Skip to main content

Topic: Ludi do bola (Read 6220 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Ludi do bola

Reply #16
U zadnjih desetak emisija ih HK više ne sponzorira, bar ne očito.

Link na kiteve i ostale "proizvode":

http://shop.flitetest.com/




Odg: Ludi do bola

Reply #20
Očito nisu svi shvatili poantu FliteTesta...

Odg: Ludi do bola

Reply #21
@Zed,pa nije ovo predavanje na Sorboni...malo ''ćakulamo'' i tako to.
@ Diogen,....zaboga pa znam da nisi ljubomoran na ove USA dečke...ali i mi imamo pravo malo kritizirati...pa mogli su i oni malo bolje.... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Ludi do bola

Reply #22
Nis, kad idemo poletit ciglonž :D


Odg: Ludi do bola

Reply #24
Dobar Dan Zed,bez obzira na sve , moram priznati da se ludo zabavljaju..... ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: Ludi do bola

Reply #26
Moram biti suglasan...jer moja majka, RIP,je uvijek govorila :''Može im bit''..... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Ludi do bola

Reply #27
'baj ga, nisi valjda očekivao da se ja neću javiti  :D ?

Taj trik smo izvodili, stavljali smo petarde na male ff-čukce (izrađene od onih plastičnih posudica za piceke) i to bi kresnulo u zraku opako!
RC nikada nismo, nemamo mi taj standard!

Razmisli o ovome: tip leti model...daje stanicu kolegi da i on malo isproba da se uvjeri da je to taj model i stanica, onda uzima stanicu natrag u ruke i veli 'sada letim na misli': odlaže stanicu i rukama maše po zraku , model toćno prati kako on pokazuje rukama ?
Pretpostavljam da znaš kako to izvesti, vrlo je jednostavno  i imam sve potrebno.. ::) ?
Damir

Odg: Ludi do bola

Reply #28
Pa drito vas sam čekal :D hahaha
Treba se zabavljat, inače niš nema smisla. Mahanje rukama? Paaa...imam jednu do dvije ideje, ali nisu tako lako izvedive.

Slušam :D

Odg: Ludi do bola

Reply #29

Slušam :D
Pa vidio si (i koristio) moj bezžični komplet učenik-učitelj ! Samo sakriješ učenika negdje među ekipu i 'žrtva' ne kuži da netko sa strane upravlja.

A ima i još drugi opakiji način, to je da i ugasiš stanicu, a model se i dalje upravlja... vrijedi za FM gdje je princip val_nosilac-modulacija, tj. nije raspršeni spektar-GUID . Kolega sa strane upali drugu stanicu na istoj frekvi sa istim programom i vozi Miško !

Sve imam spremno, traži se žrtva ! :-[
Damir