Skip to main content

Topic: SD team testiranja (Read 346654 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: quad iz Slavonije

Reply #345
Odličan plesni korak....Mario... ;) Pozdrav iz Dalmacije
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: quad iz Slavonije

Reply #346
Ako se dogovorite u Slavonskom brodu, mogu doći neki dalmoši i karlovčani.
Možda nakon Ivanića tjedan -dva kasnije?
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: quad iz Slavonije

Reply #347
Može frankycro.

Opalimo po šljivi i rotore u zrak... :) evo banga je poslao neki poziv treba se samo dogovoriti datum.
Treba se skupit na hrpu malo letit,malo popit,malo pojest,i što je najvažnije razmjeniti iskustva i ideje....

Ja sam za samo trebamo odrediti datum, i nadam se da će karbonac biti spreman do tog datuma  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

 

Odg: quad iz Slavonije

Reply #348
ako se nevaram 6.10 te 11.12.13. 10og sam slobodan a eto ako ste za
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: quad iz Slavonije

Reply #349
dji osd and quad slavonac

Još malo testiranja...podaci na videu nisu točni jer dji iosd još treba kalibrirati...


Sinoć se Slavonac preselio u Dalmaciju :) :)

Quote
ako se nevaram 6.10 te 11.12.13. 10og sam slobodan a eto ako ste za
Načelno meni odgovara 12 ili 13.


Odg: quad iz Slavonije

Reply #351
Mirno i stabilno :) :) lijep video...



Odg: quad iz Slavonije

Reply #354
Radi zenmuse ko sat. :)

Odg: quad iz Slavonije

Reply #355
ovim putem bih se zahvalio svima koji su radili da ovaj slavonac dode sto prije u srce dalmacije, hvala 4tm koji je odradio dizaj, montazu, te testiranje, svih komponenti, te i softwere majstora srepflera, hvala vam puno  ;D  i da nesmijem zaboravit kuharicu koja to sve vec danima kuha i kuha  :D
svaka čast :)

Odg: quad iz Slavonije

Reply #356
Izgleda da se sav trud isplatio, kažem "izgleda" jer je naravno još prerano bez detaljnijeg testiranja reći u konačnici ali prvi rezultati izgledaju obećavajuće. Zadnjih 2 mjeseca sam malo po malo proračunavao i konstruirao taj quadcopter koji je sad gotov i u potpunosti je moj dizajn (tzv slim design), za sada ga zovem Slavonac-Karbonac, samo šteta što i cijeli gimbal nije od karbona  :)
Danas u 4 ujutro je bio gotov što se tiče sastavljanja  :)
A sada malo prije je bio dvorišni maiden flight (video ću staviti kad se uploada). Malo kiša propaduje pa nisam dugo testirao.
Evo za sad slike  8)
Obratite pažnju na damper sa oprugom kao protutegom i krakom za stabilizaciju (ne pitajte koliko je puno potrebno učiti i proučavati to područje da bi se mogao konstruirati ovakav damper, koji su sve parametri u igri, frekvencije s kojima se treba boriti i ostalo... za sada je ostavljena mogučnost da se podešava tvrdoča gumica - svaka posebno i sila opruge ako bude trebalo radit korekcije).
Cilje je u svakom slučaju postiči to da kamera bude u zraku ali kao da je namontirana na stativ.
Maiden je bio u Att da osjetim komande i gainove ali izgleda da sam od prve pogodio gainove na nazi.


COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: quad iz Slavonije

Reply #357
Još par slika
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: quad iz Slavonije

Reply #358
Frankie za ovo ti nemogu ni reci svaka čast , jer ovo je nešto predobro  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Stvarno bolje slozeni quad, mislim tako pedantno nisam nikad vidio, a o dizajnu da ne pričam. Ovo je rad majstora.  Daj mi reci koliko je tezak kad sve stavis, batke,  kameru

Odg: quad iz Slavonije

Reply #359
Predobro izgleda jedan od ljepsi quadova koji sam vidio jedva cekam video, a posebno da vidim i let u zivo. Stvarno izgleda mocno a posebno me fascinira kako je uredno slozeno sve na svom mjesto po psu. Stvarno pedantno respect.
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju