". Krenulo me od prve dobro. Počeo prvo FPV na Easystaru a sada samo letim koptere. Ipak, to je prekrasan osječaj. Kontroliraš letilicu. Snimanje na karticu kamere ili dolje na HDR je mirnije, pošto vidiš i najmanji pomak te kontriraš ( držiš horizont s malo ljuljanja po rol osi ).
Neka ti za početak netko posudi opremu jer je ipak dosta skupo a da je ne koristiš svaki put dok letiš.
Ja sam zaboravio letjeti na "gole" oči.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

FPV quad made in Croatia

Reply #100
Evo i ja sam novi u tome ali odmah s se snasao. Imam i monitor i naocale ali mi je puno bolje na naocale letit. Vidim bolje sliku i ne smeta mi sunce... Veselim se istrazivanju granica FPVa cijelu dolazecu sezonu.

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #101
koje naocale koristis

FPV quad made in Croatia

Reply #102
Dominatorice!

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #103
To je mrak, ja sam vidio jedne cheap za 100usd, ali na njima je slika katastrofa, imaju slabu rezoluciju, bacen novac

FPV quad made in Croatia

Reply #104
Nisu ni ove ko snovi o virtualnoj stvarnosti ali su medu najboljima... I dobro se vidi.