Skip to main content

Topic: dali ima tko da reže zagi krila  (Read 12961 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #45
dali na forumu ima koji modelar iz požege da mi da ili proda 3lista deprona hvala
Ima , na onom natjecnju koje je bilo u Požegi nerkidan i rekao sam ti da odeš tamo vidjeti i upoznati se...
Damir


Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #47
Da Edi, zasto nisi isao na natjecanje upoznat modelare?

Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #48
a nisam mogo


Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #50
Ja predlazem da bacimo roadtrip u Pozegu i svi se lijepo upoznamo sa Edijem i pokazemo mu kako se leti i sve! :P

Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #51
A neki fond za edija?
 
Nešto kao "Pomognimo ediju da poleti"

Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #52
kako predstavio i za ono tad sam poslo da neču zato jer sam bio siguran da necu moći doć i kako me depron čeka nisam shvatio hvala

Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #53
Hahaha odlicna ideja Plavi...

Sam prvo treba roditelje nazvat i pitat par pitanja...

Oprosti Edi, al jesi ti ovak normalan decko? Imas kakvih problema? Ne zelim bit bezobrazan al jebo me pas ak si u ovih sedamdeset postova napisao jednu normalnu recenicu.

Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #54
edi gle, prvo za pocetak ako ista mislis radit i bavit se samogradnjom, onda ce ti trebat rezac stiropora... prvo sto sam ja napravio kad sam se poceo zanimat za ovaj hobi sam otisao do garaze...uzeo staro napajanje od kompa 2 daske, zicu od gitare i slozio sam si rezac za stiropor, nakon tog sam si kupio par komada stiropora i paket deprona i krenuo radit piper j3 cub koji je odmah neslavno zavrsio...btw poceo sam radit prije nego sto sam imao ista od elektronike...pa je jedno vrijeme proslo dok nisam sve to narucio.

a ako nisi za samogradnju onda ce te doc malo vise ovaj hobi

a ovakvim tempom nista neces postic..em se nisi potrudio u doslovce nicemu, kukao si kako u pozegi nema tih stvari za kupit itd...a kladim se da ima modelara u pozegi...plus bilo je to natjecanje u pozegi pa se niti na to nisi potrudio otic, a da si tamo upoznao neke ljude vjerojatno bi ti posudili neke stvari da uspijes sto prije poletit pa bi im vratio kad bi sebi kupio sve potrebno
ako ovak nastavis ovaj hobi ce te jako puno kostat jer kolko vidim zelis sve gotovo

Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #55
Slažem i sa zedom i sa plavim, fond je dobra ideja.
Ja neću moći nešto puno dodati, ipak imam 13godina.
I vidiš Edi ja sam bio strpljiv i imao sam vrašku
volju, bio sam tolko strpljiv da sam skupljao djelove
1 i pol godinu,prije ja mislim 3 mjeseca mi je jedan modelar,
Renato izašao u susret i poklonio easy stara. Prije
tjedan dana sam ga prvi put letio na treneru.
E vidiš, ja se bavim i profesijalnim skijanjem
koje mi oduzima dosta vikenda. To me isto tako nije
odvuklo od modelararstva, ja mislim da ništa neče tak skoro.
Molim vas ako neko prolazi kroz Požegu nek mu se javi i ustupi
3 lista deprona.
Pozdrav
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #56
zed ja sam normalan samo da znaš


Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #58
ma neljutim se što pitaš

Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #59
poslušaj me dobro, neželim ti ništa loše, ako nemaš para nema ni letenja, to neka ti bude jasno, samo za stanicu sa prijemnikom, neku normalunu ti treba oko 600kn, onda motor,regler za motor,baterija, propeleri (vise komada) imaš jedan plačeš!! punjač za tu bateriju! itd itd itd! zato ako se misliš baviti sa time, čekaj koju godinu, dok samostalno nepočnes zarađivati svoje novce, (ako te nemogu finacirati roditelji,,) da si možeš to sve financirati! žicati po forumu nije rešenje, nisi ti jedini koji je se ovako obratio forumu!