Skip to main content

Topic: SD team testiranja (Read 345930 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: SD team testiranja

Reply #1830
ajd dodi pa ces mi opet lipo pivat  :D
svaka čast :)

Odg: SD team testiranja

Reply #1831
Moze dujebasuu znas da volim plivat.....

Quote
da nema ona dva tri pješaka u movingu po Rivi ,mislo bi  da je razglednica... 8)

Bit će još takovih razglednica.... ;D



 

Odg: SD team testiranja

Reply #1834
Samo leti snimaj sve je to dobar trening.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

svaka čast :)



Odg: SD team testiranja

Reply #1837
Nema šta Duje popularan si.....ova se skoro ubila da Te uvati.... ;D
Živija mi. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: SD team testiranja

Reply #1838
Lijepo, super lokacija i ekipa na njoj. a snimka mirnaaa :)

Po kadru na 0:36 se čini da je to mali DJI Phantom2 sa Zenom 3D,
kako ti se čini u usporedbi iz dosadašnjeg iskustva s raznim modelima po pitanju finalne snimke i praktičnosti?

Odg: SD team testiranja

Reply #1839
da letio sam s DJI Phantom 2 sa Zenom 3D i nemam zamjerke na letjelicu po pitanju prakticnosti, nosenja, flight tima, ma sv za 5 ali ipak kad zapuse u dalmaciji treba ti ipak tezi i stabilniji stroj je inace :'( ne pomaze ni zenmuse 3D
svaka čast :)

Odg: SD team testiranja

Reply #1840
pa daj pukni neku mirnu snimku s nekog drugog većeg stroja dok tako puše dole?
toni je tu u post stavio jednu sa zena po popriličnom vjetru:
http://tinyurl.com/zennavjetru1

Odg: SD team testiranja

Reply #1841
Vidim ja da je tebe doktore DJI dobro potplatio da ih reklamiraš... ;D ;D ;D...šala naravno
pa koliko si ljudi već nagovorio da kupe tu igračkicu sa vrhunskim gimbalom?snimka stvarno nema veze sa tom plastikom koja leti ima za sluzit kudikamo jeftiniji takav setup bez gimbala....
Mislim ja kuzim tebe da nemaš vremena pa ti ovak sve paše ali na taj naćin ljudi će se prestat bavit samoizgradnjom....

Svejedno...koga zanima Hobbyking ima nove naizgled super baterije..mali im je C 10C ali ak su dve u paraleli nema problema

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__56840__Multistar_High_Capacity_4S_5200mAh_Multi_Rotor_Lipo_Pack.html
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: SD team testiranja

Reply #1842
Potpisujem sve sto je duebas rekao.....


Fantom s troosnim zenom je odličan stroj i zasigurno za normalne okolnosti best buy......


Ali kada trebas nesto ozbiljnije i kolicinski vise u kratkom vremenu ipak je bolje imati malo teži stroj i x8, x12, ili x16....što opet ne znači da se s fantomom to ne može napraviti ali........ ;D
Snimak Splita s lastavicama je bio s dobrim vjetrom i mini x8 s novim zenom(letili duebas i ja... :)  )....


Po meni nije upitna kvaliteta snimke koliko je sigurnost leta.....(napad galeba i lastavica, vjetar na mahove s turbolencijama i sl.) mislim da je duebas mislio na to.....




Odg: SD team testiranja

Reply #1843
Ma kolega sve kao da sam ja napisao, i idu snimci s testova po vjetru iz dalmacije.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

svaka čast :)

Odg: SD team testiranja

Reply #1844
http://www.youtube.com/watch?v=i88UvzyDgNI




Jedan kratki video od danas s Vidove gore 780m nadmorske visine.
Vjetar od 7 do 10-tak m/s na trenutke,promjenjiv .... sam test se odnosi na frsky i pomalo na novi troosni zen na mini x8 letjelici...
Po tko zna koji put sam se uvjerio u sigurnost frsky pa ga toplo preporučam svakome....a o malome zenu ne treba ništa ni govoriti-mali pegla odlično....i bez premca je za sada.... :)