Skip to main content

Topic: Omega (Read 18464 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Omega

Reply #30
Trebao bi stići sutra ujutro. Ali to bude nova tema.

[attachimg=1]


Prognoza za vikend je OK ali imam i dosta dogovorenih stvari. Čujemo se.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Omega

Reply #31
Renato pa nisi valjda Zagija piknul :D

Odg: Omega

Reply #32
Skoro  :D. MS Composit Swift II.  Uzeo kao zimski model  ;) a prava istina je da postajem kao moja žena - ne mogu odoljeti rasprodaji.  20€. pa se ti odupri  :'(
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Omega

Reply #33
Hahaha :D

A jel može to rolling harrier :P salim se malo, ne bi ni ja odolio. za naganjanje po zimi taman

Odg: Omega

Reply #34
ljepo ljepo, ljopo je pofarban. I dobra cijena, al čekaj to nije epo nego COMPOSIT swift?
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: Omega

Reply #36
Aha kužim.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: Omega

Reply #38
Da da, vidio sam...znanje, nemam sto drugo rec. Pravi car.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: Omega

Reply #39
koji setup je na kraju?

Odg: Omega

Reply #40
SLS 2200 30C, AXI 2217/16, CamCarbon 11x7 35mm nosač. Mjerenih (i izračunatih) 280W. Malo preko specifikacije motora, ali u zraku će dobiti mali offload i osim toga AXI navodi 22A max ali na 60sekundi - što je dovoljno.

[attachimg=1]
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Omega

Reply #41
I tak.

Omega (i Alfa i Beta i Gama i kaj god)

To je običan EasyGlider na steroidima. Prvi let bez i jednog klika trima i prvi termal danas po oblačnom i mirnom vremenu.
Penje okomito u nedogled, leti potpuno mirno. U termici kruži sama. Glide je beskonačan, kočnica je dovoljna.  Faze leta - who needs them.
Iznenađujuće dobar roll.


[attachimg=1]
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Omega

Reply #42
Cestitke na maidenu!
Ak bus u nedjelju ujutro letal, vidimo se.



Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: Omega

Reply #43
jab itov idio  8)

Odg: Omega

Reply #44
Subota mi je prodana (padina na Japetiću) u nedjelju ujutro planiram biti na kanalu (za sada, ovisi kad klinac ima ligu).

@hrast
Do djip avid i
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }