Skip to main content

Topic: Nova DJI NAZA V2 (Read 10408 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Re: Nova DJI NAZA V2

Reply #15
OSD to nisam ni skuzio ;)

Sent from my ST26i using Tapatalk 2

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: Nova DJI NAZA V2

Reply #16
Predpostavljam da je to ovaj:
http://download.dji-innovations.com/downloads/iosd/en/iOSD_user_manual_v2.04_en.pdf

Super fora što čita parametre iz naze, 2 video ulaza i prebacivanje između njih, prikaz u kojem režimu radi naza, količina satelita...
Ali nema senzor za struju i ne izračunava konzumaciju baterije što mi je jako bitno, izgleda da ne šalje telemetriju ukodiranu u jedan audio kanal što recimo radi EzOSD kojeg imam, nema strelice home direction ali to i nije toliko bitno kad se ionako sam vrača kući.  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Nova DJI NAZA V2

Reply #17
Bok,

Sori da se ponavljam, ima li shop u Hrvatskoj, kdje se može kupiti DJI Naza ?

Hvala.

Re: Odg: Nova DJI NAZA V2

Reply #18
Bok,

Sori da se ponavljam, ima li shop u Hrvatskoj, kdje se može kupiti DJI Naza ?

Hvala.

Nema, osim ovdje na forumu u oglasina ako netko prodaje ili narucis sa neta

Sent from my ST26i using Tapatalk 2
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: Nova DJI NAZA V2

Reply #19
najblize ti je u sloveniji u kopterworksu



Odg: Nova DJI NAZA V2

Reply #20
Znam, to mi je stvarno jako blizu (10 min), al ne dobijem povrat ;)

Odg: Nova DJI NAZA V2

Reply #21
Dobijes ju bez slovenskog pdv-a , naza I gps 300 eura, gdje ces bolju cijenu

Odg: Nova DJI NAZA V2

Reply #22
Ja sam iz SLO, tak da ču teško dobit bez Slo PDV.

Odg: Nova DJI NAZA V2

Reply #23
jel skuzio neko kak i zasto je kad se arma,  treba se dat gasa preko pola palice....  zasto?


i di se nalazi write opcija u novom assistant softwareu

Re: Odg: Nova DJI NAZA V2

Reply #24
jel skuzio neko kak i zasto je kad se arma,  treba se dat gasa preko pola palice....  zasto?


i di se nalazi write opcija u novom assistant softwareu

Neznam trazio i ja ali postavke su ostale valjda automatski snima... Ima samo u onom djelu di se podesava gimbal kada upises pise da potvrdis enterom

Sent from my ST26i using Tapatalk 2

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: Nova DJI NAZA V2

Reply #25
jel skuzio neko kak i zasto je kad se arma,  treba se dat gasa preko pola palice....  zasto?


i di se nalazi write opcija u novom assistant softwareu

Meni to preko pola gasa paše jer oduvijek letim s nazom i s oprugom na gasu koja drži gas na pola, to je radi toga valjda i osmišljeno, jer kad upališ motore i pustiš palice još uvijek ne diže u zrak nego tek kad dodaš još malo gasa, a nakon što uzleti visinu drži zalockanu kad god da pustiš palice.

Nema write opcije, neke stvari upamti sam, a one druge koje upisuješ pa budu kao označene to potvrdiš enterom.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Re: Nova DJI NAZA V2

Reply #26
Da li netko ima problema sa startanjem motora. Sta god da napravim ne mogu ih startati

Sent from my ST26i using Tapatalk 2

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: Nova DJI NAZA V2

Reply #27
Ja recimo imam ove probleme nakon update-a.

1. Nakon sto sam updateo i kalibrirao na ADVANCE opciji sve proslo OK, onda sam skuzio da su mi postavke za radio raštelane i krenem kalibrirat, pomaknem palice i sve se postave u 0, tj budu zelene i super, ali nema vise write ni enter, jer kad odspojim nazu sa batke i ponovo spojim opet sve raštelano. Mislim rijesio sam sa trimovima na stanici, ali WTF koji smisao kalibracije.

2. Ovo sa gasom na 50% pri uzljetanju mi je totalni shit, kad dam gas iznad 50% ovaj podivlja i već mi jednom završio na nosu, prije to nikad nisam imao, i skuzio sam da je sad ful tromiji na gasu u GPS modu. Postavke gainova su ostale kao prije, znači zapamtio je od prije.

Jedino sto me se svidja sto imam osjecaj da malo mirniji u zraku, ali i prije je to bilo zadovoljavajuće. Moram nači riješenje kako to podesiti da radi kako treba

Re: Nova DJI NAZA V2

Reply #28
Ja sam sredio svoj problem, radi sve sutra probni let.
Daj te pojasnite malo ovo sa 50% gasa jer mene ne pita nista startam normalno

Sent from my ST26i using Tapatalk 2

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: Nova DJI NAZA V2

Reply #29
Što je bio problem sa startanjem, pitam ako naletim na slican problem, uvijek dobro dodje znati moguće probleme