Skip to main content

Topic: 4.3.13 nova lokacija (Read 16735 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #30
I, kad se leta? :)

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #31
Ekipo ima li neko volje i mogučnosti odradit koji let danas između 14-17 sati. Ja bi išo malo na Jankomir ak nebude bilo jače kiše.
Evo moj broj pa nabacite kakvu poruku ili poziv ak se kome druži.
098 717-490 Marjan

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #32
Ja cu remaidenat Bixlera ako uzicam frenda prevoz pa se javim :)

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #33
More Zed, ajd probaj rješit prevoz pa idemo malo ludovat.
Ja bi išo odma kod KingCrosa da se ne droncamo po onom šodruprema Preljevnici, teren je tamo kod onog grma ravan i tvrd a imam i super mjesto sa druge strane save kad prođeš autom jankomirski most prema samoboru i odma naglo desno dole uz one barake od radnika Tempa i tam je asfalt a more se proč nasip jer je rampa otključana, teren ko curica.

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #34
Moze, zovem cim avion bude RTF :)

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #35
ok 8)

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #36
Fino druzenje danas, nije bilo padova, samo finjak :)

Kolega Marjan, Cub je odlican! Leti kak pravi avion, stvarno ga je lijepo videt, pogotovo naocapke :)

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #37
Fino druzenje danas, nije bilo padova, samo finjak :)

Kolega Marjan, Cub je odlican! Leti kak pravi avion, stvarno ga je lijepo videt, pogotovo naocapke :)

A neki video za forumase?...


Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #39
Zed je Bixlera podvrgnuo  kirurškom zahvatu i lagano mu podrezo krila. Jednostavno mu model sada leti u rangu speed glidera a rolanje modela je ko u akrobatskih modela precizno i krasno za vidit.
Zed pravi si pilot i drago mi je da smo se danas družili.
Svaka nabaci video.

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #40
Smiljac posebno te pozdravljam. Čini mi se da imamo dobru poziciju, pred nosom nam je bila a mi ju profulali za 2km, stim da samo po povratku doma uz nasip prema Podsusedskom mostu i Rakitju nabaso na još zanimljiviju poziciju.

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #41
Zed je Bixlera podvrgnuo  kirurškom zahvatu i lagano mu podrezo krila. Jednostavno mu model sada leti u rangu speed glidera a rolanje modela je ko u akrobatskih modela precizno i krasno za vidit.
Zed pravi si pilot i drago mi je da smo se danas družili.
Svaka nabaci video.

hvala na pohvalama :)
evo krpam neki mali video pa da i ostali vide kako se ponaša novajlija!

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #42
Smiljac posebno te pozdravljam. Čini mi se da imamo dobru poziciju, pred nosom nam je bila a mi ju profulali za 2km, stim da samo po povratku doma uz nasip prema Podsusedskom mostu i Rakitju nabaso na još zanimljiviju poziciju.
Ako su lokacije dobre za avione sa kotačima ovaj vikend, ako vrijeme dopusti, mogli bi isprobati ::)


Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #44
Bravo!
Vjerujem da ti je sada još zabavniji za letjeti,
to je super upgrade, kao da si dobio novi avion za šaku kuna.  :)