Skip to main content

Topic: selim se u sweden , nema tu kruha .. (Read 7735 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

selim se u sweden , nema tu kruha ..

Kao sto ste mogli vidjeti po oglasima sve se prodaje vezano uz modelarstvo, to je zalosno privatno je jos teze no ne mogu se pomiriti da ne mogu od svog rada zivjeti dostojanstveno bez minusa na racunu, potplacen sa pola radnog vremena prekovremenih u prosjeku, neplacenih naravno


dobi sam posao gore, sa papirima je znatno lakse, najteze je sve ostaviti i otici, ali na bolje se lakse naviknuti  a kroz kratko vrijeme ce mi se i djevojka pridruziti pa su razmisljanja samo pozitivna naravno  ;)


kad se skuliram planiram ponovno zapoceti sa modelarstvom  i naravno napisati ponesto kako se gore leti  ;)


na forumu ostajem pa ako bude nesto zanimljivo cujemo se ..


Lp Zoran

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #1
Nadam se da ce ti biti bolje pa da se vratis i poslozis si tu nekako stvar da funkcionira.
A i da se tamo naletiš, vani je to sve pristupačnije.

Koja struka ako nije tajna, neke su plaćene i preko 10x bolje vani?

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #2
nije tajna.. kuhar sam po zanimanju , zadnje dvije god šef kuhinje hotela.....

Re: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #3
Sretno i leti i tamo

Sent from my ST26i using Tapatalk 2

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #4
Bravo ... samo naprijed... i sretno.

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #5
Sretno, ja bi si ponio barem zagi.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #6
naravno da budem cim se smjestim upoznam sa pravilima i ljudima , priviknem na posao, nabavim novu opremu i jedralku ide se letiti .


Hvala  ;)


Da napomenem sve prodajem od opreme, oglasi postoje i cijene se mogu blago korigirati..

selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #7
sretno!!!
ko pita više zna

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #8
Sretno,
Javi se i prenesi doživljaje kad se ponovo aktiviraš gore.

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #9
drzi se i sretno, vjeruj i ja bi pobjegao iz HR samo da postoji mogucnost, zivio sam 11g u njemackoj i tamo zavrsio srednju skolu pokusavao sve moguce da ostanem,ali nije bilo moguce,za sad radim u super firmi i imam dobar posao,ali bi svejedno to sve ostavio i otišao! Jos jednom sretno, tamo ces doci puno lakse do opreme.

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #10
Sretno prijatelju i sam sam sa familijom bio u sličnoj poziciji no mi nismo imali muda dići sidro i otići. Da sam bio sam otišao bi.

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #11
Poštovani Zorane,želim Ti svu sreću u novoj sredini..... 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #12
Čuj, ti kuhar ja volim jesti, imaš mjesta za jednog zgodnog i debelog ? :) Nema tu kruha, sretno u Sweden !!

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #13
Sretnooo :)
ee blago tebi ides u zemlju sisatih plavuša kud ces bolje?? :D