Skip to main content

Topic: sab goblin 630 (Read 44443 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: sab goblin 630

Reply #135
Po meni metalna pločica ispod kontrolera nije rješenje, već workaround, jer i dalje nisi riješio vibracije. A vibracije nikad nisu dobre :)
MAK Zapad

Odg: sab goblin 630

Reply #136
slažem se s robijem, mada sam uvjeren da vibracije uopce nisu problem... isto micanje se dogodilo i nama, ali samo zbog krivog setupa... vibracije bi se drukcije ponasale... najcesce zajebavaju zupcanici torque tubea, luftovi po repu bla bla milion stvari ali u tvom slucaju tesko da je to problem... beast je ultra dobar kontroler i za tu lovu nenadjebiv. mene malo zeza vibracija na repu na odredenim okretajima, pa opet nemam takvih problema.  kaj se tice ikona, samo je jos jedan u nizu dobrih fbl controllera... i bez ljutnje ali spektrum mi je cijelo vrijeme ne ulijeva povjerenje i dosta sam skeptičan prema njemu... bez ikakve ikom uvrede.... iako osmica ima jako dobre potenciometre i fina je za vozit....

Odg: sab goblin 630

Reply #137
mislim da ga treba gaziti da se razradi , od početka sam podmazal main gear , a ekipa kaže da se mora razraditi , imam osječaj da je on uzrok vibracijama , jer nisu tipa trrrrr , več vouvou...

uglavnom sad sam sve podmazal sa nekim wurtovim sredstvom koje trpi centrifugalne sile , pa se nadam da bude ostalo gdi teba , čini mi se definitivno tišim , a i nisam čak tri dana zaredom imal tilt ... ;D
dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #138
Kaj bumo konačno vidli taj rotor kak se vrti!? :D 
DJI P3A
DJI MAVIC MINI


Odg: sab goblin 630

Reply #140
makar i ja nagovaram na video, a neda se ni meni uploadat prek krampa od kompjutera koji imam, tak da sam voda i ja... :D

Odg: sab goblin 630

Reply #141
kaj bus , kamera me ne voli , čim je neko blizu ja se trešem , a šljiva dobi šišanje  :-\
dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #142
Baš sam i ja htio pitat za video  :D
-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: sab goblin 630

Reply #143
kaj raprodaješ esc-eve?

s čim letiš gobca onda?

Odg: sab goblin 630

Reply #144
letim ga sa 80HV , onaj sa slike , a yep stoji u ladici .... imam neku kombinaciju sa 80hv , pa ovaj može na bubanj,
a osim toga počel sam gledati neki 120HV , jer treba 690tke hraniti ...

nije da sam ja neki pilot , ali nije na odmet koji amperčić viška  ;)

e kaj se tiče videa .. snimila moja ženica malo neki dan a da nisam ni znal da bude , ali nemam kako uploadat jer nam forum ne drži toliko mjesta ... (na youtube nisam , a ni nebum ...)
dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #145
Imam ti ja Turnigy / HobbyWing 120HV viska.
Flashan na zadnji firmware.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: sab goblin 630

Reply #146
imam averziju od bijelog dima , tak da se držim kontronika koliko je više moguče ....
dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #147
cekaj, kaj fali yepu?!? mrle luxo i ja vozimo sa yepom 120... ima snage pun kufer i nikad se nije zagrijo.... ja i mrle nismo imali dobar pitch zbog lošeg pitch gaugea.... bio je jedan negative na -16.... vjeruhatno je zato zgoril.... sad je tocno plus minus 13.5 i jedan i drugi sa puno ispucavanja u zrak.... i to svaki preko trideset letova... kaj se tice tgy120 sjecam se da se nije lijepo razvrtavo izmedju normal/id1/id2 neg bi se zakucal u okretaje... iako soft start radi relativno ok... i bio je flashan....

zakej 690? kaj se dalo strechat kak ili?

Odg: sab goblin 630

Reply #148
to je jedino kaj nas je malo hebalo na tgy.... ali je isto super esc i totalno je hladan!

Odg: sab goblin 630

Reply #149
eto zdimil se , i sad nek mu vjerujem  ::)
bladovi su 660, a zapravo su 685mm duljine..ide vrlo blizu  repnih ali fukcioniraju ... :)
dx9-xd8-gobac630