Skip to main content

Topic: SKYHUNTER FPV PLANE (Read 57277 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #135
jednostavna solucija za dugotrajno napajanje gps trackera, izbjegavanje iritantnih orginalnih baterija te eventualnih problema sa poklopcem i konektorima .mala 3s 850 mah batkica drži oko 48 sati konstantnog rada .dovoljno za mjesec dana letenja .

Nije mi jasno zašto imaš 850mah ampera bateriju kada je unutra 860mah kapacitet.

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #136
jednostavna solucija za dugotrajno napajanje gps trackera, izbjegavanje iritantnih orginalnih baterija te eventualnih problema sa poklopcem i konektorima .mala 3s 850 mah batkica drži oko 48 sati konstantnog rada .dovoljno za mjesec dana letenja .

Nije mi jasno zašto imaš 850mah ampera bateriju kada je unutra 860mah kapacitet.

jazavac orginalna batka je 850mah napona 3,7v . ovo je preinaka sa ubecom(spušteno na 5v)  i batkom 3s 850mah 12,6 v.

druga stvar je što kod kopija gpsa često odlaze kontakti pa se događa da u letu gps prestane raditi (treba umetati komad plastike da dobro drži).

sa ovom izvedbom nemam problema i batka mi je dosta za mjesec dana leta.

lp
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #137
Pa naravno Zlatko, vidi se da si ''omekšao'' stick , pa sada zaokreti i ostali manevri izgledaju ''scale''...baš fino.. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #138
Ok nisam to znao ja imam orginal na batki je 860 mah pa zato.
A što ti nebi bilo bolje povuči tih 5v sa prijemnika odnosno sa glavne baterije.
Manja je težina jedan bec manje a puni se onda kada treba odnosno kada model radi tj  leti.
 
 

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #139
Ok nisam to znao ja imam orginal na batki je 860 mah pa zato.
A što ti nebi bilo bolje povuči tih 5v sa prijemnika odnosno sa glavne baterije.
Manja je težina jedan bec manje a puni se onda kada treba odnosno kada model radi tj  leti.

imam i tu varijantu blizu mi je ppmsum pa imam povućenu žicu.

vozim storm kao i ti i snimam isto tako i koordinate tjekom leta na zemaljskom snimaću ali volim uvijek imati neovisni  beckup.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #140
evo zašto obožavam ovaj avion.može sporo može brzo može visoko može nisko .sve što poželiš .

Skyhunter low
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #141
i danas sam testirao skyhunterove perfomanse (da iskoristim vrijeme jer opet dolazi red kiše iako je danas dosta puhalo).
letio sam sa 2x 4s 5000 mah ,odletjelo se 42 minute stime da je prvih 12 minuta bio uspon prilikom kojega se trošilo 20a za gas .

Moglo se bez problema i preko 2 km  i duže ali nisam forsirao htio sam samo vidjeti šta se od aviona može dobiti . čeka se lijepi sunčan dan sa cumulus oblacima da se otiđe van Zagreba i snimi  lijepi video.

Skyhunter mobius cam 1505


'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''


Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #143
1500m to te ja pitam.
Konačno netko da se usudi malo poletit. :)

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #144
neki samo nemaju sa cime  ;) do sada  8)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #145
Samo oprezno i to je to.
Ja definitivno idem još dalje tj tek sam krenuo.
Nadam se uskoro u nekoj formaciji  :)

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #146
evo i snimke penjanaj na 1,5 km  sa zemaljskog snimaća . do jednog km sam letio manualno , onda sam uključio stabilizaciju .
potrošnja oko 20 a , dakle malo manje od  2/3 gasa . sa ful gasom bi se popeo do 3 km za cca 10-12 m .



evo videa penjanja

Skyhunter OSD climbe on 1505 m ground footage
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #147
 za sve one koji su željni extremnih letova daljine i brzine kinezi uskoro izbacuju jedan ludi avion tipa skyhunter ali raspona 2,5 m , sastavljen je težine 3,5 kg , motor m60 1500 w ,prop 15x8, baterije prima do 4 kg težine  (dakle ukupno 7 kg) ima kotaće i poljeće na stazi od 5-7 m . mrak


Airtitan Double-Deck FPV Aircraft

Finwing Airtitan Double Deck FPV Aircraft introduction Part2
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #148
Eto nešto za Jazu...

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #149
meni mojih 2,4 m je malo puno neznam kako bi sa ovi malo viečim izašto na kraj da ne kažem da morma poletati sa piste koje kod nas nema  a i da ima šta ću letiti fpv uvjek sa istog područja.
Ok je ali ne vijerujem da če baš letiti sa 7 kg pa nije to hexa pre mali je to promjer za tu težinu i za neko normalno letenje a da nekažem kotači koji če pucati na svaki kamenčić na toj težini.
Stiropor je to  :)