Skip to main content

Topic: SKYHUNTER FPV PLANE (Read 59165 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #240
Skino sam malo prašinu sa x8 , isprobao pan i odletuckao 50-ak kilometara .Sve u svemu prekrasan dan .

Pan bude ok kada stigne 360 verzija (ovaj srevo je samo umetut nije učvršćen ) isto tako mobius je ok za dodatnu kameru ali ništa dok gopro3+ black ne legne gore .

Moram i naručiti novi folding prop jer je ovaj već malo oštećen pa radi vibre makar sam ga izbalansirao .

Simpatično je da se cijelim letom bez obzira što nema oblaka i sunčano je pahulje ili kapljice vode primaju za krila .

X8 MOBIS CAM 28122013
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #241
ko bi reko da ce nam vrijeme dozvolit letit u ugodnim temperaturama u ovo doba godine. nego jedno pitanje jel istina da ta mobius dosta sprica po 433mhz?

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk


Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #242
Da istina je.ali šprica i Gopro.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''


Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #244
Da baš gledam ali to i nije po meni neki veliki RF noise 20dBm na 1cm , na 20cm gotovo da nema noise vidi se kada odmiče od spektralca, jazavac je testirao onu svoju kameru koja mu je ubijala LRS u mirco modu na par metara, tu kameru bi volio vidit na spetralcu. Tako da mobius mislim ne radi prevelike probleme u zraku ako je dovoljno daleko od LRS Rx-a. Ali mozda pričam gluposti (trebalo bi i nju testirat):D. U svakom slučaju opreza nikad dosta.

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #245
stigla  1.3 GHz IBCrazy Sky Hammer Antenna.

jedv čekam test , trebalo bi prema iskustvu unutar 3 km diversity raditi isključivo na nju a tek na dalje izlaske se pali crosshair antena

javim rezultate još ovaj tjedan .

'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

 

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #246
istestirao sam antenu . rezultati , do  2 km u krug kristalna slika . super zadovoljan diversity radi ko curica .

Napravio sam i test gopro3+ black i vrijedi svake lipe .video kasnije kada bude gotov.


'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #247
istestirao sam antenu . rezultati , do  2 km u krug kristalna slika . super zadovoljan diversity radi ko curica .

Napravio sam i test gopro3+ black i vrijedi svake lipe .video kasnije kada bude gotov.

 :) :) :)

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #248
Evo dio snimke današnjeg leta

X8 GOPRO3+ Black 11012014
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #249
Ooo da, to je to!


Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #251
Hvala Dag. Moramo ponoviti na nekoj drugoj lokaciji. Lp
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #252
Oprema pomalo stiže jedino je nestašica aviona u kini :-[ .

barem bude elektronika složena dok avion ne dodje .




'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #253
Jesi spojio OSD, jel radi kako treba za te novce?

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #254
Ovakvo je stanje .Za sada nisam zadovoljan .Napravili su propust kod carrent senzora i velikoj veći ne radi kako treba nego treba dodatno nalemljvati komponente.Nažalost i ja sam dobio baš iz te serije, greška smanifestira tako da na 3s batki napon leti od 12 do 26 v.
Big shitt , vraćam ga natrag.Druga stvar koja mi se nesviđa je što bez kamere nema osda na ekranu .Naviknuo sam se na storma , meni se nije nikada dogodilo ali zna se dogoditi da ispadne kamera a onda šta ? Rth i moliti se bogu.Kod storma je plus znaš i sam da možeš na ekranu imati sve podatke i ako je kamera ispala.

Sad sam u nedoumici , sviđa mi se jako altitude mod u kojem možeš dati komandu avionu da ide na željenu visinu i komanda circle u kojoj kruži iznad područja koje odrediš.
Plus je što se u meni ulazi i pogramira sa stanicom.

Tornado nema ove funkcije i maknuli su prikaz koordinata sa ekrana .Sve se to može dodati ako extraline želi.

Moram prespavati i odlučiti.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''