Skip to main content

Topic: Karbonske sipkice 2 ili 3mm? (Read 7111 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Karbonske sipkice 2 ili 3mm?

Gdje covjek u HR moze nabaviti karbona? Trazim pa nikako a ne isplati mi se narucivat sa HK jer mi treba jako mala kolicina.

Hvala unaprijed!

Re: Karbonske sipkice 2 ili 3mm?

Reply #1

Www.Multirotor.hr

Sent from my ST26i using Tapatalk 2

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: Karbonske sipkice 2 ili 3mm?

Reply #2
Super ideja, ali mogao si bar provjeriti da li ima onoga što ja tražim prije davanja linka...

Odg: Karbonske sipkice 2 ili 3mm?

Reply #3
Možeš si uzet karbonsku strijelu iz nekog streličarskog dućana i samo s nje skinut one dijelove strijele koje ti netrebaju.
I prođeš jeftinije jer ti je jedna strijela 20-ak kn.




Odg: Karbonske sipkice 2 ili 3mm?

Reply #4
Ako trebaš male količine karbonskih šipkica najisplativije i najbrže ti je da obiđeš kineske radnje.
U njima možeš pronaći jeftine zmajeve koji za osnovu imaju takve šipkice. Ja ih koristim za pričvršćivanje krila na modele. Provučem ih kroz trup i učvrstim gumicama.

Odg: Karbonske sipkice 2 ili 3mm?

Reply #5
Ako trebaš male količine karbonskih šipkica najisplativije i najbrže ti je da obiđeš kineske radnje.
U njima možeš pronaći jeftine zmajeve koji za osnovu imaju takve šipkice. Ja ih koristim za pričvršćivanje krila na modele. Provučem ih kroz trup i učvrstim gumicama.

E pa to je pravi odgovor!!!
Hvala puno :)

Odg: Karbonske sipkice 2 ili 3mm?

Reply #6
kao prvo to nije karbon , je obicno je crne boje ali gotovo da je neupotrebljivo... jako se piga i nije za ozbiljniju uporabu a cijenom premasuje nekoliko strijela .
razmisli za sto ces koristiti i prema tome izaberi pravu stvar..
lp Zoran

Odg: Karbonske sipkice 2 ili 3mm?

Reply #7
Aha...to je vjerojatno fiber il obicna plastika...
Zar nisu strijele puno veceg promjera?

Mislio sam probati od bambusovih stapica, epoxya i fiberglassa sloziti par stapica pa probati (naravno uz presvlacenje cijelog krila kao dodatak)

Radi se o depronskoj jurilici, a posto se izreze za manje od pola sata probat cu danas.

Hvala sva na trudu!

Odg: Karbonske sipkice 2 ili 3mm?

Reply #8
pozz vidim da vas ima par iskusnih forumasa u ovoj temi pa da ne otvaram novu imo bi 2 pitanja,sta mislite o red brick esc-ima? I stace bit ako letim turnigy 2200kv motor na 3s s 7x4 tsg prop-om? tamo pise 7x4 na 2s pa neznam oce li mu naskodit...
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa


Odg: Karbonske sipkice 2 ili 3mm?

Reply #10
Nisa znao da su karbonski traineri, puno hvala! Idem narucit.

Modern, Red Brick je dobar kolko cujem, al ja se drzim Plusha i stvarno su odlicni....

Sto se tice 7x4 na 2200 motoricu, vozi na 3S bez problema...bez dugih drzanja gasa ide i na 7x6 tako da...

Odg: Karbonske sipkice 2 ili 3mm?

Reply #11
aha hvala na info,uzet cu si od 50A
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa


Odg: Karbonske sipkice 2 ili 3mm?

Reply #13
Puno hvala!