Skip to main content

Topic: Tako malen... (Read 3613 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Tako malen...

... a radi perfektno. vele da mu je 'domet' smanjen, a kako i nebi kada ima samo 2 grama  :D

Na testovima mi se pokazao perfektnom solucijom za nas koji volimo mini-DLG (F3k do 100 cm). Binda i sa ACCST i sa telemetrijskim modulom (iako sam ne odašilje telemetriju).

Najbolje od svega, FrSky ga nudi i u verziji za Futabu FASST kao i za AFHSS Hitec... još jedan dokaz da je to sve isti HW, samo su razlike u softu.

Damir

Odg: Tako malen...

Reply #1
Hvala na savjetu ;)
MAK Zapad

Odg: Tako malen...

Reply #2
:)
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Tako malen...

Reply #3

 


Odg: Tako malen...

Reply #6
Pa nije bolji jer ima mikro konektore, a onaj 4 kanalni sumnjam da je išta teži bez kućišta.
MAK Zapad

Odg: Tako malen...

Reply #7
Ma ja ću koristit ovo (http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__19626__FrSky_TFR4_4ch_2_4Ghz_Surface_Air_Receiver_FASST_Compatible.html) bez kućišta, Dymondi i 2S direkt
Po meni bolje rješenje


radi diamond na 2S ili samo do 6V?


ja koristim ovu bateriju, 1S i sa njom mi drži model pola sata sigurnog leta, u biti drži i puno dulje, ali nakon pola sata mjenjam bateriju....

www.hobbyking.com/hobbyking/store/__11893__Turnigy_nano_tech_160mah_1S_25_40C_Lipo_Pack_Kyosho_E_flite_Parkzone_Etc_.html

www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=10621

i odlični su konektori ako šparaš na svakom gramu  ;)

Odg: Tako malen...

Reply #8
D 60 Precision    $19.95    11300    3.6-8.4    .36/10    24x9x27    24.00    0.14    pc         HV         competition
D 4.7 Power    $19.95    11305    3.6-8.4    .17/4.7    17x8x22    20.00    0.14    pl         HV         competition

Rade na 2S i D47 i D60

Meni osobno gram sim-tam nije bitan zasad, kad skupim skilla će valjda bit bitnije :)
MAK Zapad


Odg: Tako malen...

Reply #10
Mi već dosta dugo koristimo te 4kanalne - nije bilo problema, a i može se koristiti CPPM - dobra fora recimo za MultiWii
MAK Zapad

Odg: Tako malen...

Reply #11
To i meni treba, za F5J-400

CD-uređaj za naš F5J-N radi na 5 V , ne više. Zato bi bilo potrebno odspojiti njegovu srednju crvenu žicu pri spoju sa prijemnikom; CD bi se napajao iz BEC-a (u ESC-u , 5 V ), a prijemnik i servače može se onda direktno sa 2S.
Damir

Odg: Tako malen...

Reply #12
Ne kužim Damir?

Treba ti regler koji svi imaju BEC i dva serva. Koji CD? Govorimo o F5J-N.

Odg: Tako malen...

Reply #13
Ne kužim Damir?

Treba ti regler koji svi imaju BEC i dva serva. Koji CD? Govorimo o F5J-N.

Novim Pravilnikom, zadnje 2 godine, natjećemo se uz obavezan CheatDetector koji se spaja na kanal prijemnika prema motoru, tj. između reglera i prijemnika. CD treba detektirati produženo vrijeme rada motora ili naknadno paljenje motora unutar radnog vremena. Ako ti je potreban CD, možeš se obratiti Tepiju iz AMK Sisak, koji ga je razvio i izveo sa Sašom.
CD na slici ovdje...

Damir

Odg: Tako malen...

Reply #14
A to, pa tak napiši. Naravno da se i to treba za one koji se tekmaju, ali ga Robi ne treba za svoj DLG