Skip to main content

Topic: SKYHUNTER FPV PLANE (Read 57166 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #195
Ja bi rado sa svojim ali je izvan pogona. ZeroUav  otkazao poslušnost.
Meni se slično dogodilo prije dvije godine ali područje moga pada je bilo puno šire. Nadam se da ga budeš našao, pitaj klince po mjestu.
Ode cularis on Vimeo

Dobra ideja! gledaj na NJUŠKALO. Možda netko bude prodavao tvoj avion.
Tako mi je frend našao face koje su mu ukrale KITE padobran iz auta  u Sukošanu. Javio se na oglas i ispreturao ih je. Neće im pasti više na pamet da kradu..
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #196
moj je vjerojatno u komadima , na zadnjij slici koju sam uspio uloviti bio je 100 m iznad zemlje i brzinom 70 km/h..

ipak se spuštao sa 1 km pa je imao brzinu.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #197
Tek sam sad skužio da si izgubio avion, da sam bliže rado bi pomogao sa multijem, ali sječam se kad sam svoj prvi multi izgubio, sletio je u žito 800m dalje i nebi ga ništa iz zraka u tom žitu snimilo, samo je ekipa za češljanje terena urodila plodom, morao sam pod svaku cijenu naći model jer što bi bilo par dana kasnije kad su kombajni ušli na njive.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #198
katastrofa, i sad taj gps tracker kad treba ne radi, možda zbog one preinake koje si radio na vanjsku bateriju.. no lako bit general nakon bitke, nadam se da ćeš ga pronaći ..

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #199
katastrofa, i sad taj gps tracker kad treba ne radi, možda zbog one preinake koje si radio na vanjsku bateriju.. no lako bit general nakon bitke, nadam se da ćeš ga pronaći ..

ma sa orginalnim batkama mi se malo malo gasio ,stavio sam i komad žice da podigne bateriju do kontakata ali opet se znao zagasiti . sa vanjskim napajanjem je sve radilo ok ali izgleda da je sve zveknulo .
kada sa 70 km /h poljubiš zemlju sve se rasipa .
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #200
katastrofa, i sad taj gps tracker kad treba ne radi, možda zbog one preinake koje si radio na vanjsku bateriju.. no lako bit general nakon bitke, nadam se da ćeš ga pronaći ..

ma sa orginalnim batkama mi se malo malo gasio ,stavio sam i komad žice da podigne bateriju do kontakata ali opet se znao zagasiti . sa vanjskim napajanjem je sve radilo ok ali izgleda da je sve zveknulo .
kada sa 70 km /h poljubiš zemlju sve se rasipa .
meni moj gps tracker su vratili radi lipo natrag kinezu sad ga šalje ponovo, mislim da će moj biti zaliven u toplo ljepilo skupa sa baterijom....

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #201
Evo mala pomoć svim letaćima koji lete sa gps trackerima (vrijedi za model tk-102) i slične.

Jednostavno se dade isprogramirati da da tracker svaku minutu pošalje sms poruku gdje se nalazi.ubacite sim karticu na bonove, već za 10-30 kn imate sms-ova koliko želite i ako pođe štogod po zlu znate u par metara gdje se nalazi čak i ako se pri padu lokator razbije.

Naravno možete interval smsova sa lokacijom aviona smanjiti ili povećati koliko želite.

 Auto Tracking
This GPS have the auto tracking function. The command syntax as follow:
“t+time interval+time unit+repeat time+n+password”
This syntax seems a little bit confusing,so let me give few example for you.
*Note: In time unit,”s” stand for second,”m” stand for minute and “h” stand for Hours.
Examples:
Send auto report every 30 seconds,and repeat five times,the command is:
“t030s005n123456″
In this example,where 030 is the interval of 30 seconds,the 005 means repeat 5 time,123456 is the password. Time interval and repeat time must be in 3 digits length.

If you want to set the auto tracking to report every 1 hours and repeat 24 times. Then send SMS as “t001h024n123456″.

To cancel auto tracking,send “notn+password”.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #202
Kaj je nakraju s hunterom? bude neka ekipa išla tražit? ja bi tado ak ću imat vremena. mogu montirat i kamericu na parkmastera i sporo pretražit podrućije pa si pogledaš snimku i nađeš ga.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #203

Evo mala pomoć svim letaćima koji lete sa gps trackerima (vrijedi za model tk-102) i slične.

Jednostavno se dade isprogramirati da da tracker svaku minutu pošalje sms poruku gdje se nalazi.ubacite sim karticu na bonove, već za 10-30 kn imate sms-ova koliko želite i ako pođe štogod po zlu znate u par metara gdje se nalazi čak i ako se pri padu lokator razbije.

Naravno možete interval smsova sa lokacijom aviona smanjiti ili povećati koliko želite.

 Auto Tracking
This GPS have the auto tracking function. The command syntax as follow:
“t+time interval+time unit+repeat time+n+password”
This syntax seems a little bit confusing,so let me give few example for you.
*Note: In time unit,”s” stand for second,”m” stand for minute and “h” stand for Hours.
Examples:
Send auto report every 30 seconds,and repeat five times,the command is:
“t030s005n123456″
In this example,where 030 is the interval of 30 seconds,the 005 means repeat 5 time,123456 is the password. Time interval and repeat time must be in 3 digits length.

If you want to set the auto tracking to report every 1 hours and repeat 24 times. Then send SMS as “t001h024n123456″.

To cancel auto tracking,send “notn+password”.

Jedino što kažu da što manje smetnji, to bolje, a ovako svakih 30 sec leti sms...

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #204
Dag, jesi slobodan ovaj vikenda? Možeš ti pretražit podrućije i sa svojim Hunterom ak ti nije problem.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #205
Jos nisam siguran! Javim!

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #206
I meni je žao evo teka sada vidim da si izgubio model.
Neznam kako mi je umaklo a nitko mi nije niti rekao.
Ja sa bixlera popusio do duše meni su ga ukrali jer ja sam imao sliku dok je sletio,  i kordinate gdje je sletio preko storma ali nije ga bilo.
Tražio sam ga 3 dana nadletao sa hexom čak mi je Dag pomogo tražiti sa svojim modelom ali nismo ga našli.
Ja sam 100% siguran da su moga ukrali jer sam sletio blizu obale na nisko raslinje.
A šta da ti kažem što te ne ubije, to te ojača.
Ja sam na svom super sky cruseru gps tracker stavio u rep zbog težišta i zbog pada da ostane čitav a kod mene je još uglavljen tako da se prilikom pada ne može rastaviti ili slično.
Ali nadam se da neče biti potrebe za time.

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #207
ma fala dečki , ja sam ga već odpisao , nažalost .

na slici su zadnje koordinate  (žuto).bio je na 100 m i brzine oko 70 km na sat , motor je radio sa 1/4 potiska .istina je da bi mogao biti i do 2 km od ove točke a možda i ne .

ima jedna stvar koja bi sigurno pomogla . sobzirom da sim karticu iz trackera nitko nije koristio pretpostavljam da avion negdje leži.

kartica je bonbon dakle ht . treba mi neka veza koja mi može u sistemu pogledati zadnji položaj sim kartice .

probao sam regularnim putem ali nejde , preko policije ide samo ako je vezano uz kazneno djelo .

tako bi ga odmah našao .lp
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #208
tada je išao prema točki A jel tak?
Probaj otič u policiju kupi im krafnu i zaćas budeš imao avion :D
Ovo što se vidi prije potpunog gubitka signala, skužio sam da avion szalno skreće
desno. bio je i nagnut desno na onoj slici gdje se vide autoput i staklenici. Oću reći da
ja možda otišao okomito na strelicu
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #209
Imam frendicu u policiji ali nesmiju se igrati.zahtjev za lokacijom smiju dati samo ako je zbog kaznenog djela.treba naći nekog u ht-u , to je njima minuta posla.
Inače nemoj gledati strelicu na karti jer sam strelicu crtao sa starim podacima.zadnju sliku sam izvukao sa lokacijom gdje je žuti x.letio je prema mlinaru i vjerojatno prema desno.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''