Skip to main content

Topic: SPITFIRE (Read 20379 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: SPITFIRE

Reply #45
 :) Polako i odjednom ces skontati da imas previse modela  :)
Ovo mi je druga tura modela prvu turu sam prodao i kupio ovo. Prije sam letio sa akrobatskim modelima i prodo i sve jer me vise interesuje skala modeli warbird. Jedino ovaj Maraton 24 je akrobatski.

Odg: SPITFIRE

Reply #46
Hangar ti je impresivan svaka čast  ;) ;) ;) ;)
lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: SPITFIRE

Reply #47
Hvala Jarun, veliki pozdrav. :)

Odg: SPITFIRE

Reply #48
Pa da, mogao sam i misliti da posjeduješ WOT 4 ,to je odličan letač.
Vrlo upečatljiva flota...kapa dolje. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: SPITFIRE

Reply #49
Pozdrav Remote WOT je model sto vrlo lako mozes nauciti letiti kao treiner i poslije nastaviti sa akrobacijama nevjerovatno kako je konstruisan

Odg: SPITFIRE

Reply #50
Vase misljenje. Jeli bolje da stavim ovaj MLD 28 ccm benzinski motor ili da ostavim ovaj 4 takt u spitfire.


Odg: SPITFIRE

Reply #52
Tezina je skoro ista benzinac 1060g a 4 takt 1000g. Jacina u benzinca je malo preko dozvoljene ali nema veze.

Odg: SPITFIRE

Reply #53
Haj Katana,MLD 28ccm ,vidjeti češ razliku u džepu...kreneš prema terenu ,svratiš na pumpnu stanicu kupiš punu kantu supera a osobno bi volio da koristiš sintetik ulje .
Jedina mana je što se osjeća miris benzina,koji većini ukućana smeta ,pa bi trebao model držati u garaži ili šupi...naravno ako imaš mogućnosti. ;D
p.s. Vezano za snagu...malo lakše sa gasom...a od viška glava ne boli. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: SPITFIRE

Reply #54
Bas tako Remote. Ali ovdje ima kupit gorivo posebno za kosilice  i motorne pile ASPEN dosta manje  smrdi od benzina sa pumpe. Sto se tice motora u dilemi sam jer imam moju staru KATANU  od 1800mm kojoj je struho nosac motora a inace je super za letit, pa cu mozda promjeniti speru od nosaca motora pa bi mozda tu stavio ovaj benzinac  a ostavio ovaj 4 takt za spitfire. Ima dosta posla oko ove Katane mjenjo bi joj i foliu pa neznam a sdruge strane zavrsio bi i ovog P47  :D :D  Mislio sam baciti ovu katanu ali sam imao dosta dobri letova sa njom tako dami se nebaca. Vidicu jos. Pozdrav


Odg: SPITFIRE

Reply #56
Pozdrav miso, ostavio bi je sebi a i transport od 2000km tesko je naci za veliki model. Soryy

Odg: SPITFIRE

Reply #57
Ma dobro Katana,nije problem ni aromatizirati gorivo.Ako dobro leti ne mijenjaj je.Već i sam znaš da od deset modela dva lete onako kako mi želimo...ostali se ''spašavaju''.... ;D
Ugodan kraj vikenda Ti želim. :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: SPITFIRE

Reply #59
Sjever miso. Danska