Skip to main content

Topic: F16 falcon (Read 5393 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

F16 falcon

evo idem izraditi f16 falcon pa kad to budem na depronu nacrto sa planova kako spajati kad nemaju upute  parkyets f16 falcon evo stranica sa tim planom i kako sad to spajjati kad nemaju neke upute

Odg: F16 falcon

Reply #1
evo idem izraditi f16 falcon pa kad to budem na depronu nacrto sa planova kako spajati kad nemaju upute  parkyets f16 falcon evo stranica sa tim planom i kako sad to spajjati kad nemaju neke upute

pa de si edi kućo stara :D

nije na planovima pokazano bas apsolutno sve, nekad trebas malo i razmisljat, upotrijebiti logiku, itd.
izrezi dijelove pa cemo vidjeti dalje

Odg: F16 falcon

Reply #2
ja prvo moram sa papira sve izrezat i spojit sto je pri printanju se rastavilo na djelove i jeli ste vi vidili onaj plan jeli sto na njemu fali ili nefali hvala lp eduard.

Odg: F16 falcon

Reply #3
Ajde probaj koristiti točku i zarez, pliz.

Odg: F16 falcon

Reply #4
poredaj listove jedan pored drugog i samo ravnalom dopuni praznine lp
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: F16 falcon

Reply #5
Aha, ja sam več jedan dio izrezao, i spajam djelove pomoču plana koji je umanjen ,sve na jednom listu, lijepim pomoču selotepa..Ima nekih djelova koje si nemogu predočiti gdje trebaju ići . I neli to treba što duplo ili samo kako je na papiru kopirati na depron. I dali one potamljene crte tamno plavom bojom na planovima dali njih trebam izrezati,. hvala lp eduard ,oprostite što ima puno pitanja... 

Odg: F16 falcon

Reply #6
daj link planova
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa


Odg: F16 falcon

Reply #8
samo po crnim crtama rezi,valjda znas engleski na planovima sve pise a ako stvaarno neznas odi u neki blizi AK
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: F16 falcon

Reply #9
znam malo engleski samo jedan dio ide jednaki dva puta da treba izrezati ,ali neznam jeli ču dobro znati kad to sve izrezem na depron (jeli to ona bijela podloga sa nekim sitnim mjehuričima ispunjena debljina 3mm) znati spojiti,.lp eduard

Odg: F16 falcon

Reply #10
6mm debljina,poput malo gusce spuzve odakle si ti? Moras napravit neke stvari duple al pise ti na njima (make 2) odi ako imas fb dodaj me tamo da ne nabijamo postove ovdje
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: F16 falcon

Reply #11
moze link vaseg faceboka

Odg: F16 falcon

Reply #12
i ja sam iz požege.

Odg: F16 falcon

Reply #13
Dali mi tko može mentnuti slike gotovog f16 falcon od deprona da si na temelju slike slazem.