Skip to main content

Topic: sab goblin 630 (Read 44438 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: sab goblin 630

Reply #105
eto , stavil sam neku dvostranu bijelu , mislim da je loctitova , tak svejedno , uglavnom tanka u odnosu na original. zavrtil bez glavnih elisa (bečka škola...) i bilo ok pa otišel na livadu i izgleda vsve ok ... malo mi izgleda da drifta uljevo a rep bude sigurno bolji dok dođu repne 110tke

i da , više ne prčkam po ciklici i palim gdi polječem......
dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #106
Meni je rep savrsen od kad sam stavio dvostrsnu traku umjesto spuzvste . Ciclyc response mi je na icreased, setup na pro i 60% gyro gain na stanici. Koju stanicu imas
TREX 700 DFC HV
V-bar silverline pro
Hype Sbach
spektrum DX18

Odg: sab goblin 630

Reply #107
dx8 - 55 gyro , .. nisam slagal parametar meni , znači to je na tvorničkim postavkama znači sport....
dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #108
meni je tek iznad 55 rep kak treba bit
TREX 700 DFC HV
V-bar silverline pro
Hype Sbach
spektrum DX18

Odg: sab goblin 630

Reply #109
budem se poigral još s repom , samo nek nestanu dječje bolesti tipa prevrnul sam se ......
poslje budem valjda probal iči na pro.
dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #110
stavil sam danas edge105 na rep , uhu ... radi fino radi ljepo ... ima puno bojlji odziv , izgleda da je veličina ipak bitna ...(kbdd su bile 95) nije toliko razlika u dulljini koliko u površini elisa....

jedino kaj opet ko da ima ospice ... nakon druge autorotacije sam ga krenul opet zalaufat i primjetil da swash opet ide nekud nakrivo .....
opalil sam t.hold i dodal pitch .... straznji servo je radil puno veči korak od prednja dva....

ugasil sam ar.... ponovno upali i normaln sve ok ....  ::) ::) ::) , neznam više kaj da mislim ....

pokušavam kad je blizu podloge da ga malo nagnem prema napred kako nebi repne udarale u zemlju(travu), to mi je luxo savjetoval davnih dana i mislim da je to ok , ali izgleda da moj ar7200bx ne djeli moje mišljenje..
dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #111
ziher si fulo u setup-u.
TREX 700 DFC HV
V-bar silverline pro
Hype Sbach
spektrum DX18

Odg: sab goblin 630

Reply #112
ok , ako sam fulao , zakaj dvaput radi ok,a  onda krene u jagode .....
dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #113
ok , ako sam fulao , zakaj dvaput radi ok,a  onda krene u jagode .....
dvaput je dvaput ...
Kad se inicijalizira trebao bi bit u horizontalnom polozaju.
Trebao bi probat neki drugi FBL (npr. V-bar plavi na dalje).
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: sab goblin 630

Reply #114
kakvu stanicu imas? meni je poceo krepavat potenciometar i znao je zezat al ne uvijek. skuzio sam tek kad sam usao u monitor i mrdo mo palicama
. a sta se beastx tice imam dva i nikad problema. imamo usp prog ak ce ti trebat za update
TREX 700 DFC HV
V-bar silverline pro
Hype Sbach
spektrum DX18

Odg: sab goblin 630

Reply #115
Izgleda da je danijel otiso spavat pa da ja odgovorim.
Ima DX8 i AR7200BX.
Prije je sve bilo montirano na protosa i radilo je uredno.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: sab goblin 630

Reply #116
eto , bio danas na livadi ... nisam nikaj išel sređivat po setupu , jednostavno sam odlučil da ga palim gdi startam ..

još sam fasciniran kak je točan na repu , i krene i stane ko zakopan , danas asm ga malo bolje ganjal .. izgleda da polako ide sve bolje ....

izgleda da ima neka fora s sljetanjem , opalim mu t.hold i lagano s nekih 5 met auto dolje ... (bi s višljega ali mi fali vupača)... i danas asm primjetil da mi je nakon kaj sam sletio seash ostao nagnut napred , pa sam pod t.hold probal dodavati throtle, a swash neide level gore nego nagnuto kak je ostal dok sam sletel ???

dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #117
@mrle ... želis reči da si imao otklon premda je palica bila u sredini , ili
dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #118
drvoholding sutra smo ti Marac i ja cjelo popodne na marini u Prelogu kod hangara Roda.....uzeli bumo heliće, zagije, sky-dog, extru....roštilj, pivice, žene, decu ,pese...  8) dojdi ak stigneš  ;)
MAK Zapad   -    ZK Rode Prelog  - 
https://www.facebook.com/progressof/?ref=bookmarks
Quad micro+mini, Hamer X-8, Dex min, T-Rex 500, Tarot650Ironman X8 Futaba 14SG

Odg: sab goblin 630

Reply #119
bio 30 m u zraku naopak,full pitch (13,5) prema tlu i na  6m od zemlje full pitch kontra...ahhh koji osjecaj... tolko je brz da moram bit jako skoncetriran al sam sretan ko dijete... i danas je pala prva kosnja trave... :P
TREX 700 DFC HV
V-bar silverline pro
Hype Sbach
spektrum DX18