Skip to main content

Topic: HK 550 FBL - Da ili ne? (Read 31457 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #45
Sorry, slider i rukica slidera na repu ti ne valja, to kupi isto align

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #46
Točno to! 550tka je već stroj. To je ono što mene privlači. Ja sam, koliko moja mama i dosta drugih ljudi kažu, jako ozbiljan i mudar za svoje godine iako to baš ne pokazujem stalno. Htio bih nešto što je ozbiljno. Letio sam 550 prošle godine i super je bio (GAUI X5). Znam sve što se tiče prodaje. Mislio sam da još neko vrijeme neću letjet zbog vremena i škole. Htio bih jako prodat svoju 450tku i kupit neku mašinu, nešto ozbiljno i dobro. Jedini ogroman problem je to što mi roditelji to najvjerojatnije neće dozvolit.. Da li imate neke dobre argumente koje bih mogao iskoristiti? Koliko mislite da bi mogao dobiti za helic? Htio bih izbijeci Align 550... Ne sviđa mi se taj..

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #47
Wow, koja ljepa ponuda od Igora. Svaka čast!
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #48
Jesam to samo ja ili veza s forumom svako malo puca? Teba mi pola minute da se spojim.. Luxo - Slažem se.. Koliko god bih to htio prihvatiti, nemogu. Bilo bi mi neugodno da tuđi helić vozim, pogotovo tako skupi. I ako bih to prihvatio i da padnem.. Ode sve pare. Neznam točko koliko je pad na Logu 600 ali mislim da teško ispod tristo dolara.. Elise su vec sto, rep, osovine, linkovi, skije, možda koji dio glave, nedaj bože baterije. :o. Još jednom, veliko hvala Wespenu na ponudi! Ima neko neke argumente koje bi mogao iskoristit da mi dopuste da prodam 450tku i kupim 550tku? Našao sam 10 razloga koje sam već poslao preko maila, ali imam osječaj da to neće biti dovoljno i mislim da će puno veći efekt imati Vaši nego moji.. Kao što sam rekao, meni baš nebi vjerovali da je to bolje jer će mislit da to samo govorim jer hoću veće..

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #49
Nema odgovora još.. Može maska od Logo 500 ić na T-Rex 550?

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #50
Ne moze
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #51
DOBIO DOPUŠTENJEEEEEE!! Idem slikat i stavit na oglase!

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #52
Izračunao sam da je cijena mojeg novog helija $500-550, da li bi $400 tj 2300kn bila dobra cijena s obzirom da je većina elektronike skroz nova i helić nije niti upaljen osim tih par minuta za setup?

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #53
Da budem iskren, teško da ćeš dobiti i 1000 kn...

EDIT: da obrazložim
- Quark nema neku vrijednost jer više skoro nitko ne leti flybar.
- Servači na ciklici su žblj
- Repni servo je tak-tak (prije ne nego da)
- Kit je ipak HK na kraju krajeva
- Za FBL 450 orig. Align nemreš dobit 2000 kn
- ESC je tak-tak
- motor je do jaja, po meni najvrijedniji dio helija
MAK Zapad

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #54
Kako to?  ???
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #55
Quark se može koristit za Vortex FBL sistem koliko ja znam, Skookum isto i svi ti kaj koriste žiroskop za rep. Motor je dobar, to znam, ESC isto znam, i za servače znam. Tu su i dvije baterije plus hrpa dijelova.. 

Budem vidio pa ak ništa ne dođe onda ću part out...

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #56
Pa znam jer sam do sada prodao 3-4 450ke ili koliko sam ih već imao. Mirac je prodao svoju (Tarot frame, FBL s 3GXom, MKS servači, Futaba 9257 na repu, CC Ice Lite ESC sa skoro svim Align dijelovima) za... ne znam da li smijem uopće reći za koliko :D Za siću :)
MAK Zapad

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #57
Ne znam kaj znači koristiti Quark za Vortex FBL sistem? Quark je Quark, a Vortex je Vortex, ili ja nisam upućen?
Osim toga, Quarkovi su na 50% rasprodaji

http://www.spartanrc.com/store/offers.php

Ne želim te ubijat u pojam, samo ti govorim kaj je realno, da se ne nadaš previše :( Nažalost tak stoje stvari
MAK Zapad

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #58
Nadam se da necu morat ja to napravit jer sam onda u ... Imat ću manje od $400 onda što mi je jedva dosta za neku drugu 450-tku.. Ajde barem 1700 da nađem.. Ako ne dobim toliko onda će mama trebat uletit s $$ što neće napravit i onda još godinu dana neću letjet.. >:( Više neznam da li da uopce ostanem u hobiju već mi je pun.. svog tog navlačenja. Što nije da je Vortex sličan ko Skookum, ima taj glavni dio na koji se još doda žiroskop za rep, samo s Vortexom dođe Spartan na rep?

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX