Skip to main content

Topic: SKYHUNTER FPV PLANE (Read 59164 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #150
Iskoristio sam sunčan da za testiranje tila na kamrici i novoga propa 3 blade 12x8 Master airscrew.

Prvo sam odletio let sa jednom 4s 5000 mah ,let perfekcija avion puca od snage u maximumu ide do 53 a .

Drugi let testiram sa dvije batke , ukupna težina sa batkama 3,5 kg .

Lansiranje savršeno , reko idemo odletiti 6-7 km u daljinu i onda puf na 1,5 km od mene rikne motor (7-8 sekunda videa,HobbyKing 3542 Brushless Outrunner 830KV)

Srećom bio sam na nekih 300 m visine pa sam ga uspio doglajdati na 300 m od mene .Hebiga sad vidim zašto amerikanci lete na skorpion motore od 120$ .

Novi motor je na putu .

Skyhunter motor isue 1,5 km distance from home

'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #151
pola sata letuckanja prije nego je nego je motor otkazao .par minuta videa , ništa specijalno.

skyhunter test 12x8 3blade
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #152
I cek fakat crko motor?! Jesi skuzio sto mu bilo?!

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #153
I cek fakat crko motor?! Jesi skuzio sto mu bilo?!
Pretpostavljam da se odljepio magnet .nemogu točno služiti po zvuku prije nego je izdahnuo ali čuje se da je zacvilio.Idemo dalje , novi motor je na putu.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #154
Narucio si skorpiona?



Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #157
Vjetrovit dan , do zadnje minute sam razmišljao dali poletiti ili ne , ipak je pobjedila je opcija poletiti.

Odletilo se 20 km , vjetar nije dao više.

Sobzirom da mi je motor u dolasku iz rukava sam izvadio x8, gopro kamericu sam prodao i očekujem rasplet šta uzeti novoga pa je snimka napravljena sa mobius kamerom . Usudio bi se reći ništa lošije nego sa gopro 2.

x8 je tako rađen da je idealan sa gopro i kučištem na nosu .S obzirom da je nema morao sam kemijati sa batkma da napravim ravnotežu .Svejedno je bio prelagan a vjetar dosta jak .

no bitno je da se letjelo .

evo videa :let na potezu vodovod-super nova-ranžirni kolodvor -autoput izlaz jug-buzin novi krak autoputa za sisak

x8 mobius cam , colors of autmn
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #158
Evo rješenje za poljetanje teških aviona tipa Jazo.

Doktor može na svoj sbach montirati rampu i uredno naplaćivati po poljetanju  :D

Flite Test - Piggyback Plane
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #159
Kak ide gradnja tvojih kolica za polijetanje?

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #160
Kak ide gradnja tvojih kolica za polijetanje?

Sve je spremno , moram još samo otići po 5 mm šipku koja će biti osovina za kotaće.

Zadnjim testom sa 12x8x3 propom ide super sve i iz ruke (3,5 kg to mi je 2 batke 4s plus gopro3 ili 3 batke 4s plus mobius cam) a pogotovo kad namontiram ovaj t- motor .

Naravno bude i video poljetanja sa kolicima.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

 

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #161
Kaj onda da si narucim 12 x 8 x 3?
Koliki ti je flight time sa 1 4S?
Koji si uzeo?

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #162
Kaj onda da si narucim 12 x 8 x 3?
Koliki ti je flight time sa 1 4S?
Koji si uzeo?

Prosjek je 25 min za jednu batku sa gimbalom i gopro kučištem.Sa 12x8x3 imam vertikalu a i stvarno lijepo leti.treba mu puno manje gasa jer ima veći potisak.Imaš video.


Treba pogledati u ecalc (da se motor ne tjera u crveno)  ali mislim da je za tebe idealno 12x6x3 ili 12x7 .

Ja sam imao hobikingov motor koji se više neproizvodi , mislim da je tvoj Turnigy.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #163
Dagi uzmi 12x7 prop , imaš po ecalcu sa dvije batke 4s  3139 g static thrusta i sve je u zelenom.

Sa jednom batkom leti i bez motora  :D

'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #164
Stvarno je depresivno ovo zimsko racunanje vremena.

Kratim vrijeme izradom dodatnog gimbala.



'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''