Skip to main content

Topic: dali ima tko da reže zagi krila  (Read 12958 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #60
pa ništo ja nežicam  ???


Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #62
evo ako mi tko se javi da mi proda ili da 3lista deprona kako koji nacrt za zagi jer nisam skužio kako izradit od deprona zagi  ::) ;D

Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #63
evo ako mi tko se javi da mi proda ili da 3lista deprona kako koji nacrt za zagi jer nisam skužio kako izradit od deprona zagi  ::) ;D

Ti namjerno ignoriraš što pametniji i stariji pišu, jelda?

Rekli su ti lijepo počni nabavljat elektroniku i ostalo, evo kad sve nabaviš poklonit ćemo ti krilo pa se veseli!

Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #64
aha ja nisam znao mislio sam da barem od modela krenem pa onda nabavka kad budem mogo stanica mora imati mix ili neka sa vmix

Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #65
Ja bih Birtiju preimenovao u edi1, nedjelja mi je stvarno brzo prošla , eh da sutra nije ponedjeljak  :(

 

Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #66
A i edi1 je po postovima postao "letač"  :)

Bravo edi1

Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #67
vodenjak sam u horoskopskom znaku i oprostite što sam vam oduzeo vrijeme


Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #69
A i edi1 je po postovima postao "letač"  :)

Bravo edi1

da treba malo pomaknut ove granice, ja sam zahvaljujući stalnom višenju na forumu postao "profi" letač a istina je godinama daleko :D

Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #70
A i edi1 je po postovima postao "letač"  :)

Bravo edi1

da treba malo pomaknut ove granice, ja sam zahvaljujući stalnom višenju na forumu postao "profi" letač a istina je godinama daleko :D

Dok nisi Glavna Faca, ko da i nisi  :D :D :D
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters


Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #72
evo tražim već sam naišo na neku stanicu za 250


Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #74
A i edi1 je po postovima postao "letač"  :)

Bravo edi1

da treba malo pomaknut ove granice, ja sam zahvaljujući stalnom višenju na forumu postao "profi" letač a istina je godinama daleko :D
nisi jedini :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa