Skip to main content

Topic: imam ovaj helikopter adroit pa trebam malu pomoc (Read 4820 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

imam ovaj helikopter adroit pa trebam malu pomoc

imam ovaj helic eto staviti cu dolje par slika uglavnom takav je kupljen bez baterije i stanice .prijemnik je izgleda skuren i tako pa sad bih trebao savjet koji prijemnik i stanicu za njega kupiti[attachimg=1] ps jedini trag koji sma o njemu nasao je na jutubu adroit flight i nigdje drugdje pa morim misljenja o njemu ako moze =) adroit flight 1

Odg: imam ovaj helikopter adroit pa trebam malu pomoc

Reply #1
ako ima 2 serva ispod hlavnoga rotora trebas od lame elektroniku 4u1 i pripadajucu stanicu 4 kanala ako nema serva nego mali motor na repu onda je trokanalni uglavnom neisplativo slaganje u oba slucaja jedino ako na forumu netko ima za pokloniti dijelove a i onda pitanje jel motori rade tj radi al su cetkice u ku..u pa zna lagano prekidati te se pocne vrtjeti oko osi rotora il se neda potrimati eto !

Odg: imam ovaj helikopter adroit pa trebam malu pomoc

Reply #2
ako te zanimaju koalsijalci moslim da je najbolji izbor big lama .

Odg: imam ovaj helikopter adroit pa trebam malu pomoc

Reply #3
A kaj si si trgnul jednu prije slikanja pa su slike ispale tako ostre?

Kako se vjerovatno radi o all-in-one kontroleru mozda bi najbolje bilo kupiti od nekog drugog helica taj 3u1/4u1 kontroler i probati prespojiti.
Imas od raznih Turbolimaca na Njuskalu, eventualno Blade ili sa Hobbykinga neki od njihovih FP helica.

Uglavnom to bu skuplje nego sto helic vrijedi.
Preporuka, direkt u smece :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: imam ovaj helikopter adroit pa trebam malu pomoc

Reply #4
ako ima 2 serva ispod hlavnoga rotora trebas od lame elektroniku 4u1 i pripadajucu stanicu 4 kanala ako nema serva nego mali motor na repu onda je trokanalni uglavnom neisplativo slaganje u oba slucaja jedino ako na forumu netko ima za pokloniti dijelove a i onda pitanje jel motori rade tj radi al su cetkice u ku..u pa zna lagano prekidati te se pocne vrtjeti oko osi rotora il se neda potrimati eto !
ima mali m otor na repu ,znaci trokanalni  je?ja sam ga isprobavao na usb i super sve vrti hti o mi poletjeti iz ruke =) hvala na odgovoru ,znaci onda trebam reciever 4 kanalni? =) ps losa je kamera pa je zato to tako a u vezi recievera s tim sam pravu muku mucio pa mi je autor plavi puno pomogao pa sma narucio qvarceve za reciever i sve ali na kraju nije bas proradilo jer je skuren ugl sad imam tu stanicu koja radi na 27 i n es mhz i tak trebal bi mi onda sam reciever ja bar mislim da je tako

Odg: imam ovaj helikopter adroit pa trebam malu pomoc

Reply #5
A kaj si si trgnul jednu prije slikanja pa su slike ispale tako ostre?

Kako se vjerovatno radi o all-in-one kontroleru mozda bi najbolje bilo kupiti od nekog drugog helica taj 3u1/4u1 kontroler i probati prespojiti.
Imas od raznih Turbolimaca na Njuskalu, eventualno Blade ili sa Hobbykinga neki od njihovih FP helica.

Uglavnom to bu skuplje nego sto helic vrijedi.
Preporuka, direkt u smece :)
ps kupjen je na sajmistu za 50 kuna ali ja bi ga stavrno htio upogoniti to sam si z rodendan kupio u 8 mjesecu . htio bi  jos neku kamericu na njega staviti ili nesto


Odg: imam ovaj helikopter adroit pa trebam malu pomoc

Reply #7
ne ! prijemnik mora imati u sebi mikser , gyro,i regler za dva motora u tvom slucaju 3


Odg: imam ovaj helikopter adroit pa trebam malu pomoc

Reply #9
Uz tvoju, našu i najbolju moguću volju, šanse da to poleti su mikroskopske, da ne velim da bi to koštalo 10x koliko si ga platio, zato ga stavi na policu i uživaj  u tome, a za letenje ćeš morati koristiti neki drugi model

Odg: imam ovaj helikopter adroit pa trebam malu pomoc

Reply #10
Uz tvoju, našu i najbolju moguću volju, šanse da to poleti su mikroskopske, da ne velim da bi to koštalo 10x koliko si ga platio, zato ga stavi na policu i uživaj  u tome, a za letenje ćeš morati koristiti neki drugi model
pa nisu mikroskopske ako nabavim samo prijemnik i stanicu ,koliko sam gledao to zajedno po 150 kuna dode . a novca za novi nemam .prijemnik koji sam imao u njemu je marke huan qi isao sam na njihovu stranicu i na hobby king ima milijun recievera sam mi kazite kakav da potrazim i budem nasao i to mi je sto mi je potrebno da poleti jer sam bateriju jednu vec narucio.eto nasao sam jos informacija o njemu http://www.trademe.co.nz/toys-models/radio-control/helicopte%20rs/auction-358458951.htm ,ipak nije onaj helic na infracrveno

Odg: imam ovaj helikopter adroit pa trebam malu pomoc

Reply #11
BRATE MILI KUPI HELIC U KONZUMU ILI PLODINAMA KOMPLET SA SVIME BAREM CE RADITI

Odg: imam ovaj helikopter adroit pa trebam malu pomoc

Reply #12
BRATE MILI KUPI HELIC U KONZUMU ILI PLODINAMA KOMPLET SA SVIME BAREM CE RADITI
s tim dometom od 10 metara nemrem se ni nasmijat a kamoli zabaviti ,hocu nesto sto dalje ide a ne nes infracrveno s cime nemrem letiti po suncu .zelim domet

Odg: imam ovaj helikopter adroit pa trebam malu pomoc

Reply #13
Stvarno si zapilio....svaka čast na volji ali puno muke i bačenih novaca, skupljaj pomalo novce pa kupi neki polovni model imaš svako malo u oglasima, naravno ako se misliš baviti time ako ne zaboravi.....nečeš zadiviti nikoga s tim limačom.... trebe se pale na čim veće  ... hehehehe
LP...  8)