Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1048177 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1770
Hahaha suludo... Ali super za tebe koji si bio tamo van sezone!

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1771
Fora opcija na novom 14.10 firmware-u za CC3D i REVO za sve kojima se neda igrati sa PID-ovima. Kad se krene kroz wizard u jednom trenutku ima opcija CLOUD gdje ima vec postavki za odredene modele, tako da otprilike vidis dali imas slican setup i povucen postavke na CC3D i to je to.




Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1772
Vec sam par puta naletio usred dana u supernovu i tamo je uvijek jedan dio garaze konstantno prazan, e sad kad bi znali nekoga da nas pusti da se malo provozimo bilo bi zakon.


FPV garage for mini quads

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1773
Krešo , previše dobro da bi bilo ISTINA... :(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1774
oooooooooooooooooooooooo vec vidim gdje cu malo zujat u nedjelju 8) ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1775
E sad treba tamo nekog naci i pitati jel smijemo voziti, mislim realno nemamo sta strgat osim quadova. Ali Denise pazi sto sam sklepal za 20min. Uzmes stare ploce od jazavca, malo alu cijevi i dobijes quad za garaze, steta polomiti ove malce. Zvat cu NO MERCY. Stavio sam jednu alu kroz sredinu frame, ne vjerujem kako je cvrst, ne savija se nigdje. Tezak je 180g







Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1776
citas mi misli, samo sto sam ja planirao mali manjeg napravit, robe imam doma tako da cemo nesto ziher smisliti, ako naidjem na nekog u nedjelju tamo, probat cu dogovorit nesto ;)

stizu mi regleri uskoro za ovaj najnoviji frejm od Jazz-a, pa ce i taj bit kompletan uskoro, da vidim dal je fakat toliko dobar za vozit  ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1777
Nemrem si zamislit da ce vam dozvolit tamo vozit, ako nista drugo iz straha da nekog ne pogodite.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1778
Pa Dag nema tam nikog u 12 navecer kad mi nastupamo, mislim nema nikog ni preko dana, jer je taj dio garaze zatvoren

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1779
pa kaj ti fakat mislis da bi isli radit takvu glupost dok je netko tamo? nismo klinci vise...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1780
Mozda se nisam dobro izrazio, ne mislim da bi ikoga ugrozavali nego da ak pitas nekog, iz straha ce radije reci da ne moze. To hocu rec.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1781
A to treba probat, brijem da bi zastitari dali. Dofuras im neku cugu i klopu. A mozda bi i njima to fora bilo, sve ovisi kakva je ekipa

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1782
a gle, pretpostavljam da ce i takav odgovor biti, al ak ne pitas ne skitas  ;)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1783
Brijem da je najbolje da se pol vure navozis pa kad netko dode od zastitara, onda pitas. :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1784
pa da mi ga frajer sa pistoljcinom okine u zraku  :D